Šestašedesát erotických zastavení jednoho manželství  
  Autor R.K.  
  2008  
01Prvé krůčky 02Bráška
03Hančin deníček 04Skautský tábor
05Průmyslovka 06Stázka
07Školní výlet 08Koncert
09Taneční 10Kulturní soubor
11Dášina svatba 12Deflorace
13Dny poté 14Zdenka
15Stolní tenis 16Zápas
17Olášek 18Seznámení
19Milena 20Svatba
21Dářko 22Zdravotní problémy
23Pesar 24Ivoš
25Pokus o početí 26Ples
27V očekávání 28Ples a Věrunka
29Malá Fatra 30Usedom
31Úlet 32Monika
33Šestinedělí 34Nitroděložní tělísko
35Zingst 36Nechranická přehrada
37Nástup do zaměstnání 38Nenasytný šéf
39Costinesti 40Arkutino
41Střední Asie 42Znovu Arkutino
43Arkutino naposled 44Oslava čtyřicátin
45Příhoda s Jendou 46Silvestr
47Bujarý Nový rok 48Valdaj
49Zdenička 50Cestou k Baltu
51Born 52Holení
53Oslava na fakultě 54Doma po oslavě
55Praktikant v Chřibech 56Opět praktikant v Chřibech
57Ada 58Černohorec
59Foxa 60Maria del Carmen
61Miranda 62Oslava padesátin
63Josefa 64Konečně doma
65Mecheche 66Oropesa
Až v důchodovém věku odkrývá Roman a Hanka v paměti i pomocí deníčků, které si vedli od roku 1943, své sexuální kroky, poznatky a zkušenosti. Po pár letech se jejich cesty spojily. Zážitků z života je sice mnoho, ale zde si všímají těch s erotickým nábojem, znamenající pro ně něco nového, prvého, nebo mimořádně intenzivního či vzrušivého. Zde je tedy chronologicky utříděný autentický sled některých událostí a prožitků z jejich života. Jména aktérů a místa, kde se události odehrály, jsou pozměněna.
  (01) Prvé krůčky  
Psal se rok 1943, konec války byl zatím v nedohlednu a tatínek si obřadně každý den, poté co si v rádiu poslechl zakázané vysílání z Londýna, zapichuje špendlík do mapy Evropy na místa, kde se právě nacházela fronta. Nedostatek přídělu potravin nás vedl k tomu, že jsme jezdili ze Zlína pomáhat při žních do Bzence. Za práci jsme si odváželi přilepšení k potravinovým lístkům. Jako desetiletá děcka jsme sice taky pomáhali, ale většinou jsme si hráli na partyzány, ve stodole se schovávali a skákali ze stohů slámy. Jednou při takové schovce na poli pokrytém panáky s obilím jsem zalezl mezi snopy, kde už byla schovaná Jenka. O tři roky starší holka než já seděla na bobku s vyhrnutou sukní a já mezi pokrčenýma nohama poprvé spatřil nezahalený dívčí rozkrok, takovou růžovoučkou škvírečku obklopenou černým chmýřím, nic víc. Udivilo mne, že tam nemá pindíka, ale nijak mě to tehdy nevzrušilo.
Ve školním roce se Roman pravidelně každé odpoledne po vyučování scházel se čtyřčlennou partou. Převážně dováděli v blízkém lesíku na Dílech. Na podzim 1944 tu dělníci vykopali jednoduché okopy a kryty zapažené fošnami. Hned jsme se do jednoho z nich nastěhovali a sloužil nám jako pozorovatelna a velitelské stanoviště. Voněl čerstvým dřevem, vše bylo tajuplné a my si zde hráli na vojáky a partyzány. Bylo nám tehdy bezstarostných deset či jedenáct. Nejstarší z nás Štolcová chodila o třídu výš a považovala se za naši velitelku a my jsme ji tak brali. Některé holky z její třídy byly již vyspělejší než ona a nosily i podprsenky. Ona však pořád nic. Jednou přišla s nápadem, že si zahrajeme na doktora. Spolužačky se totiž mezi sebou zasvěceně bavily o intimních záležitostech a při té příležitosti jedna z nich tvrdila, že stačí vzít klučičího pindíka do dlaně a on se několikanásobně zvětší. To chtěla pochopitelně Štolcová vyzkoušet i v naší partě. My jako kluci jsme však byli nedůvěřiví a proto hru na doktora začala tím, že si vykasala sukni, stáhla trenýrky a vyzvala nás, abychom si ji prohlédli a třeba i na ni sáhli. Před vyjevenými kluky se objevilo něco nového, netušeného. Znovu zjišťuji, že jí oproti nám něco chybí. V široké mezírce mezi stehny měla růžovoučkou podlouhlou štěrbinku a nad ní drobné chmýří. Když jsem byl na řadě, pohotově stahuji trenky a ona chytá mého pindíka do dlaně. Je to příjemné, zejména když mi obnažuje jeho konec. Po chvíli cítím, jak je mohutnější. To však jej Štolcová již nedržela v dlani a tak přišla o výsledek svého experimentu. Zatím tedy její informace zklamaly a žádné viditelné změny našeho vzezření se neprojevily. Tím skončily mé první sexuální zážitky, spíše ale poučení, že holky jsou v rozkroku pro život vybaveny jinak než kluci.
Přesto, že mi bylo deset, stále dodržuji návyk a každou neděli ráno si jdu lehnout do postele k mamince. Někdy přitom zjišťuji, že je nahatá a při mém příchodu do ložnice občas leží s tatínkem pod jednou peřinou. Nevadilo jí, když jsem se k ní přitulil a zabořil hlavu mezi její ňadra, ani to, když se mé koleno přiblížilo k jejímu rozkroku a já ucítil, že je pokryt chloupky.
Koncem dubna 1945 se osvobození Zlína každým dnem přibližovalo a oznamovalo je stále zřetelnější hřmění dělostřelecké palby. Současně narůstala i nervozita a obavy z přechodu fronty. Odpoledne 2. května pak pronikli do okrajů města ruští průzkumníci a za nimi trény rumunských vojáků na vozech tažených zbídačelými koníky. K večeru se k nám nastěhoval na tři dny ruský lejtnant. Rodiče jej ubytovali v mém pokojíku, přicházel vždy až pozdě večer a příliš mluvný nebyl. Při použití koupelny vycákal na sebe půlku maminčiny kolínské. Když se čtvrtý den přišel dopoledne rozloučit, byl jsem s maminkou sám doma. Na rozloučenou maminka vytáhla slivovici a on se po několika stakanech rozvázal. Chytil ji v pase, přitáhl blíže k sobě a přál si, aby jej políbila. Posadil si ji na klín a přesto, že se zdráhala a bránila, tak ji začal objímat a osahávat její ňadra. To byl impuls pro mne, abych šel pro pomoc k sousedovi. Ten, když k nám přišel, tak viděl že milý lejtnant již mamince vykasal sukni a snažil se stáhnout jí kalhotky. Stačilo, když soused pohrozil ruským slovíčkem komandant a hned bylo vše v pořádku. Nakonec jsme se rozešli v dobrém.
  (02) Bráška  
Po osvobození pozoruji, že u rodičů došlo náhle k uvolnění dlouho odříkaných tužeb. Maminka s tatínkem se častěji políbili a spolu se škádlili. O nedělích obvykle jezdíme na kolech do blízkého okolí. Jednou na podzim si vezeme brambory, abychom je opekli na ohníčku. Utáboříli jsme se na okraji lesíka, z kamenů zřídili ohniště a zatím co rodiče odpočívali na dece, mým úkolem bylo obstarat roští. Netrvalo dlouho a v lese objevuji hromadu větví a tak se vracím nečekaně brzo. Již z dáli vidím maminku, jak má vykasanou sukni, vztyčené nohy, a velmi hlasitě vzdychá. Tatínek přitom leží mezi jejími stehny a divně se pohybuje. Zpovzdálí je ve skrytu chvíli pozoruji, až nakonec maminka vstala, natáhla si pod sukní kalhotky a ještě chvíli se s tatínkem kočkovala.
Jednou v neděli jsem zaslechl z ložnice rodičů hlasité maminčino vzdychání smíšené s divnými výkřiky. Škvírečkou ve dveřích jsem tichounce nahlédl a vidím, jak maminka klečí na všech čtyřech a tatínek do ní strká svého obrovitého pindíka. Zanedlouho jsem k jejich chování našel vysvětlení, když mi rodiče oznámili, že v maminčině bříšku na mne čeká bratříček nebo sestřička. Ještě dlouho jsem ale nechápal, jak k tomu zázraku došlo.
O měsíc později při pravidelné nedělní návštěvě rodičovské ložnice vidím, jak má tatínek ruku na maminčině velikánském bříšku a zve mne, abych si šel sáhnout, jak se děťátko v ní hýbe. Maminka měla přitom vykasanou noční košili a já kromě bříška vidím celé její přirození ukryté v tmavém ochlupení. Stále jsem si však nedovedl vysvětlit, jak uvnitř ní děťátko dýchá a kudy se dostane ven. Zanedlouho se mi narodil bráška. Já poprvé zírám, jak z maminčiných vemínek cucá mlíčko. Měla ho zřejmě přebytky protože jej shromažďovala do skleniček a já tajně jej chodil ochutnávat. Poznenáhlu dospívám. V rozkroku mi začíná rašit drobné chmýří, které nezadržitelně houstlo. Přestávám chodit v neděli ráno na návštěvy do rodičovské postele. Zaznamenávám prvé pocity studu, když jsem se měl před někým vysvléknout. Začalo mi vadi,t jak mě maminka při pravidelném koupání žínkou mydlila a při té příležitosti se dotýkala mého pindíka. Když ho držela v dlani déle, tak se mnohdy postavil, zejména když stáhla předkožku a omývala odkrytý žalud. Zejména vzpomínám, jak jsem se styděl, když mi doma před maminkou doktorka stáhla pyžamo a začala mi ohmatávat varlata při podezření, že mám příušnice. Mačkala je a důkladně prohlédla i mého pindíka a když se ji v dlani postavil, tak nakonec mamince řekla, že mám vše v pořádku, že začínám být chlap. Nevadilo mi snad ani jak mě doktorka osahávala, ale to, že se na mne přitom dívala maminka. Holky mě v té době ještě stále nechávaly zcela chladným. Spíše jsem se styděl s nimi o samotě jen promluvit.
  (03) Hančin deníček  
O pár let později než já si zakládá holčičí deníček Hanka. Vyrůstala s bráchou, který byl téměř o tři roky starší. Ve svém dětství se proto pohybovala spíše mezi kluky. Obývali společně jeden pokojíček a nepřišlo jim divné, když se tu a tam předvedli, jak je Bůh stvořil. Nahota Hance tedy nepřipadala výjimečná. Vzájemně zaznamenávali a náležitě komentovali, když jim v ohanbí začaly rašit chloupky, stejně jako když brácha ráno vstával s poněkud oteklým pindíkem.
Jednou při společném koupání si maminka odskočila něco vyřídit. Zanechala Hanku, které bylo jedenáct, s bráškou ve vaně samotné. Již při vysvlékání v koupelně si Hanka všimla poněkud zvětšeného bráchova pindíka. Do vany si sedli jako obvykle proti sobě, ale tentokrát Hanka zasunula nohy mezi bráchovy. Teplejší voda ve vaně způsobila, že se jeho orgán dále zvětšoval. Hance nedalo a dotkla se pindíka šlapkou. Bráška sebou nejprve náležitě trhnul, ale vzápětí roztáhnul nohy a začal vzdychat. Hanka jej stále mačkala, přidala druhou šlapku a podivovala se, když mu pindík ztuhnul na kost a kolmo čněl tak, že z vody vyčuhoval jen tmavofialový koneček. Brácha ani nedutal protože šlapka v rozkroku vyvolávala velmi příjemné pocity. Hanka naopak zírala na mohutný žalud, který dominoval čnícímu mužství. Netrvalo dlouho a z pindíka vystřikla prvá dávka bílého slizu, která Hanku zasáhla. Vzápětí následovaly pak další a další. Ve vodě se přitom ejakulát srážel v jakési bílé pavučiny. Po chvíli se maminka vrátila do koupelny a jejím zrakům neušel bráchův stále ztopořený pindík a bílé závojíčky ve vodě. Společnému koupání byl tedy konec. Hned příští den vylíčila Hanka kámoškám nabyté zkušenosti a o posluchače přitom neměla nouzi.
Ve škole Hanka zjišťuje, že některé holky její třídy už začaly nosit podprsenkyy, ona však na sobě pozoruje jedinou změnu, v podpaždí a na přirození začínají růst chloupky a poněkud ji ztmavly dvorečky u bradavek. Po prázdninách nastupuje Hanka do dívčího gymnázia. Zjišťuje, že první měsíčky už měla většina holek. Jen závistivě hleděla na ty, jímž už začaly růst prsa. Jí zatím jen nepatrně ztmavly a zvětšily se bradavky a stále vypadala spíše jako kluk. Mnohé holky ze třídy se chlubily známostmi, ale ji kluci příliš nezajímali.
  (04) Skautský tábor  
Když bylo Hance dvanáct, jede na dívčí skautský tábor. V jejím deníčku se objevuje ...spíme ve vojenských stanech s podlážkou, které nám z části připravil oddíl starších junáků, zbytek jsme si musely dodělat samy. Dále pak uvádí ...dnes má náš oddíl na programu tělocvik, při němž skáčeme přes překážky. Zanedlouho po přeskakování pocítila v rozkroku vlhko a na trenkách objevila krvavý krvavý flíček. Oznamuje to vedoucí oddílu a ta rozhodla, že půjdou za zdravotníkem. V deníčku si Hanka zaznamenává ...je to fajn kluk, který začal studovat medicínu a holky o něm básní. Zdravotník měl svůj stan vedle náčelnického a tak před obědem ji vedoucí oddílu k němu dovedla. Když vyslechl, proč přichází, požádal, aby se položila na lehátko. V pase chytil její trenky, popotáhl je dolů a odkryl rozkrok, kolem něhož začaly rašit jemné chloupky. Nedělalo jí to problémy, protože už dopředu počítala s tím, že si jej bude prohlížet. Navíc si uvědomila, jak ji budou holky závidět, že s ním byla sama. Opatrně ji roztáhl její nohy a ještě dnes vidí před sebou, jak se mu při tom třásly ruce. Pak se lehce dotýkal zakrvaveného rozkroku, rozhrnul rašící chloupky na okraji mohutných pysků a poněkud je rozevřel, aby odkryl malinký otvůrek. Pocítila, jak do něj opatrně zasouvá prst, znovu ji rozevírá a pozorně prohlíží. Bere chomáček vaty, do něčeho jej namáčí a chladivým smotkem ji otírá. Nakonec konstatoval, že má pravděpodobně první menstruaci. Než si natáhla trenýrky, zastrčil do rozkroku papírovou vatu a požádal, aby se před večerkou u něj stavila.
Večer si oblékla místo kraťasů dlouhou a širokou sukni, ve které přece jenom vypadala přes svou klukovskou postavu lépe. V ošetřovně už na ni zdravotník čekal a poptával se, jestli ještě krvácí. Když odvětila, že už ne, tak požádal, aby si lehla. Sám ji netrpělivě vyhrnul sukýnku, tentokrát úplně stáhl trenky a požádal, aby co nejvíce roztáhla stehna. Znovu jí rozevíral její mohutné stydké pysky a prohlížel si její pindu, díval se do ní a snažil se o zasunutí prstu. Příliš mu to nešlo a tak si jej něčím natřel, to už do ní vjel jako po másle. Něco mumlal, že musí dát pozor na panenskou blánu. Bylo to docela příjemné, jak se dotýkal a roztahoval okraje toho malinkatého otvůrku. Po chvíli pocítila, že má rozkrok celý mokrý. V prvém okamžiku si pomyslila, že znovu krvácí. Nadzvedla hlavu, aby se podívala a nic. Vidí jen, jak se nad ní zdravotník naklání a noří do ní prst. Po chvíli ji požádal, aby si na lehátku klekla na všechny čtyři a vystrčila na něj zadeček. Ani si neuvědomila, že má pičku přístupnou i zezadu. Cítí, jak jí po stehně něco teče, ale to již bere zdravotník lem široké sukně a přehazuje ji přes záda, takže nevidí co se vzadu děje. Ovanul ji chlad a cítila, jak jí rozevírá otvůrek a znovu v něm prstem šmejdí, dostává se hlouběji a upozorňuje, kdyby to bolelo, ať hned řekne. Poté oběma rukama zezadu roztáhl obě půlky a cítí ve svém nitru pohyb něčeho měkkého, teplého, mokrého. Je to příjemné, lechtá to a postupně se to dostává hlouběji a hlouběji. Ji přitom naskakovala husí kůže. Mezi tím vnímá v rozevřeném otvůrku jeho dech. Je to příjemné a je celá u vytržení. Nakonec zdravotník otírá mazlavou tekutinu, co z ní vytekla, a vyzývá, aby si natáhla kalhotky. Vybavil jí dalším balíkem vaty, kdyby se krvácení znovu objevilo.
  (05) Průmyslovka  
Ve čtrnácti přestupuje Hanka z holčičího gymnázia do prvého ročníku průmyslovky. Byl to pro ni šok, protože v ročníku byly jen čtyři holky a zbytek tvořili vesměs o několik let starší kluci, tak kolem pětadvaceti. Měli za sebou vojnu a několikaletou praxi v továrně, většina i prvou lásku. Několik z nich se pak chlubilo, že si ho již v ženské omočili. Měli svůj vytříbený způsob zábavy i slovník a Hanku s jejím dětským vzezřením příliš nebrali.
Ve třetím ročníku průmyslovky si Hanka do deníčku zaznamenává ...stále vypadám jako kluk, samá ruka, samá noha, přesto, že je mi sedmnáct ...žádné větší změny na sobě nepociťuji, snad jen, že se mi mírně zvětšilo ochlupení v rozkroku a v podpaždí ...o větších plnějších ňadrech se mi stále jen zdá stejně jako o baculatějším zadečku a stehnech. V celém ročníku průmyslovky zůstaly nakonec jen tři holky a kluků vesměs o několik let starších bylo kolem pětadvaceti. Zatím co spolužačky měly své stálé milence a obě již přišly o panenství, Hanky si příliš nikdo nevšímal.
K tomu, aby zapadla do kolektivu, se proto snažila nabídnout něco atraktivního. Kluci většinou bydleli v privátech a proto uvítali, když uspořádala doma čechr. Přišlo jich tehdy kolem deseti a každý s nějakou flanděrou. Rodiče byli tento večer mimo a tak měli k dispozici celý byt. Pustili gramofon a hned od počátku bylo zřejmé, že mnohé ze spolužáků bude nejdříve třeba naučit tanečním krokům. Trojnásobná převaha kluků způsobila, že holky byly ve stálé permanenci. Později večer se na většině podepsal alkohol, poklesl zájem o správné taneční kroky a ploužáky sloužily spíše jako zástěrka k osahávání. Hanka se snaží předvést jako méně stydlivá a v alkoholovém opojení spíše ochotná ke všemu. Bylo příjemné, když tu a tam některý z kluků se dotknul jejich malinkatých ňader nebo dokonce v přítmí vedlejšího pokojíčku se pokusil rozevřít zip u její teplákové bundy a zabrousit pod podprsenku a dotknout se stále vzpřímených bradavek. Ostatní holky měly sice pod podprsenkou co nabídnout, ale na druhé straně nebyly ke všemu svolné. Nakonec uvolněná nálada pokračovala hrou, při níž se odevzdávaly fanty. Když přišla řada na Hanku, tak bez větších rozpaků odložila teplákovou bundu a nakonec i podprsenku a odhalila před všemi svá minikůzlátka.
Celý zbylý večer pak již zůstává pod teplákovou bundou bez prádla, čehož pochopitelně využili při pokračujících tanečcích kluci k ukojení svých sexuálních potřeb. Ostatní holky z ročníku měly za sebou již prvé milování a rády se pochlubily svými milostnými zážitky. Po tomto mecheche tak měla Hanka rovněž něco, co mohla dát při holčičích debatách k dobru.
Po půlnoci se větší část kluků postupně vytrousila domů. Zůstali jen tři, kteří ji pomohli s úklidem a mytím nádobí. Nakonec Hanku přemluvili aby si s nimi zahrála flašku. Štěstí klukům přálo a poprvé se vysvlékla do naha. Toho pochopitelně náležitě využili k osahávání. Poprvé cítí, jak ji po stehnech stékají praménky lásky, když se ji snažili zasunout prsty do přirození, poprvé svírá stehna z obav, aby ji neprotrhli panenskou blánu.
  (06) Stázka  
V mých patnácti se stěhujeme do malého městečka ve Slezsku a já nastupuji do kvinty místního gymnázia. K prodejně, kterou tatínek převzal, patřil pěkný byt a navíc dva pokojíčky v podkroví. Jeden z nich okupuji já a druhý obsadila prodavačka Stázka. Byla malinká, mírně baculatá, se štíhlým pasem, poněkud větším zadečkem a plnými hrotitými ňadry. Byla křehoučká, se sytě rudými, málem po pás dlouhými vlasy a pihovatým kulatým obličejem s malinkým čapatým nosánkem. Po celé tři roky, co u nás bydlela, jsme byli dobrými kamarády.
Mé dospívání pokračovalo tím, že se jednoho rána probouzím s mokrým pyžamem, plným mazlavého slizu. Frekvence samovolných polucí se zvyšovala a pěkně mě potrápily. U spolužáků zjišťuji jak se oni brání nekontrolovanému výronu nahromaděného semene. Jednoduše masturbují. Začínám se tedy více zajímat o svého pindíka a konstatuji, že následný orgasmus po masturbaci je docela příjemný. Často se v noci probouzím s intenzivní erekcí, kdy mi pindík stojí i hodinu. Většinou tento stav vyprovokovaly erotické sny, jejichž středobodem byla Stázka. Ve snech jsem se do ní zamiloval až po uši. Nebylo ani divu. Vybavuji si přitom její tvář, rty, úsměv, dlouhé tmavorudé vlasy, křivku malinkatých hrotitých dívčích prsů a oblý zadeček. Dělalo to se mnou hrozné věci, když ji před sebou znovu a znovu vidím jak jde polonahá do koupelny. Představoval jsem si zurčení sprchy i to, jak po jejím těle stékají proudy vody od ramen přes ňadra až do jejího klína. Často jsem přitom pociťoval prudkou touhu ukojit svou vášeň, ale cosi mi v tom bránilo.
Ze Stázkou jsem se střetával den co den ráno v naší společné chodbičce cestou do koupelny, kdy její dětskou postavu s malinkatými ňadry kryla jen noční košilka nebo jen to nejnutnější prádlo.
Jednou při nahlédnutí do jejího pokojíčku jsem spatřil brožurku pojednávající o pohlavním dospívání. Když Stázka viděla můj zájem, nabídla, abych si ji přečetl, že taky o tom nic nevěděla. Našel jsem zde prvé informace o sexuálním životě. V té době při každé onanii jsem prožíval ty nejslastnější orgasmy právě při pomyšlení, jak to dělám se Stázkou, jak ji vysvlékám, laskám a hladím její tělo, pronikám prsty do jejího nitra a nakonec s ní i souložím. Mnohem více však na mne působilo občasné škádlení a kočkování spojené ze skutečnými kratinkými doteky na intimnějších místech, kdy ji nevadilo, že jsem se dostal rukou po vnitřní straně stehen mnohdy i pod kalhotky.
  (07) Školní výlet  
Koncem sexty v červnu 1950 jede naše třída ze školního výletu v Roháčích nočním vlakem domů. Sedím vedle Pavly na tvrdé dřevěné lavici prochladlého kupé. Byla z gymnázia jednou z nejpěknějších, nejchytřejších, ale taky životem až příliš protřelých holek. O její stálé známosti se totiž mezi spolužáky vyprávěly celé romány. Často vzájemně od sebe opisujeme úlohy, vysvětlujeme si zejména matiku a postupně k sobě pociťujeme sympatie. Ona mě nazývala "můj kvítečku" a já jsem byl z toho vždycky v sedmém nebi.
V kupé bylo vlezlé vlhké chladno, klimbáme, usínáme a tulíme se k sobě. Ve spánku se Pavla postupně sklání a pokládá hlavu do mého klína. Za chvíli si pod ní zasunuje ruku. Cítím její tlak na mé přirození a jsem z toho zmatený. Zaznamenávám na oněch místech něco slastného, něco zcela nového. Začínám totiž v rozkroku mohutnět. I ona si toho zřejmě všimla, obrací ruku a chytá pindíka přes kalhoty do dlaně a začne jej periodicky mačkat. Kolem nás všichni spí a já jsem celý vyjevený z příjemného prožitku. Nevím, co od toho čekala, asi netušila že jsem s holkou ještě nikdy nic neměl, a proto mě její počínání řádně zmátlo. Stále mohutním, až nakonec prožívám krásné nutkání se vyprázdnit. Zřejmě o tom ani nevěděla. Cítil jsem bušící srdce až ve spáncích. Jak mi ležela hlavou v klíně, tak ji objímám a ruku přesunuji pod její bundou až na její ňadra. Mezi tím, co je mačkám, rozepíná mi poklopec, aby se dostala pod mé trenky. Tiše mi několikrát řekla vystříkej se a přitom jej něžně mačkala. Nakonec vrcholím do její dlaně, dochází u mne k ochabnutí a ona přestává s mačkáním. Ještě hodnou chvíli zůstáváme do sebe schouleni. Zajiskřilo to tehdy mezi námi, ale jen na pár okamžiků. Poprvé mě tak cíleně holka vyprovokovala k ejakulaci.
V neděli ráno po mém návratu z Roháčů budím Stázku ke snídani a při té příležitosti se začínáme vzájemně lechtat. Já byl v pyžamu a ona v krátké bílé noční košilce. Pod odhrnutou peřinou jsem náhle spatřil její dráždivou dívčí nahotu, její pičulku skrývající se pod rašícím chmýřím. I ona se otřela o mého pindíka, jež náhle vybujel a vykoukl z pyžamového rozparku. Byl to pro oba první a zcela náhodný kontakt. To už jsem v sextě a někteří spolužáci barvitě líčili své zážitky a zkušenosti s děvčaty. Mě však holky v té době příliš nezajímaly, spíše jsem se styděl, když jsem s nimi měl o samotě konverzovat.
O pár týdnů později u mne obdobné hrátky vyprovokovaly masivní erekci. Byl jsem v plavkách a má změna v rozkroku byla obzvláště patrná, až se mi Stázka začala smát. Sama však ještě kluka neměla a tak byla ze všeho udivená stejně jako já.
  (08) Koncert  
Rodiče měli permanentky na koncerty Ostravského symfonického orchestru. Úvodního koncertu se však nemohli zúčastnit a tak jdu na něj se Stázkou. Ta se již odpoledne začala fintit a k večeru přišla za mnou do pokoje celá navoněná v černých slušivých večerních šatech a požádala, abych ji zapnul zip na zádech. Ten se však zadrhnul a tak nezbylo nic jiného, než aby si šaty svlékla a já se pokusil o jeho opravu. Byl jsem celý vyjevený, když se přede mnou objevila polonahá jen v kalhotkách a kratinké spodničce ze které vystupovaly hroty ňader. Navíc jsem si mimoděk mohl sáhnout na její nahé měkkounké tělo. Schoulená přede mnou čekala, až se podaří závadu na zipu odstranit. Nakonec vše dobře dopadlo a já inkasoval kratinký polibek.
Po večeři odcházíme na koncert. Stázka se do mě hned u našeho domu zavěsíla a já si uvnitř přál, aby nás nikdo ze spolužáků neviděl. I tak kluci ze třídy dotírali, abych povykládal, zda jsem už s ní spal a jaké to bylo, jaká má prsa nebo zda byla ještě panna, když jsem do ní vstoupil. Ale já takové zážitky neměl a málem jsem nevěděl, o čem mluvili.
Plni zážitků z koncertu se vracíme kolem desáté domů. Byla tma a Stázka mě opět chytla pod paží. Její blízkost mi byla tentokrát příjemná. Až doma v naší společné chodbičce si vzájemně poděkujeme za pěkný večer, ona se přitom naklonila a dala mi na tvář pusu.
Byl jsem už v pyžamu, když zaklepala na dveře mého pokoje a požádala, zda bych mohl přinést z kuchyně vývrtku, že má chuť otevřít láhev vína, které ji zbylo po oslavě osmnáctin. Na sobě měla přitom dlouhý světlounký květovaný župan, od něhož se odrážela barva jejich dlouhých rusých vlasů. Pomyslel jsem si, že vypadá ještě lépe než v černých večerních šatech na koncertě. Když se vracím s vývrtkou, tak vidím v jejím pokojíčku nachystané dvě skleničky a ona mne zve dovnitř. Sedmička alžírského Oranu byla příjemným nabuzením nálady. Bavíme se o koncertě, ale i o tom, že ji to dnes večer v černých šatech slušelo. Jako typická ženská se této lichotky chytla a hned navázala, že má ještě jedny pěknější. Mají prý velký dekolt a na koncert si je neodvážila vzít. Nakonec je vytahuje a já ji přemlouvám, ať se v nich předvede. Ona že k nim nemá tu pravou podprsenku, ale nakonec podlehla, rozepnula si župan a stojí tu jen v kratinké noční košilce. Napomíná mě, ať se nedívám, košilku odkládá na židli a obléká si efektní černé šaty, které má nachystané na zimní plesovou sezonu. Mohla si dovolit velikánský hluboký výstřih díky nepříliš velkému dívčímu poprsí. Předvádění skončilo, a aniž by ji vadila má přítomnost, stahuje si šaty a stojí tu chviličku přede mnou zcela nahá. Erekce mého mužství na sebe nenechala dlouho čekat. Sám jsem udiven, jakých rozměrů jsem schopen. Vstávám ze židle, chytám ji za boky a přitahuji blíže k sobě. Cítím, jak se chvěje, když se její hrotitá ňadra dotýkají mé hrudi a můj penis naráží do jejího rozkroku. Provinile se na mne podívala, že mne vyprovokovala právě v době, kdy je na vrcholu plodnosti a tudíž bez patřičné ochrany do ní nemohu vstoupit. Až později se zmínila, že tehdy chtěla přijít se mnou o panenství, ale nikoliv do jiného stavu. Proto ono víno, proto se bez problémů přede mnou vysvlékla. Docela mne tehdy uspokojilo, když začala dlaní hladit mé přirození, až explodovalo.
  (09) Taneční  
Po příjemné příhodě se zapínáním zipu se často ze Stázkou škádlíme a občas přitom dotkneme i intimnějších míst. Kromě své nezkušenosti a lačnosti po nových zážitcích byla Stázka až neskutečně hravá. Počátkem zimy mi začínají taneční a já se s ní domlouvám, že budu Stázku souběžně informovat o tom, co jsem v tanečních hodinách pochytil. Pokaždé na mne netrpělivě čekala a většinou ještě než jsem se převléknul do domácího, předvádím jí, co jsme se naučili. A tak se u ní nebo v mém pokojíčku občas na sebe mačkáme. Byla jako pírko a navíc učenlivá. Často dlouho do noci se tak tiskneme k sobě pod pláštíkem výuky tanečních kroků.
V tanečních na mne často zbyla baculatější Chodurová, jinak prodavačka v místní Masně. Oproti ostatním holkám byla o pár let starší, vyspělejší a vždy perfektně oblečená. Nosila jen tenoulinké hedvábné šatičky, takže jsem pod nimi cítil její teplé příjemně navoněné kypré tělo. Většinou měly hluboký výstřih, ze kterého občas vykoukla bílá podprsenka, která nepojmula její větší ňadra. Přes velké průramky byl kouzelný pohled na její scenérii z boku. To vše jsem ostatně velmi dobře znal. Byla to prvá dívka, kterou jsem spatřil celou nahatou. Okno jejího pokoje nebylo dál než 20 metrů od mého a mnohokrát jsem zažil vzrušení, když se chystala ke spaní. Obřad obvykle začala vysvlečením, pak přinesla lavor s žínkou, kterou se omývala. Já na to civěl za oknem a ona musela málem slyšet tlukot mého srdce. Nyní při tanečních kurzech jsem měl možnost ji prožívat, vnímat a cítit blízko sebe.
Tančit moc neuměla a tak jsem musel vždy boubelku pořádně chytit za její měkoučký pas a přitáhnout si ji blíže k sobě. Když přesouvám ruku z jejího pasu o trochu níže, cítím horní okraj jejich kalhotek, a když si ji přidržím výše nad pasem, cítím knoflíčky její podprsenky. Ráda se při tanci přitulila a dloubala mi kolenem do rozkroku nebo mi tam strkala stehna. Bavit se s ní nebylo o čem. Každé maličkosti se chichotala. Kluci si přitom dělali švandu, že se na mne příliš lepí. Žádnou známost zjevně neměla a při tanci byla patrná její touha po kontaktu.
Vzhledem k tomu že bydlela v protějším domě, často mne požádala, abych ji po tanečních doprovodil. Po prodloužené jsme byli trochu více rozverní a ona mne vyzvala, abych zkusil jak ji tluče srdce. Vzala přitom mou ruku, rozhrnula kožešinový límec na svém plášti a přiložila ji na ňadro. Přes podprsenku cítím jak je kypré, měkkoučké a hlavně velké. Po chvíli rozepíná zimník, tiskne se ke mně a kolenem dloubá do mého rozkroku. Nebylo potřeba velkého úsilí a podařilo se mi osvobodit jedno ňadro ze zajetí podprsenky a poprvé se začínám otírat prstem o stojící bradavku. To již začala hlasitě vzdychat. Mé srdce buší tak, že je cítím až v krku. Ona se ještě více přiblížila a stehnem nejen dráždí, ale přímo naráží do mého vztyčeného pinďuly. Téměř současně sjíždím rukou pod její pas, vyhrnuji teninkou sukni, dostávám se do změti podvazků a poprvé nahmatávám přes mokré kalhotky dívčí klín. Ona mi zase přes kalhoty chytila a začala mačkat ztopořeného pindíka. To už bylo na mne příliš a cítím, jak se uvolňuji a za okamžik má erekce ochabuje. Končí i její sevření. Ještě mě krátce políbila a nechala stát ve vchodu do domu. Až jsem si vše náležitě uvědomil, byla pryč. Poprvé jsem si sáhnul na skutečnou boubelatou ženskou a pohrál s jejími ňadry. Svět se přitom nezbořil.
Z prodloužené se vracím domů později, plný čerstvých zážitků s Chodurovou. Mám již na sobě pyžamo, když klepe Stázka a ve dveřích stojí bosa jen v krátké bílé noční košilce. Neoblomně chce vědět, co nového jsme se dnes v tanečních naučili. Zítra prý z toho polovinu zapomenu. Já se přitom málem ještě chvěl při pomyšlení na loučení s Chodurovou. Stázka však stále naléhala. Beru ji tedy do náruče a tančíme sice bez hudby, ale o to těsněji k sobě přivinutí. Poprvé si všímám její zajímavé vůně a líbám ji kratince na čelo a pak na tvářičku. Sedáme si na okraj postele a ona nic nenamítá, když jí rozepínám dva knoflíčky na noční košilce, abych poodhalil výstřih a dostal se tak k jejím kůzlátkům. Vysvobozuji jedno ňadro z uzounkého výstřihu, líbám je, vysávám a cumlám vztyčenou bradavku, nakonec jej jemně mnu, laskám a pozoruji u Stázky maximální vzrušení. Slabě přitom vzdychala, celá zrudla a její tělo se chvělo. Byl na ni nádherný pohled, jak měla hlavu zvrácenou dozadu a vodopád rudých vlasů se odrážel od bílého prostěradla. Sjel jsem rukou od ňadra k lemu její košilky, pomalinku ji vyhrnul a odkryl tak sněhobílá stehna. Cítím, jak jí projela vlna vzrušení a rychle instinktivně položila dlaň na mou ruku, aby ji zastavila. Když se nakonec dotýkám baculatého Venušina pahorku, Stázka tiše vyjekla a prudce sevřela stehna k sobě. Nenápadně přitom k jejímu lůnu přibližuji hlavu a sotva jsem ponořil obličej do jejího ochmýřeného klína, abych jej políbil, roztřásla se a plačky sdělila že je panna a jsem prvý, koho tak blízko k sobě připustila. Líbám ji na stehnech a tu se chopí mé hlavy a přitlačila ji do svého rozkroku. Líbám něžně hebký podbřišek a nosem se probírám jejími blonďatými, lehce narezlými chloupky. Na rtech cítím, jak je mokrá, kluzká a snažím se proniknout do ní jazykem. To už se mi v pyžamu tak vztyčil penis, že vyklouzl z rozparku. Stázka, když jej spatřila, jak je připraven do ní vniknout, očima zaprosila, abych toto laškování ukončil. Pohled na ztopořený pyj ji však na druhé straně natolik zviklal, že se nakonec zeptala, jestli mám prezervativ, bez něj že do ní nesmím. Přitom něžně chytla do dlaně mé přirození a já cítím začátek vyvrcholení. Následovalo jen krátké políbení a den přeplněný sexuálními zážitky pro mne končil.
  (10) Kulturní soubor  
V době, kdy Hanka pořádala mejdany, já vedu na gymnáziu kulturní soubor. Jezdíme po vesnicích s kulturní vložkou do kampaně, při níž agitátoři přesvědčovali zemědělce ke vstupu do jednotných zemědělských družstev. V našem mládí jsme neměli ani potuchy o tom, jaké křivdy se při tom dějí.
Koncem roku jedu na několikadenní školení vedoucích kulturních souborů. Přes den posloucháme nesmyslné a nudné referáty a po večeři se veselíme. Vše má na starosti malá baculatější, až příliš aktivní holka v modré svazácké košili tak kolem 25 až 30 let. Poslední večer se objevila mezi námi v teplácích a začala hned organizovat taneček zvaný kolo. Tentokrát se však při něm vzájemně držíme za ruce ne jako obvykle za zády, ale vpředu na hrudi. Postavila se přitom vedle mne, chytila mne za ruku a při tanci ji tiskla na svá ňadra. Vnímám, jak jsou volná a hází se nahoru a dolů. Jsem z toho celý rozechvělý a cítím erekci. Po kole si sedá instruktorka ke stolu vedle mne a bavíme se s ostatními. Po chvíli mi klade ruku do klína, který je plnější ještě od předchozího tanečku a začne mého pindíka mačkat. Jsem z toho vyjevený a nevím, co dělat, protože kolem nás je docela rušno. Po několika okamžicích nahmátla varlata a začala si s nimi rovněž pohrávat. Ani se na ni nedívám, protože cítím, jak červenám a hrdlo mám tak stažené, že bych nevydal ani hlásku. Zřejmě ji to baví, když vidí, jak se jí ho podařilo rozdráždit. Jsem jako ve snách, když mne vyzývá, abychom si šli zatančit. Ve volných teplácích není má erekce tak znatelná. Když se při tanci na mne tiskne, tak cítím, jak ji můj falus naráží do jejího rozkroku. Po pár taktech si však stěžuje na přílišné horko v sále a tahá mě ven. V chodbičce vedoucí ze sálu odemyká dveře od svého pokojíku.
Málem ještě za námi nezaklaply ani dveře a instruktorka rozepíná si zip u své teplákové soupravy s tím, že chce něco divokého a bláznivého. Vzápětí zastrčila ruku do mých tepláků a nahmátla již svěšeného pindíka. To už jsme u postele, na kterou si sedá a přitahuje mne k sobě. Stále si přitom pohrává s mým přirozením a snaží se jej znovu nabudit. Mezitím se nadzvedla a začala si stahovat tepláky. Nakonec přede mnou stojí baculka v růžových zimních kalhotkách s rozepnutou teplákovou bundou. Chytla mne za zadek, přitáhla k sobě a sdělila, že má na mne chuť. Strčila si mé vzpřímené mužství do pusy a já cítím, jak narážím žaludem do jejího hltanu. Šíleně mě přitom dráždila jazykem, To už jsem nevydržel a chytil ji za vlasy a začal do její pusinky stříkat. Po chvilce se mi instruktorka vysmekla, lehla si na záda a provokativně pokrčila nohy a doširoka je roztáhla. Nenechal jsem se dvakrát pobízet a zabořil svůj jazyk do její pičky. Objížděl jsem poštěvák a občas jazyk zabořil i do její vlhké pochvičky. Nakonec jsem přidal i prsty a orgasmus instruktorky se začal nezadržitelně přibližovat. Nejdřív jsem do ní zasunul jeden, pak dva a nakonec v ní jezdil čtyřmi. Po několika minutách se prohnula a odpadla v silném orgasmu. Dlouho jsem tuto noc neusnul a brzo ráno odjel domů.
  (11) Dášina svatba  
Ve třetím ročníku průmyslovky jde Hanka za družičku na od počátku se o ni zajímá vzdálený bratranec Jirka. K večeru si spolu sedají na lavičku v zahradě a po chvilce ji v pase objímá, tiskne se k ní a začíná ji náhle líbat. Do deníčku si píše ....Jsem z toho celá zmatená a točil se přede mnou celý svět... Byl to totiž prvý polibek od kluka. Po chvíli ji při líbání začal mačkat miniaturní kůzlátka. Ty však chránila mocná podprsenka. Malinkatá ňadra zřejmě neukojila jeho chtíče a tak sjel rukou na okraj sukně a začal ji vyhrnovat. Trocha alkoholového opojení způsobila, že mu Hanka v tom příliš nebránila. Netrvalo dlouho a našel si cestu mezi podvazky k nohavičce kalhotek, kterou odsunul, aby si sáhl na její lůno. Srdce jí přitom bušilo až v krku a celá hořela. Jirka byl rovněž zcela nezkušený a ptal se, jestli už má kluka. Snažil se stále více dostat mezi sevřená stehna a tak je Hanka po chvíli poněkud roztahuje, aby mu umožnila přístup do svého nitra. Cítí, jak je její štěrbinka kluzká a on v ní šmejdí prstem. Hanka má obavy, aby jí nedopatřením nenatrhl panenskou blánu a proto mu ruku z otvůrku odsunuje. Nakonec vše za okamžik skončilo tím, že se bratránek odpravil. Vracíme se ke svatebčanům a nikdo si nevšiml, že oba jsme o malinkatou zkušenost bohatší.
  (12) Deflorace  
Na jaře ve třetím ročníku průmyslovky slaví Hanka sedmnáctiny a při této příležitosti jede s Alenou a deseti staršími spolužáky na týden do chaty na Malé Morávce. Měli štěstí na pěkné počasí a tak v prvých dnech absolvovali několik výšlapů do blízkých i vzdálenějších míst. Každý večer pak hráli karty, častěji však různé hry obvykle končící po konzumaci lahvičky čůča tancem. Kluci záhy zjistili, že Hanka obvykle nenosí podprsenku,takže stačilo posunout zip u teplákové bundy a rázem se dotýkali nahulatých koziček. Koncem týdne byly již holky unavené a tak na túru šlo jen pár kluků a ten zbytek spolu s holkami vychutnával u chaty jarní sluníčko. Nejdříve se všichni způsobně opalovali. Příležitost však dělá zloděje a tak kluci začali holky pošťuchovat, zejména když si Alena na popud svého ochránce Bédi stáhla tričko a po chvíli váhání i podprsenku, aby blahodárnému sluníčku odkryla své čtverky. Netrvalo dlouho a pozornost kluků se soustředila na Hanku, kterou začali osahávat a snažili se jí rozepnout teplákovou bundu, protože tušili, že je pod ní opět nahatá. Proti Aleně měla Hanka stále ještě ňadra nevyvinutá a mrzelo jí, když kluci srovnávali její kozičky s Alenou.
Poslední den pobytu panovalo venku nevlídné deštivé a chladné počasí, které samo vybízelo ke zvýšené konzumaci alkoholu a ten následně k nevázaným hrátkám a veselí. Zpočátku vymýšleli a realizovali různé hry jako provádění rozličných prostocviků, několikeré oběhnutí chaty, donesení vody nebo uhlí. K večeru se však hrátky přiostřily, kdy se vyžadovala zpověď s otázkami velmi často eroticky laděnými nebo předvedení sochy, které stáhli tepláky a odkryli tak spodní prádlo či erotické políbení všech hochů na různých i choulostivých místech těla nebo dokonce poměřování přirození. U macaté Aleny se sjednotili na tom, aby předvedla módní přehlídku svého spodního prádla.
Od kamen sálalo teplo a pár rozžatých svíček podporovalo intimní atmosféru. Kluci zprovoznili starý gramofon, vyštrachali odněkud pár desek a hudba vytvořila pěknou kulisu k tanci. Obě holky šly z náruče do náruče a většina kluků využila tanečního objetí k líbání, přitulení a nejčastěji k osahávání. Hanka nebyla netýkavkou a své dětské vzezření kompenzovala tím, že se snažila předvádět jako zkušená a ochotná ke všemu. Schylovalo se ke hře o fanty a vzhledem k tomu, že byla vcelku spoře oblečená, šla se převléknout a místo teplákové soupravy na sebe vzala košili, širokou sukni a pod ní silonky s nezbytným podvazkovým pásem. Jídlem rostla chuť a mezi jiným padl návrh, aby holky zahrály divadelní představení, při němž by v rámci milování naznačily soulož. Tentokrát byla na řadě jako herec Hanka a jejím partnerem třídní sympaťák. Alenu totiž odtáhnul Béďa do vedlejší místnosti, kde se v ústraní milovali. Spolužáci aktérům představení velmi ochotně uvolnili celý otoman, aby měli pro předvádění dostatek místa. Oba si nato sedli vedle sebe a začali představení tím, že se těsně k sobě přivinuli a začali líbat. Hanka přitom cítila, jak její partner pomalu přesunul ruku na její ňadra. Zpočátku se s nimi mazlil a osahával je přes košili. Když cítil, jak se ji postavily bradavky, rozepnul Hance u košile knoflíčky a pomalu se pokoušel kozenky osvobodit ze zajetí podprsenky. Hance bylo příjemné, když se dotýkal těch nahulatých malinkatých kůzlátek a nevadily ji ani pohledy ostatních kluků, protože ti vesměs její poprsí znali. Dráždění však bylo stále intenzivnější a mnohé vjemy pro ni zcela nové. Příjemným se zdálo, jak ji stále intenzivněji hnětl ňadra a pocítila mrazení, když jeho prsty přejížděly vzpřímené bradavky. To vše ale znala z doby, kdy učila kluky tanečním krokům. Také ji v přítmí osahávali a nechala je přitom proniknout i pod halenku. Bylo totiž zajímavé sledovat, jak jejich rozkrok mohutní, jak se mění jejich hlas, jak se někteří z nich chvějí. Dál než na kozenky se však neodvážili, nanejvýš se snažili dostat k jejímu rozkroku při tanci kolenem.
Tentokrát však bylo objetí stále těsnější, až nakonec při dlouhém polibku ji spolužák vedle sebe položil a dál pokračoval v líbání a mačkání kůzlátek. Slabě roztažené a z pelesti otomanu svěšené nohy byly impulsem k tomu, že jeho ruka pomalu sjížděla z ňader k lemu sukně. Tu začal pomalu vyhrnovat a odkrýval tak stále více její nohy. Roztažená tenká bílá stehna zářící v temné místnosti přihlížející spolužáky řádně rozdráždila. Stále více hecovali k pokračování. Nakonec za jejich hlasité podpory jí jednou rukou nadzvedl zadeček a druhou pomalu začal stahovat kalhotky, aby odkryl dívčí mušličku, kterou kryly mohutné stydké pysky a nepříliš husté chmýří. Cítila na sobě lačné pohledy kluků zírajících na rozkrok lemovaný podvazkovým pásem. To už se u ní objevily jisté náznaky studu a zejména rozpaky. Z různých siláckých poznámek, které tu a tam utrousila, totiž vyplývalo, že již uvnitř někoho měla, že není panna. Dlaněmi si proto zakrývala to, co zakrýt ani nešlo. Jen ona věděla, že její panenství je ještě neprotržené a neposkvrněné. To už v ní byla malá dušička a nejasná představa, co bude dál. Vše šlo rychle za sebou a příjemné pocity se mísily s obavami. Náhle ji rázně ještě více roztáhl nohy aby spatřil její mohutné stydké pysky, které zcela zakrývaly její broskvičku, vchod do pochvy. Nejdříve je prsty od sebe roztáhnul a otevřel tak pohled na řadu malinkatých růžovoučkých závojíčků, mezi kterými dominoval vztyčený poštěváček. Naslinil si prsty, aby mohl snáze proniknout mezi suchými rozevřenými stydkými pysky na pokraj vysněného otvůrku. Nic nepomohly její dlaně zakrývající ohanbí. Několikrát se ji snažil v rozkroku slinami navlhčit. To už však nabylo jeho mužství patřičnou délku a objem. Vypustil jej tedy z tepláků ven a pokračoval v hrátkách. Rozměry toho, co poprvé viděla, ji však zděsily. Ona tuhá vztyčená obří věc měla do ní proniknout? To však již cítila, jak jeho tmavě fialový falus naráží na řídce porostlý Venušin pahorek a pokouší se najít cestu do lůna. Otvůrek do pochvičky byl však tak malinký, že nadmíru velký penis měl potíže při pronikání mezi nedostatečně vlhkými a tedy i málo kluzkými stydkými pysky. Náš sympaťák podporovaný okolím však nedbal proseb, aby toho nechal, že již nechce pokračovat ve hře, a nasliněnými prsty znovu rozevřel štěrbinku a v ní šátral, aby nalezl otvůrek. Přitom prohlásil, že má pičulku příliš těsnou a že to půjde ztuha. Jak se později zmínil, měl potíže se svým nadměrně tlustým pyjem již dříve. Ještě jednou ji tedy otvůrek prsty rozevřel a náhle silou onu obří věc do ní zasunul, spíše zarazil. Hanka měla pocit, jakoby do ní vjel žhavý nůž. Její hymen byl však značně tuhý a stále odolával. Po chvíli cítí nebývalý tlak a intenzivní bolest, díky které velmi hlasitě zakřičela, spíše zařvala aaaau. Vše bylo tak náhlé, neskutečné, bolavé, že s hrůzou v očích pozorovala, jak z ní vysunuje mohutný zkrvavený orgán, aby jej vzápětí znovu do ní zarazil. Cítila jej hluboce ve svých útrobách a z přirození vycházel nesnesitelný pálivý pocit. Pokaždé, kdy ho do ní zarazil, vykřikla bolestí. Okolostojící kluci zatím nešetřili pohledy na odhalené dívčí tělo a zvláště na roztaženou vagínu, z níž pokaždé, když ho povytáhl ven, vytékal mazlavý zakrvavený hlen. Její ponížení nemohlo být větší. Ani ve snu ji nenapadlo, že prvá soulož a deflorace bude mít tolik diváků. Pro ni nekonečně dlouhou chvíli téměř nahá a vzlykající ležela tehdy sedmnáctiletá na starém otomanu a v rozevřené zkrvavené vagíně se pohyboval mohutný spolužákův pyj. Ten v nastalém zmatku ještě několikrát pronikl do malé pochvičky a přes prosby, aby už skončil, se do ní nakonec vysemenil. Ostatní kluci stáli jako přikovaní a zírali, jak z její pičulky stéká po stehnech na otoman jeho semeno. Prudká bolest v lůně, zneuctění před tolika spolužáky vedlo k usedavému pláči. Po chvíli ji chlácholili a utěšovali, že jednou ta chvíle musela přijít. V mrazivé atmosféře zábava skončila.
  (13) Dny poté  
Po návratu do Brna jde Hanka na gynekologické vyšetření. Poprvé ulehá na gynekologický stůl a pokládá nohy do opěrek, které vyšetřující lékař vzápětí rozevřel co nejvíce od sebe. Nejdříve důkladně prohmatal vnější rodidla, chladnými prsty promnul poštěváček a důkladně prohlédl poševní vchod. Pak zasunul dva prsty do jejího nitra, prohmatával poševní stěny, a otřel se o děložní čípek. Druhou rukou pak pronikl do prcky a prohmatával hráz. Po tomto vyšetření roztáhl stydké pysky a zasunul do pochvy dlouhé chladné spekulum až bolestí zaúpěla a při jeho zavádění ji vyhrkly slzy. Když mechanismus naplno roztáhl pochvu, tak tiše zasténala. Pochvička byla totiž pro takový objemný nástroj malinká. Uvnitř vagíny navíc rozevíral zrcadla, takže pocítila uvnitř lůna nepříjemný tlak, který se zvětšoval i tím, že nástrojem uvnitř pochvy otáčel. Nakonec vyšetřující konstatuje několik již zacelených trhlin na rodidlech způsobených nešetrným pohlavním stykem. Ztrátou panenství se tak stala o zkušenost bohatší a dospělou. Ještě dlouhé tři týdny však žila v nejistotě, zda v bříšku nemá děťátko. Nakonec přišla spásná menstruace a uklidnění. Nepříjemné vzpomínky na nešetrně protržený hymen vedly zřejmě k traumatu, které bylo hlavním důvodem následného odmítání sexuálních aktivit. Až do maturity se však s kluky ve třídě příliš nevybavovala. Cítila totiž stále na sobě jejich pohledy z chaty na Morávce.
  (14) Zdenka  
Před maturitou k nám chodí na doučování matiky Zdenka. Jsme si již delší dobu sympatičtí, častokrát ji doprovázím po vyučování domů a před maturitou se domlouváme, že ji pomůžu při vypracování otázek. V mém pokojíčku jsme obvykle seděli u stolu proti sobě a já se snažil o vysvětlení po letech nahromaděných problémů s matematikou. Jednou těsně před maturitou Zdenku přestává učení bavit a z ničeho nic vstala, přiblížila se ke mně zezadu a mou hlavu přitiskla mezi svá ňadra. Pak si sedla na můj klín, cítím její úchvatnou vůni po skořici, tisknu se k ní a ruka mi zajíždí pod její bílý svetr, kde se dotýkám jejího těla a nakonec odsunuji podprsenku z jejich ňader a hladím je i mačkám. Zajíkám se, když mluvím nesmysly o tom, že zjišťuji, jak je kde teploučká. Po chvíli ale vstává, cvrnkne mě přes nos a připravujeme se na další otázku.
O svatém týdnu se domlouváme na poslední rekapitulaci otázek z matiky. Je neděle odpoledne, dva dny před maturitou, sluníčko svítí a já čekám blízko jejich domu. Přichází přesně načas v dlouhé plizované sukni a bílé halence s docela velkým výstřihem, pod nimž se rýsuje žlábeček mezi ňadry. Ty ostatně má tak akorát, ani velké ani malé. Až za městem si troufnu chytit ji za ruku a míříme do blízkého lesíka. V mlází vytahuje z tašky tenkou deku, na kterou oba sedáme. Probíráme otázky a Zdenka si po chvíli lehá. Jsem u ní tak blízko že vnímám její zajímavou vůni a zasněný pohled. Volná široká sukně ji pomalu sjíždí z pokrčených kolen do klína a odkrývá tak bělostná stehna málem až po rozkrok. Tento pohled na mne zapůsobil jako rozbuška. Chytám ji v pase a přisedám si k ní blíž. Přesouvám ruku na její ňadro, na němž cítím její zrychlený dech. Nic nenamítá, když rozepínám pár knoflíčků u bílé nažehlené halenky a dostávám se pod podprsenku. Nakonec se mi daří jeden prs vysvobodit a začnu jej mačkat a hníst. Po chvíli se nad něj nakloním a jazykem dráždím vzpřímenou bradavku. Mezi polibky těžce hledám slova ke konverzaci. To už i ona přesunula dlaň do mého klína a intenzivně začala mačkat pindíka.
Cítím, jak v rozkroku mohutním, přišlo to náhle a nevím jak reagovat. Stále ho drží, nemluvíme, hluboce a smyslně se na mne dívá. Tentokrát se nakloní ona a dá mi dlouhatánskou pusu a vzápětí začne rozepínat rozparek. Za několik okamžiků má mé mužství v dlani a vytahuje jej ven. Přestávám se mazlit s jejími kozenkami a přesouvám ruku do jejího klína a dotýkám se přes kalhotky jejího Venušina pahorku. Oproti Stázce Zdenička nenamítá, když se propracovávám přes úzké nohavičky až k její pičulce a nezbedným prstem se dostávám mezi závojíčky. Roztahuje co nejvíce stehna, abych se dostal co nejhlouběji. Naznačila přitom, že má chuť přijít se mnou o panenství za předpokladu, že mám ochranu. Tím navázala na naši předchozí debatu, z níž vyplynulo, že jsem ještě panic a ona má panenskou blánu ještě neprotrženou. Při tom všem rukou dráždí mé mužství a pohrává si s předkožkou. Po chvíli cítím, že tuto situaci nezvládnu. Když vidím před sebou její žádostivý klín, tak se předkloním, abych jej políbil a při té příležitosti jsem se vyprázdnil do její dlaně. Jak to rychle začalo, tak to i skončilo. Bylo nám tehdy krásných bezstarostných devatenáct.
  (15) Stolní tenis  
V devatenácti Hanka nastupuje na umístěnku do brněnské továrny jako technička. Dostává se do oddělení mezi ženské o nějaký ten rok starší. Ty se denně baví o rodinných problémech které, však zatím Hanku nezajímají. Kromě pravidelné denní dávky informací o dětech barvitě líčily sexuální zážitky, v nichž žádná nechtěla zůstat pozadu. Všechny jsme tak věděly, kdy a jak silně která menstruuje, kdy která souložila, jak to kterému stálo a kolikrát za noc jim to manžel udělal. Současně na Hance vyzvídaly, zda má kluka a jak to může vydržet bez sexuálních aktivit.
Jako východisko z nouze začala Hanka hrát amatérsky stolní tenis, ve kterém našla aspoň částečně nějaký smysl života. V malém sportovním oddíle banky je jedinou ženskou a přesto, že ji šlo na devatenáct, i nejmladší hráčkou. Přijímá s povděkem, že si ji celá parta spoluhráčů jaksi hýčká. Zakrátko cítí při tréninku i zájezdech na pingpongové zápasy větší pozornost od Jindry. Věkem sice mohl být jejím tátou, ale jí imponovala jeho robustní postava, životní zkušenosti a něžnost, kterou jí projevoval, jemu pak její dětský vzhled, nezkušenost, ale i to, že není příliš stydlivá. Několikrát se totiž bez zábran před ním převlékala ve společné šatně do sportovního. Neměla přitom podprsenku a její rozkrok kryly jen miniaturní kalhotky. Po měsíci "oťukávání" ji Jindra pozval na večeři k Černému medvědovi. Tam se s ní taky domluvil na stejných termínech tréninku. Až později ji dochází jeho promyšlený tah. V šatně totiž nalezli dvakrát týdně půlhodinku, kdy zde byli zcela sami.
Hned po tréninku, který následoval po společné večeři u Černého medvěda, se k ní Jindra v šatně zezadu přitulil a jeho chlapská ruka byla vzápětí na ňadrech. Když zjistil, že nemá opět podprsenku, začal ji rozepínat košili. Bylo ji sice devatenáct, ale celá se chvěla, když ji začal její ještě dětská kůzlátka jemnými pohyby hladit. Nejdříve je pozvolna obkružoval a něžně svíral, až začaly být její bradavky vzrušené a vystouplé. Přejížděl po nich prstem, svíral je a dráždil. Ani neví jak, ale po chvíli stál k ní čelem a vášnivě ji začal líbat a žmoulat.
Ženatý čtyřicátník se ukázal jako náruživý, zkušený a jemný milovník, kterému imponoval její dětský vzhled a lačnost po sexu. Po každém tréninku využil k milování vrchovatě tu kratinkou dobu, co byli v šatně sami. Postupně však bylo méně polibků a více osahávání. Udivoval ji tím, jak šel bez okolků na věc. Po třetím či čtvrtém společném pobytu v šatně mu nevadilo, že je po tréninku zapocená, utahaná. Namísto hlazení ňader tentokrát zaměřil svou pozornost na její ženství. Klekl si před ní a začal s žádostivým rozepínáním manšestrových kraťasů, aby se co nejrychleji dostal k jejímu lůnu. To už zaznamenala na jeho rozkroku pořádnou bouli. Vzápětí po kraťasech ji netrpělivě stáhl kalhotky, aby odkryl její ohanbí. Zakrátko prsty rozevřel velké pysky a v rozkroku pocítila jeho horký dech. Celá se třásla, když ji jazykem lízal, lechtal a dráždil růžovoučké závojíčky a snažil se jazykem dostat co nejhlouběji do pičulky. Byla u vytržení z pocitů, jež vyvolal jazyk, když do ní hbitě pronikal a něžně ji uvnitř dráždil. Poprvé ve svých devatenácti zažívá silný příval tkáňového moku, který ji nakonec z pochvičky stéká po stehnech. Po půlhodince všechno krásné skončilo, ale totéž si zopakovali o dva dny později. Scénář pohlavního styku byl pokaždé téměř stejný. Lišil se jen v tom, že se milovali ještě víc a vášnivěji než poprvé.
Aby se nemuseli příliš zdržovat s vysvlékáním manšestrových kraťasů, punčoch, podvazkového pásu a kalhotek, bere si na trénink jen sukni a trenky, pod nimiž je nahatá. Stále ji na lajblíčkách a na pokraji pochvy dráždí jen jazykem a prsty využívá pouze na rozevření lábií. Při každém takovém milování se celá chvěla, cukala a vzpínala jako luk, zejména když pronikl hlouběji do pochvy nebo se dotknul klitorisu.
Po dvou měsících ji poprvé vzal do náruče, posadil na stůl a z rozepnutého poklopce vytáhl ztopořený pyj. Znovu spatřila to, co ji před třemi lety způsobilo tolik bolestí. Sledovala, jak si na něj rychle nasunuje prezervativ a jak se tmavěfialový falus přibližuje k jejímu ohanbí. To již zaprosila, aby do ní vstoupil pomalinku. Když spatřil její zoufalé pohledy, aniž by věděl, že byly způsobeny neblahou vzpomínkou na defloraci v chatě na Morávce, ujistil ji, že se bude snažit, aby byla spokojena a nebolelo to. Stále totiž předpokládal, že je i přes svých devatenáct pannou a bude ji muset protrhnout hymen. Nato cítila, jak prsty jemně rozevíral závojíčky a jeho pyj pomalinku pronikal do jejího nitra. Nejdříve s ním v lůně opatrně pohyboval a po chvíli cítí jak do ní vstupuje hlouběji, až naráží na dno její úzké a těsné pochvičky. Co nejvíce přitom roztála svá stehna, aby mu ulehčila cestu do svého nitra. Nakonec se z obávaného spojení stala příjemná záležitost. Po chvíli vidí, jak se Jindra napružil, několikrát za sebou jej do ní hluboce zarazil, až nakonec ustrnul při ejakulaci. Když z ní vytáhnul své mužství, pocítila v rozkroku chlad a uspokojení.
Následující půlhodinky v šatně byly pro oba vzrušující. Při hrátkách mu vše fungovalo znamenitě, takže bezprostředně po tom, co si na ztopořené mužství nasadil prezervativ, opatrně jej do ní zasunoval, vytahoval a různě s ním viklal. Po nějakém týdnu ji přiměl k tomu, aby se před stolem řádně předklonila, aby mohl divoce zarazit zezadu svůj nedočkavý úd do Hančiny rozpálené pičulky. Cítila jej hluboce v bříšku a při záplavě vyvrcholení začínala hlasitě vzdychat. Pochvaloval si přitom, jak má oproti jeho manželce lůno malinkaté, nevytahané a těsné. Měl neobyčejnou výdrž a dařilo se mu návštěvu v jejím nitru protáhnout na bezmála půlhodinku. Pak stereotypně vyvrcholil, ochabl, oblékl se a odcházeli, on na autobus do Újezdu k manželce, Hanka na tramvaj domů. Tento více méně pravidelný styk každé úterý a čtvrtek v podvečer považovala za jakousi náhražku masturbace. Ani on se nesnažil o nějaké citové pouto, bohatě mu stačilo, že mu podržela a mohl vyvrcholit.
  (16) Zápas  
Počátkem dubna se konal zápas v Kyjově, právě v termínu, kdy Hance končila menstruace a navíc měla příští den sjednánu schůzku s vysokoškolákem, kterého poznala v lednu na plese. Snaží se z této akce nějak ulít, ale nepodařilo se. Jindra ji nakonec umluvil a tak jela. Díky organizačním nesrovnalostem se celá akce protáhla do večerních hodin a nakonec museli přespat v místní ubytovně. Pokoje byly v prvém patře kulturáku, zatímco v přízemí právě vrcholila taneční zábava. Spát v tom kraválu by asi nešlo a tak si jdou zatančit. K půlnoci hrají jen ploužáky, při nichž vypínají převážnou část osvětlení. Toho Jindra využívá a na parketu ji žhavě líbá a jeho ruka hněte její kozenky. Na konci zábavy se stačili ještě zásobit další lahví vína, což způsobilo, že byla docela nametená a jemu zcela po vůli.
Ani Hance nevadilo, že se vloudil do jejího pokoje a bez okolků pokračoval ve vášnivém líbání a osahávání. Po chvíli jí začal rozepínat košili a vzápětí nato umně sundává podprsenku. Poprvé tak vidí její prťaté hrotité kozenky, protože při milování v šatně po tréninku, mu na ně nezbýval čas. Měl totiž zájem jen o její pičulku a o to jak se k ní rychle dostat. Dnes si tedy začal s nimi pohrávat, hladit je a jemně mačkat. Vzápětí k nim přisunul hlavu a začal jazykem dráždit, lízat, tisknout je mezi rty a vysávat bradavky. Současně sjela jeho ruka po holém bříšku, na boku ji rozepnul kalhoty a snaží se je z ní stáhnout. Je to až příliš krkolomné a tak jdou na chvíli od sebe. Hanka si vysvléká kalhoty, sundává podkolenky a přitom jej upozorňuje, že je po zápase celá zpocená a na ubytovně nejsou sprchy. To jej však neodradilo od toho, aby ji při svlékání nepomáhal. Kleká si před ni a pomalu stahuje kalhotky, až před ním poprvé stojí celá nahatá jak ji Bůh stvořil.
Vidí její malinkatou pičulku, jak je při končící menstruaci obklopena nateklými a nesmírně citlivými prokrvenými pysky. Po sdělení, že se může v jejím lůně znečistit ,ho ale potěšila, že tentokrát nepotřebuje žádnou ochranu a může tedy do ní vstoupit naholo. To mu očka zazářila, protože nechráněný styk s ním jako ženatým dosud striktně odmítala. Její ovíněný stav nyní udělal své. Byla mu nejen nápomocna při svlékání, ale zcela se mu oddala, když ji vzal do náruče a položil na postel. Chytil ji za stehna a roztáhl nohy od sebe tak, aby do ní mohl vstoupit. Začal s jemným třením Venušina pahorku, dotýkal se prsty stydkých pysků a jazykem se otíral o klitoris. Hanka cítí, jak má lůno celé mokré a je připravena jej do sebe přijmout. Jindra se rovněž vysvlékl a ona spatřila jeho čnící nástroj připravený uspokojil její touhy. Hanka cítí počínající vzrušení, cítí, jak se jí vzpřímily prsní bradavky a zvýšila se frekvence jejího dechu. Výrazně ji ubývá sebekontroly a zvýšilo se svalové napětí genitálií.
Jindra rukou nasměroval falus k doširoka rozevřené pochvě a bez ochrany jej náhle po kořen do ní zarazil, až vykřikla slastnou bolestí. Vzápětí jej vysunul, aby vzápětí znovu hledal místečko ve štěrbince a genitálem proniknul do hloubi její pochvy. Trvalo neskutečně dlouho, jak ho do ní zarážel a vnímala jej málem až v bříšku. Protože byla právě v neplodném období, neměla nic proti tomu, když do ní složil celý svůj náklad spermií. Za chvíli už cítí, jak jí po stehnech vytéká z pochvy semeno, ale kupodivu jeho pyj v jejím nitru neochabuje a stále ji trápí. Po chvíli ji vyzývá, aby si klekla na všechny čtyři, roztahuje její půlky a silou do ní znovu zaráží kluzké mužství. To již Hanka pociťuje pravidelné stahy pochvy a přichází na ní vrchol vzrušení – prvý orgasmus. Ze sebe vydává neartikulované vzdechy a výkřiky, celá je nachově rudá a cítí, jak ji po těle stékají praménky potu. Stavu, kdy se příliš nekontrolovala, chtěl využít Jindra k záměně otvůrků. Hlasitě vykřikla, když pocítila, jak se snaží proniknout do její prcky. Vzápětí projevila nespokojenost a znovu si lehá na záda. Této změny polohy Jindra využil k tomu, že k její pusině přisunul své vzpřímené mužství a Hanka jej lačně pozřela s dovětkem, že chce poprvé ochutnat mužské sémě. Nejdříve začala dráždit hlavičku jazykem a po chvíli jej cítí hluboko v hrdle. Netrvalo dlouho a přišel prvý výstřik jeho semene. Snažila se pyj z úst vysunout, ale Jindra přidržel její hlavu, až nakonec měla plná ústa bělavého moku.
V sobě strávili rušnou noc, při níž téměř nezahmouřila oči, protože ji bez přestání hluboce prohmatával pochvu a stále musela usměrňovat jeho ruku do přijatelných mezí. Časně ráno Hanka zjišťuje na prostěradle řadu stop po milování. Vstává, aby stihla autobus do Brna, kde ji čeká naštěstí jen krátká směna pracovní soboty. Stále přitom cítí ve svém rozdrásaném nitru jeho ruku, jak se v noci do ní nešetrně Jindra několikrát dobýval.
  (17) Olášek  
Do oddělení, v němž si pomalu Hanka zvykla, nastoupil počátkem roku její spolužák Oldřich, kterému říkala už na průmyslovce Olášek. Začal o ní vzápětí projevovat zájem. Letmé políbení po pár dnech přešlo v péči o její kozenky a později o její ženství. Začátek čtvrtletí znamenal v oddělení hektické dokončování plánů, což vedlo k práci přesčas. Snad záměrně zůstávají oba v oddělení sami a téměř pravidelně využívají intimity kanceláře k milování. A právě onu sobotu, co se vrátila Hanka ze zápasu v Kyjově, za ní přichází Olášek. Po páté odpoledne je venku i v kanceláři šero a kolem všechno vylidněné. Hanka na sex příliš chuť nemá, protože ještě cítí v sobě následky rušné noci a navíc má na večer sjednánu schůzku s vysokoškolákem. To však již Olášek rozepíná její pracovní plášť, pod kterým byla jen v prádle. Nejdřív se vyžíval na jejich ňadrech, hraje si s bradavkami, až jsou nateklé a náležitě postavené. Po chvíli mu to však již nestačí a stahuje z ní kalhotky. Znovu po málem třech letech vidí její pičulku, která před jeho zraky přišla na Malé Morávce o panenství. Klečí před ní, něžně v rozkroku líbá a proniká do ní jazykem. Bezprostředně po menstruaci byly její genitálie velmi citlivé a prokrvené. Navíc po probdělé noci s Jindrou ji měla celou bolavou. Sám vchod do pochvičky byl fialový a Oláškův jazyk vyvolal nebývalou produkci hlenu. Po chvíli ji bere do náruče a vyzvedává na stůl. Hanka už zcela automaticky roztahuje stehna, aby do ní mohl bez problémů vstoupit, a poznamenává, že může tentokrát do ní vniknout naholo bez ochrany. Za okamžik jej cítí celého ve svém nitru. Od předchozího milování s Jindrou je však uvnitř až příliš citlivá, heká při každém doražení na dno pochvičky a snaží se urychleně zahrát orgasmus v domnění, že to přijde i na Oláška. Přepočítala se a musela jej snášet ve svém nitru málem celou půlhodinku. Po těchto prožitcích a po nepříjemné zkušenosti s Jindrou postupně tedy odbourávala pravidelný trénink i účast na zápasech. Po bouřlivém milování v Kyjově byl totiž Jindra stále vlezlejší a chtivější. Především se namlsal, když svolila aby do ní pronikl naholo a příliš se nenamáhal, aby si příště nasunul prezervativ. Začal ji nutit, aby si brala jeho ztopořené mužství do úst a když nakonec souhlasila, tak při ejakulaci podržel její hlavu a ona musela celý náklad, co do ní vystříkal, spolykat. Stejně tak vyšuměly pravidelné styky s Oláškem. Ten totiž záhy přešel do jiného závodu. Do třetice objevila na plese před několika dny zcela nezkušeného vysokoškoláka se kterým má sjednánu na večer po návratu z Kyjova schůzku.
  (18) Seznámení  
Na plese VŠZ se setkávám s nenápadnou holkou Hankou. V průběhu večera jsem ji několikrát vyzval k tanci. Nakonec mě požádala, abych ji vyprovodil domů, a domlouváme si další schůzku. Dává přitom najevo, že nemá příliš času nazbyt, protože hraje závodně ping pong. Hned při druhém setkání se intenzivně líbáme, naše jazyky se vzájemně dotýkají a pohybují dovnitř a ven. Pro mne prvý skutečně erotický polibek byl neskutečně vzrušující a hra jazyků neuvěřitelně sexy. Při další schůzce mi dovolila rozepnout její modrotiskovou halenku a přes podprsenku se dotýkat jejího nepříliš baculatého, zato však tuhého poprsí. Vzápětí mi však z něj ruku odtahuje.
Počátkem dubna mi sdělila, že se bude muset zúčastnit pingpongového turnaje v Kyjově. Vzápětí mi dovolila při loučení ve vchodu sklouznout rukou pod sukni a dotknout se jejího klína. Nejdříve jsem se při loučení spojeném s vášnivým líbáním dostal pod její podprsenku. Kozičky jsem už ostatně znal, protože při výletech do okolí Brna jsem s nimi několikrát laškoval. Sjíždím tedy rukou pod sukni, odhrnuji vcelku volnou nohavičku kalhotek a mezi jemným chmýřím nahmatávám prohlubeň která však byla příliš semknutá k tomu, abych mohl proniknout hlouběji do jejího nitra. To už se známe bezmála tři měsíce.
Poprvé jsme se však skutečně milovali onu sobotu večer, co se vrátila ze zápasu v Kyjově. Moje paní domácí odjela totiž na chalupu do Věstínku a já pozval večer Hanku do svého pokojíčku. Zakrátko přerostlo vášnivější líbání v hlazení kůzlátek, rozepnutí halenky a sundání podprsenky. To už jsem se chvěl představou, co bude dál. Vždyť se u mne schylovalo k premiéře, kdy jej konečně ponořím do nitra ženy. Hanka si tentokrát bez obvyklých problémů sama rozepnula a sundala sukni a já viděl náznak jejího klínu. Pak stáhla punčochy i podvazkový pás a na mne zbyly už jen kalhotky. Stojím před nahulatou holkou, cítím jak mi rozkrok mohutní a zvedá se mé mužství. To už byla téměř tma a já tušil, co bude následovat. Ve stoje laskám její kůzlátka a narážím ztopořeným údem do stehen. Sdělila ještě, že je těsně po menstruaci a nemusím si tedy brát ochranu. Stačil jen krok k rozestlané posteli, lehla si, pokrčila nohy a maně roztáhla stehna, mezi nimiž se v přítmí rýsoval žádostivý klín. Lehám si k jejímu boku, pokračuji v mazlení, hlazení a laskání, až prohlásila, proč čekám, že ho chce mít v sobě. Přesouvám se tedy na ni, cítím tlak jejich bradavek a pokouším se zasunout mé ztopořené mužství do její pochvičky. Najít tento malý otvůrek se mi však stále nedařilo, i když roztáhla co nejvíc svá stehna Nakonec jej uchopila do dlaně a vhodně nasměrovala na okraj lůna. Vnímám, že je v rozkroku celá kluzká a snažím se ji tedy uspokojit. Teprve nyní se projevil můj nepoměr v rozměrech pyje po erekci. Zatím co délkou kolem 12 centimetrů jsem nepatřil mezi šampióny, tloušťkou více jak 5 cm jsem ji zaskočil. Navíc při prvém zasunutí nebyl vchod do její pochvy ještě dostatečně kluzký a tak se to neobešlo bez vyjeknutí vyvolaného náhlou nečekanou bolestí. Já navíc očekával odpor panenské blány, kterou budu muset protrhnout, takže prvé zasunutí jsem poněkud zrychlil. Až před svatbou se dozvídám o dramatických okolnostech, jak přišla o panenství i o mých předchůdcích. Prvé několikeré proniknutí do její vaginy bylo tedy pro mne vrcholným zážitkem, ale bohužel i impulsem k až příliš časnému odpravení. Zdálo se mi přitom, že pro ni tento akt nebyl tak výjimečný, že věděla, co ji čeká a jak vše dopadne. Po chvíli ticha a vzájemného spojení jsem rozžal noční lampičku, abych ve světle spatřil uspokojenou holku. Poprvé jsem ji ve skutečnost viděl celou. Poprvé jsem nejen hmatem cítil, ale přímo i viděl její stále ještě rozevřené lůno, pod nimž zůstaly na prostěradle drobné stopy sekretu. I když jsem podle různých náznaků usuzoval, že v ní již někdo byl, po dnešním zážitku jsem si to jen potvrdil. Mé skutečně první milování tedy nebylo nijak bouřlivé. Hanka odešla po chvíli do koupelny, aby se vypláchla. Následovalo již jen krátké mazlení a osahávání v posteli a za hodinku ji doprovázím domů.
  (19) Milena  
Po maturitě proplouvám bez problémů prvým ročníkem vysoké a koncem druhého semestru dostávám spolu s Milenou seminární práci. Byla to sice pěkná holka z našeho kroužku zasnoubená v Opavě, ale chyběl ji jaksi čas i chuť na studium. Převyšoval u ní zájem o přípravy na svatbu. Práci jsem nakonec musel vypracovat za oba sám. Před jejím odevzdáním mě Milena pozvala k celkové redakci textu do jejího pokojíčku v Masarykově čtvrti. Otevřít mi přišla v dlouhých propínacích šatech, spíše v županu. V pokoji měla připravený přípitek. Bylo těsně po měnové reformě a já u ní poprvé viděl obložené chlebíčky se šunkou a okusil víno.
Sedíme vedle sebe u jídelního stolu a probíráme připravený text práce. Ten ji však očividně příliš nezajímal. Raději mi vyprávěla o nedávných zásnubách v Opavě. Když si poposedla na židli, tak se jí šaty na kolenou rozevřely a odhalily její stehna. Zakrátko přesunula ruku k mému rozkroku, poposedla na židli těsně ke mně začala vykládat něco o nutnosti "bližšího seznámení". Vůbec jsem ji nechápal, protože předchozím tématem rozhovoru byly její zásnuby a blížící se svatba. Zatím co mě dráždila levou rukou, pravou si rozepínala šaty. Stačily dva tři knoflíky, aby odhalila, že je pod nimi zcela nahatá. Vidím její velká, trochu svěšená prsa, na můj vkus více baculaté bříško a hustě porostlý černý klín. Teprve teď si všímám a uvědomuji, že je těhotná. Umně to na přednáškách skrývala volnými, delšími šaty. Zaznamenávám její specifickou skořicovou vůni a hladkou bílou pleť. Stále mě mačká v rozkroku a postupně rozepíná poklopec. Intenzivně jsem ji nejdříve chytil za velká volně svěšená prsa, což bylo impulsem k jejímu hlasitému vzdychání. Nohavičkou se ji po chvíli podařilo vytáhnout z trenek mé ztopořené mužství a já přesunul ruku přes bříško k její kundičce. Mezi roztaženými stehny cítím vlhké kluzké místečko. Tehdy jsem se domníval že se počůrala. Pronikám do rozevřeného otvoru nejdříve jedním prstem a vzápětí přidávám další.
Při mimořádném vzrušení jsem neudržel nutkání a vyvrcholil do její dlaně. Posunula se na židli, ještě více roztáhla stehna od sebe tak, abych do ní mohl vstoupit a mokrou kluzkou rukou plnou ejakulátu za hlasitého vzdychání tlačila mou dlaň hlouběji do svého nitra. Ta se málem schovala v její teploučké, kluzké rozevřené pochvě, že ven čouhal jen palec. Za okamžik mi ji povytahuje, aby ji znovu do sebe zastrčila. Prohmatávám prostornou kluzkou vagínu a její vzdychání přechází ve stále silnější neartikulované zvuky. Vše končí vrcholným stadiem extáze s intezivními stahy poševního ústí. Po něm následoval několikaminutový klid. Vytahuji dlaň ze stále rozevřeného horkého lůna a ona vstává, odchází se upravit, a já se zapínám a loučím.
Celé to skončilo v divném prázdnu. Viděli jsme se ještě párkrát na přednáškách a za nějaký týden se už neobjevila, skončila se studiem. Výsledkem setkání byl společný článek ve Sborníku. To už byla podle doslechu vdaná. Jak jsem si později spočítal v době našeho "blízkého seznamování" byla v pátém, šestém měsíci a úlet se mnou bylo asi její loučení se svobodou.
  (20) Svatba  
V květnu se domlouváme na svatbě. Po celodenním shonu vše končí svatební nocí. Obřadně se jdeme osprchovat a Hanka se mi předvádí ve žluté noční košili s velikým výstřihem a rafinovaným rozepínáním. Stačil k tomu jeden knoflíček a zcela nečekaně se náhle obnažila celá partie ňader. Nakonec však košilka vadila, sama si ji stahuje a nabízí mi svůj úchvatně voňavý klín. Prakticky poprvé ji bez zábran prohlížím, líbám její ženství a nořím přitom do jeho hloubi jazyk. Upozorňuje, že právě u ní končí poslední dny menstruace, ale že je vypláchnutá. Po vychutnání lektvaru, který její pičulka produkuje, do ní pronikám svým mužstvím, zejména když mi sděluje, že se do ní mohu bez problémů vysemenit. To se taky skutečně několik okamžiků po zasunutí stalo. Nakonec celou noc uspokojuji její ženství prsty nebo jazykem. Má ji stále kluzkou a když se k otvůrku přiblížím rukou, roztáhne patřičně stehna, abych se dostal co nejhlouběji do jejího nitra.
Po dvou dnech odjíždíme na svatební cestu.První zastávkou byl Červený Kostelec s Babiččiným údolím. K náznaku milování došlo ve zdejším hotýlku na staré mosazné posteli. Ta však silně vrzala a nedovolila rytmičtější intenzivní pohyby. Chováme se proto umírněně a doufáme, že v následujících dnech to bude lepší. Stále u mne přetrvávají vzpomínky na náš první styk v mém studentském pokojíčku. Ráno ještě před oblékáním se Hanka nechala vyfotit nahatá, jak stojí u okna hotelového pokoje. Dráždilo ji totiž pomyšlení, že ji může spatřit někdo z rušného náměstí na kterém hotel stál. Další dny trávíme v Broumovských, Teplických a Prachovských skalách. Nakonec podstatnou část svatební cesty trávíme na naší chatě uprostřed lesů Oderských vrchů.
Do chaty přijíždíme k večeru, vybalujeme a jdeme spát. Ráno se probouzím v posteli sám. Za chvíli však přichází Hanka nahatá ještě mokrá, chladivá a vonící přírodou. Roztáhla nohy, dřepla si nad mou hlavou a já zírám na její velké rozevřené stydké pysky prahnoucí po políbení. Nakonec si málem sedla na můj obličej a já vysávám její pohlaví. Současně se sehnula a cítím, jak bere poprvé do úst můj úd. Nejdříve z něj stáhla předkožku a začala jej cucat. Vlhké teplo její pusiny a intenzivní sevření rtů způsobily u mne maximální erekci, takže jsem co chvíli narážel na ústí jejího hltanu. Po upozornění, že už to v sobě neudržím, si přidržela korunu žaludu ve své pusině a lačně polykala mé sémě. Teprve na chatě jsem si mohl do sytosti prohlédnout taje jejího baculatého těla. Bezprostředně přede mnu defilovalo její lůno. Laskám Venušin pahorek pokrytý zlatohnědým, nepříliš hustým chmýřím, rozevírám jako knihu velké stydké pysky, které zcela zakrývají závojíčky, a vychutnávám pohled na to, co bylo dosud mým očím nepřístupné. Miniaturní otvůrek naznačil vhod do pochvičky. Zkouším do něj zasunout prst a zjišťuji, že se pružně rozevírá. Pronikám tedy prstem hlouběji, ale dno pochvy se nahmatat nedařilo. Nořím tedy jazyk do tohoto otvůrku a cítím, jak se přitom celá chvěje žádostivostí. Prsty tedy doširoka rozevírám její lábie abych se jazykem dostal co nejhlouběji. Nakonec přecházím na jemné dráždění klitorisu. Celou dobu pobytu na chatě bylo krásné horké počasí a tak se Hanka většinou pohybovala zcela nahá nebo jen v kalhotkách. Nevadily jí přitom pohledy náhodných chodců, kteří kolem chaty přešli.
  (21) Dářko  
Vzájemné poznávání se nám po svatbě tak zalíbilo, že koncem léta jedeme několikrát k Dářku. Vlakem do Ždáru a pak autobusem do Škrdlovic. V nízkém mlází stavíme áčko tak, abychom nebyli příliš na očích. Fotogenické prostředí mě přitom zejména za soumraku svádělo k neobvyklým snímkům na břehu jezera. Ve dne se pak má fotografická pozornost obvykle soustředila na Hanku. Před stanem jsme byli velmi často úplně nahatí a ona se nebránila fotkám v Evině rouše. Nevadily ji ani přílišné detaily genitálií, kdy na maximum roztáhla stehna, aby se jí poněkud rozevřely stydké pysky a poodkryl růžovoučký otvůrek. Zato u mne při fotografování docházelo velmi často k erekci a ona z toho měla švandu. Nedaleko nás přitom stanovali kanoisté a jejich pohledy směřovaly občas na objekt mého fotografování. Kluci byli zřejmě udiveni, když kolem nich procházela do vody nahatá holka.
Jednou při fotografování, kdy seděla na dece, mě chytla za zadek, přitáhla k sobě a začala se zabývat mým čnějícím přirozením. Obnažila nejdříve žalud, stáhla předkožku a pak zasunula stojící úd do pusiny a začala jej cucat. Prohlásila, že by chtěla ochutnat mé semeno. Pravidelným nepřetržitým pohybem dlaně nabyl přiměřené tuhosti a vzhledem k jeho délce kolem 13 cm jej ani nebyla schopna celý pozřít. Vždy, když koruna žaludu procházela mezi jejími rty, výrazně zesílila sevření a mi se přitom podlamovala kolena. Tiskla jej stále v dlani a když byl z úst venku, vlhkým jazykem přejížděla po naběhlém žaludu, který dostával stále tmavější barvu. Nakonec mě chytila za obě půlky, abych nemohl uniknout z jejího sevření. To již začala s intenzivním vysáváním a já cítil, že žalud naráží na dno jejího hrdla. Netrvalo dlouho a rytmické pulzování skončilo mohutným výronem teplého semene do úst, až se při tom zalykala. Bohužel jsem zaznamenal i nepříjemnou zkušenost, že jsem příliš vzrušivý a často při focení u mne docházelo nejen k erekci, ale i k nechtěnému vyvrcholení.
  (22) Zdravotní problémy  
Po návratu z Dářka podstupuji anabázi po zdravotnických zařízeních. Můj obvoďák mě po vyslechnutí problémů posílá k internistovi, ten zas směruje na urologii a odtud přecházím do péče paní doktorky v nemocnici u Svaté Anny. Tam se mi dostává důkladnějšího vyšetření. Pohledná sestřička mě po vyplnění karty vyzvala, abych se v kabince svlékl úplně do naha a šel za paní doktorkou. Ta vyslechla mé problémy, pomalu si navlékla rukavici, přešla od svého stolu k židli uprostřed ordinace a požádala mne abych se k ní otočil zády, předklonil, rozkročil a do rukou chytil obě půlky a pořádně je roztáhnul aby mě následné vyšetření nebolelo. Než jsem si stačil uvědomit, co se děje, strčila mi ukazováček do prcky. Hodnou chvíli ve mně rejdila, až mi to připadalo jako celá věčnost. Když ho ze mne konečně vytáhla, sundala si rukavici a jala vyšetřovat moje genitálie. Otočila mne k sobě čelem a požádala, abych se znovu rozkročil. Hned nato mě chytá za pytlík a postupně prohmatává obě varlata. To již zaznamenávám, že se můj pyj začíná topořit. Tu jej paní doktorka uchopila a začala prohlížet. Sestřička stála najednou u nás a s neskrývaným zájmem sledovala můj rozkrok. Lékařka mírně povytáhla kůžičku a postupně ho začala druhou rukou prohmatávat a mačkat od kořene po žalud. Mezi tím má erekce nabyla maximálních rozměrů, tmavě fialový žalud se stal citlivým na doteky a mám nutkání se vysemenit. Ona mě mile požádala, abych se zkusil ovládnout a přerušila mačkání. Když se na pindíka podívám, tak konstatuji, že do takových rozměrů se mi ho ještě nepodařilo vybudit. Po chvíli jej znovu prohmatává a jeho délka vzrostla na dobrých 15 cm. Když cítí, jak se cukám znovu přestává. Sestra pak přináší misku a čeká na okamžik mého vyvrcholení. Tak to opakuje za sebou několikrát a nakonec mě doktorka chválí, že jsem chlapák a daří se mi tak dlouho ejakulaci udržet. Poté mne vyzývá, abych se vysemenil. Po tomto aktu se mi před lékařkou málem podlomily kolena. Ona bere velký chomáč papírové vaty, aby mé mužství osušila. Předepsala tabletky na snížení celkové dráždivosti, které stejně nefungovaly, ale především mě velmi dlouze a podrobně informovala o nejvhodnějších způsobech soulože a o různých technikách dráždění a stimulace. Vzhledem k výsledkům vyšetření mi zejména doporučila výrazné zvýšení četnosti pohlavních styků. Za nejoptimálnější pak považovala styk pětkrát v týdnu. Tato část návštěvy u pohledné paní doktorky byla pro mne daleko erotičtější než vlastní vyšetření genitálií.
  (23) Pesar  
Přišla zima a my začali chodit velmi často na plesy, obvykle do blízkého Stadionu. Hanka si přešila svatební šaty, výrazně až příliš odvážně zvětšila jejich dekolt, aby poněkud odhalila své malinkaté, ale perfektně stojící kozenky. Když si je přede mnou zkoušela, sám jsem se neudržel a začal ji osahávat. Často pak byl tento výstřih spouštěcím mechanizmem mých sexuálních aktivit. Na plese ji zvídavé pohledy nevadily a v pozdních večerních hodinách, když byla více pod vlivem alkoholu rozjařená, tak ji při tanci občas sjíždí ramínko a tu a tam se odhalila i větší část ňadra. Ani mi nevadilo, když odkrývala více toho, co je na ní pěkné. Domů jsme přicházeli mnohdy v bujaré náladě a již málem ve vchodových dveřích jsem s ní laškoval a pomalu ji začal vysvlékat.
Vzhledem k tomu, že jsem odmítal prezervativ a navíc jsem do ní při milování nechtě několikrát v plodném období vystříkl, bohudík bez následků, pořídila si Hanka pesar. Gynekolog, který ji změřil velikost pochvy doporučil ten nejmenší o průměru 5 cm. Nedovedu si přitom představit pochvu do níž se vkládal největší pesar o průměru 10 cm. Poprvé si jej Hanka pokoušela zavést do pochvy sama. Stále se jí to nedařilo a tak se toho ujímám v rámci milostné předehry já. Klobouček z pružné gumy jsem naplnil spermicidním krémem, rozevřel dokořán její stydké pysky a do pochvy čtyřmi prsty zasunul kroužek. To se ovšem neobešlo bez patřičného hekání a já reagoval mohutnou erekcí která mnohdy bezprostředně po zavedení končila ejakulací. Nakonec se zasouvání pesaru stalo u nás rituálem před milováním.
  (24) Ivoš  
Po svatbě nás občas navštívil můj dlouholetý přítel Ivoš. Hanka mu totiž velmi často dělala suchou vrbu a sdílela s ním jeho životabol, když se rozešel s holkou kvůli sexuálním problémům. Jeho mužství bylo totiž nadměrně vyvinuté, pokud se jeho tloušťky týká, a tak každý styk doprovázely bolestivé výkřiky a pláč.
Jednou k nám přišel právě v době, když jsem zpracovával v temné komoře barevné fotky. Byly z našeho letního pobytu u Dářka. Hned se nabídl, že mi pomůže. Většinu snímků však tvořily Hančiny akty, mnohé dost odvážné s velkými detaily jejího genitálu. Vidím, že je z nich celý hotový, a málem se mi v temné komoře odpravil Od té doby pozoruji, že na ní může oči nechat. Jí však jeho hladové pohledy nevadily, ani to, že se častěji o ní otřel a sáhnul si přitom na místa, která by měla být pro něj spíše tabu. Mnohdy jej však Hanka sama provokovala třeba tím, že pod tenkým pracovním pláštěm nenosila prádlo, takže zřetelně vystupovaly hroty jejich bradavek nebo díky nedopnutým knoflíkům až příliš odhalila svá stehna. Když Ivoš vyšel z temné komory, tak Hanka zaregistrovala obrovskou bouli na jeho kalhotách od vztyčeného přirození. Přestala se tedy divit, že hlavním důvodem rozchodu s holkou bylo jeho nadměrně tlusté přirození, které při milování dělalo potíže.
O nějaký měsíc později nám předvádí Ivoš svou novou známost Hedviku a spolu s ním přicházejí na návštěvu i naši dřívější přátelé Jožka s Danou. Zprvu se konverzace točí kolem těhotenství Dany, které končí sedmý měsíc gravidity. Bez ostychu si před námi rozepíná šaty, předvádí své bříško a každému umožní aby si na něj sáhl a vychutnal pohybující se děťátko v něm. Klín ji přitom zakrývají zcela zanedbatelné kalhotky. Naproti baculaté Daně je Hedvika až příliš hubená vyjma dobře tvarovaných koziček. Hrajeme různé hry čím dál s erotičtějším podtextem. Dana neváhá a sundává si podprsenku, aby Jožka mohl napodobit, jak asi probíhá vyšetření u lékaře. Místo stetoskopu přitom použil chladivou lžičku, která vybudila její bradavky do vzpřímeného stavu a při poslechu s radostí zabořil hlavu mezi její ňadra.
Příjemné melodie nás vedly k tanci a tlumené osvětlení pak svádělo k těsnějšímu objetí. Dana se ke mně při tanci mačkala svým těhotenským bříškem a kolenem mě současně dráždila v rozkroku tak dlouho, až se jí podařilo vyvolat u mne erekci. Její ledabyle zapnuté volné šaty mě pak vábily, abych se v přítmí pokoje dostal pod její podprsenku a hnětl její velká, vlivem těhotenství naběhlá, ale stále ještě tuhá prsa. Nakonec tahám jemně za její bradavky a reakcí na to bylo ještě těsnější objetí.
Všichni jsme poněkud více žízniví a tak se s přibývajícími hodinami dostáváme do náramné nálady. Ivoš, jehož cílem je donutit Hanku, aby se vysvlékla, navrhuje hrát flašku. Sám však přichází zakrátko o většinu oblečení a zůstává jen ve slipech. Každý z nás něco ze svých šatů odevzdává. Hedvika má na sobě šaty vcelku a ty vše bohužel kryjí až do odevzdání posledního kousku prádla. Je navíc až příliš stydlivá a při krkolomném sundávání podprsenky nám předvádí jen svůj nahatý zadeček. Hanka, protože je doma, má toho na sobě méně než ostatní holky. Chybí ji k nabídnutí jako fant punčochy, podvazky a jiné běžné součásti oblečení. Po trepkách tedy ze sebe stahuje šedou sukni a objeví se před námi v průsvitných slušivých silonových kalhotkách, pod kterými se rýsuje tmavě porostlý klín. Ve hře nemá štěstí a flaška častěji ukazuje na ni. Při odevzdávání dalšího fantu si vymiňuje intimnější osvětlení. Zhasínám tedy zářivky a pokoj osvětlují jen dvě noční lampičky. Hanka si rozepíná puntíkovanou halenku a sundává bílou podprsenku. Zpod rozepnuté halenky ostatně dost průsvitné nesměle do přítmí vykukují její stále ještě nevyvinutá dětská kůzlátka. Tančíme dál a Ivoš využívá Hančiny nahoty a celou dobu ji tiskne k sobě a málem ohmatává její ňadra. Hanka drží a se zaujetím vychutnává jeho erekci, kdy při tanci do jejího rozkroku neustále naráží jeho bimbas.
Nakonec vracíme vybrané fanty a výkupným za šedou Hančinu sukni je hra na slepou bábu, kdy má najít podle přirození mezi třemi mužskými manžela. Její prvou obětí byl Ivoš, jemuž bezostyšně šáhla pod slípy a důkladně ohmatala jeho krátký, ale nesmírně tlustý pyj o průměru dobrých pěti centimetrů.
Mezi rozdáváním fantů při sporém světle svíček občas tančíme, spíše se však objímajíc ploužíme. Dana sedí Jožkovi v křesle na klíně a on ji mezi neustálými polibky hladí a dráždí v rozkroku. Nakonec však oba postupně odpadávají. Hedvika vedle mě je bohužel příliš stydlivá a o hrátky tohoto druhu nemá příliš zájem, šaty si svléct nechce, protože je pod nimi nahatá. Zpočátku ji mačkám její velké kozičky a když sjedu rukou níže a snažím se jí vyhrnout sukni, abych odkryl její lůno, tak mi v tom brání.
Zato Hanka je stále víc rozdováděná a rozrajcovaná. Když se k sobě při tanci tisknem šeptá mi do ucha, že je dnes nějaká chtivá a má divné chutě si nevázaně zaflirtovat. Ta představa mě začala dráždit, zejména když těsně předtím testovala ve své dlani Ivošova bimbase, sice krátkého, ale s nadměrným průměrem. Po tanečku se mnou si tedy Hanka sedá na gauč proti Ivošovi jasně se záměrem ho provokovat. Při debatě si přehodí nohu přes nohu a odkrývá mu část své kuchyňky. Tyto dráždivé pohledy jej vedly k tomu, že si k Hance přisedl a jí nevadilo, že bez rozpaků začal osahávat její dětské kozenky ukryté pod tenkou halenkou. Mezi prsty chytal vzrušenou bradavku, mačkal ji a tahal.
Po chvíli však přesunul ruku k Hančinu pupíku, sjel dále po sukni k jejímu rozkroku. Hanka držela a k jeho jednání byla zatím flegmatická, netečná, neaktivní. Posléze vyhrnul Ivoš její sukni a do šera zazáříla bílá rozevřená stehna a z části obnažené ohanbí. Vzápětí nato slyším Hančin nesouhlas a důrazné plácnutí po nezbedné ruce.
Pozdě v noci se v bujaré náladě rozcházíme. Hanka po notné dávce alkoholového opojení prohlásila, že se při flašce ani moc nestyděla a já sám si přiznávám, že mě to její odhalování velmi vzrušovalo.
  (25) Pokus o početí  
Po skončení mejdanu rozestýláme gauče a já pomáhám Hance při svlékání, spíše ji zezadu objímám a hnětu její stále dívčí kozičky. Nevyžadovala tentokrát jako obvykle v pokoji zhasnout světlo a vypadalo to, že bude svolná ke všemu. Navíc jsem si znovu představil, jak před všemi bez problémů zpřístupnila pohled na svou nahulatou krásu, což vedlo ke zvýšení intenzity mého vzrušení. Tisknu se k ní zepředu a při líbání cítím na sobě tlak vybuzených bradavek. V rozkroku mohutním a narážím do jejich stehen. Všímám si, že má stále oči zavřené nebo jen přivřené. Sedáme si na okraj gauče a já začínám dráždit její klín. Rozevírám stydké pysky a laskám její klitoris, který se výrazně zvětšil. Kluzký sekret umožnil, abych do ní zasunul čtyři prsty a pokusil se o zasunutí celé dlaně. Zpočátku to šlo, když ale cítíla výrazné napětí na poševním ústí, zasyčela, že to příliš bolí. Vzápětí jsem si lehl na záda a Hanka nade mnou roztáhla nohy, rozkročmo sedla na můj klín a sama na pokraj rozevřeného lůna nasměrovala mé ztopořené mužství. Při rychlém dosednutí cítím a především vidím, jak do ni pronikám a narážím na stěny jejího nitra. Objímám, hladím, mačkám, hnětu její kozičky, ona na oplátku mě laská na varlatech, což je pro mne příjemně vzrušivé. Dráždivé pohledy na rozevřené ústí, do něhož se nořím, způsobují, že mé vyvrcholení je stále na krajíčku. Snažím se o oddálení výronu semene, protože přichází nechtěně brzo. Když po několikáté přerušuji naše spojení, sama nakonec vyzývá, abych se do ní udělal, že chce mít taky děťátko. Téměř současně dosahujeme orgasmu a v sobě usínáme. To vede k tomu, že se během noci do ní ještě poslední zbytky semene vystříkám.
Ráno procitáme v nadýchaných peřinkách, Hanka leží na boku ke mně obrácená zády. Tisknu se k ní, začínám ji líbat na šíji a pomalu rty přesouvám k oušku. Mezi tím se má dlaň přesouvá na onu tuhou baculaťoučkou vyvýšeninku, které v tmavém dvorečku vévodí zatím malá trešnička. Cítím specifikou vůni jejího těla, jak je krásně teploučké, a mačkám a jemně hnětu oblinky. Vidím, jak se trešnička zvedá, zvětšuje a Hanka si lehá na záda, abych onen vrcholek mohl zulíbat. Do boku ji přitom naráží něco tuhého. Cítím jak se jemně chvěje a proto ruku odsouvám a začnu její cecíčky líbat, jazýčkem je vlhčit a zlobit. Svírám bradavky rty a ony se nalévají a mohutní.
Slyším, jak Hanka vzdychá, když přesunuji ruku nezbednici k pupíčku a nakonec k Venušinu pahorku. Konečky prstů se těchto míst něžně dotýkají, až nahmátnou podlouhlou škvírečku, ze které vytéká mé semeno, které jsem do ní vpravil během vášnivé noci. I Hančiny prstíky se současně s polibky dotýkají mého těla, až nahmátnou čnícího vetřelce, který se chystá do ní proniknout a ukojit tak žádostivý klín. Stále se mazlíme, čím dál bouřivěji, a hledáme nejvhodnější polohu, jak se vzájemně spojit. Hanka roztahuje stehna, aby se co nejvíce rozevřely kluzké lábie, které dosud cudně zakrývaly tajuplný vchod do neznáma. To už je můj vetřelec nadmíru nabuzený a proniká do hladového nitra až nakonec cítí Hanka v bříšku jeho pohyby. Přitahuje kolínka k hlavě, abych se dostal při bouřlivém dorážení co nejhlouběji a nakonec vzájemně spojeni splýváme v jedno tělo. Dlouho bez hnutí setrváváme v klidu, abychom vychutnali tu rozkoš, až cítíme oba nutkání toto spojení vášnivě ukončit. Dochází k mému uvolnění, celý svět se před námi točí a v extázi před námi defiluje celá plejáda barev a pocitů. Nakonec procitáme z tohoto přenádherného snu a nadlouho spojeni v sobě znovu usínáme.
  (26) Ples  
Týden po příliš rušném mejdanu jdeme na ples elektrofakulty. Hanka si obléká modré průsvitné silonové šaty se širokánskou sukní, pod kterými má jen kratinkou bílou spodničku, ze které občas při větším předklonu vyčuhují kalhotky. Dvě lahve vína a dobrá večeře udělaly své. Hanka ve velmi ovíněné náladě a popůlnočním přítmí parketu na Stadionu si nechá mačkat kozičky a jen nedůrazně mi dloubá do vlezlé ruky.
Doma ji pomáhám při vysvlékání a dotýkám se jejího nažhaveného těla. Končím stahováním kalhotek a v osvětleném pokoji stojí krásná nahatá ženská. Rychle rozestýlám a bráním jí v tom, aby si oblékla noční košilku. Objímám ji, při líbání se k ní intenzívně tisknu a jakoby tančíme ploužák. Vnímám na své hrudi tlak jejich vzpřímených bradavek a stehnem se dotýkám jejího rozkroku, kde mne dráždí její ochlupení, cítím jak mohutním a začínám pyjem intenzivně narážet do jejího rozkroku. Po chvíli si Hanka sedá na okraj gauče, já si klekám před ni, pomalu ji roztahuji nohy a líbám její vlhký klín. Jazykem se pokouším dostat dovnitř a dráždit její poševní vchod. Rukou co nejvíc rozevírám stydké pysky, abych se dostal k poštěváčku a vyprovokoval u něj produkci sekretu. Ten začal po chvíli vytékat z pochvy ven. Celé rozevřené ústí se silně prokrvilo, zčervenalo, zcitlivělo a stalo se nadmíru kluzkým. Klekám si mezi stehna, žaludem dráždím ústí jejího poševního vchodu a pronikám do její malinké pochvičky, až sebou cuká a vzdychá. Všímám si, že má stále zavřené oči a v obličeji ruměnec. Je ale zcela pasivní a svolná ke všemu. Přitlačují tedy její kolena k hlavě a ještě více roztahuji stehna, abych rozevřel co nejvíc její klín a mohl do ní ještě hlouběji proniknout. Několikrát přerušuji spojení, protože mám stále častěji nutkání se do ní vyprázdnit. Znovu a znovu mě Hanka vyzývá, abych se uvolnil do jejího lůna, že chce děťátko. Nakonec blaze v sobě spojeni usínáme, aniž bychom věděli, že dnes nebo již minulý týden došlo k jejímu oplodnění.
Příští den je neděle a Hanka si znovu oblékla ty krásné modré šaty, tentokrát bez spodničky, aby mi zapózovala při fotografování. Přes průsvitný až průhledný silon tak mírně probleskovaly detaily její postavy.
  (27) V očekávání  
Po dvojím vynechání menstruace se Hanka odhodlala navštívit gynekologa, který ji zvěstoval radostnou zprávu, že má v bříšku děťátko. V následujících měsících naše těhulka jaksi zkrásněla. Zvětšil se jí zadeček a do plného tvaru se nalily a příjemně zmohutněly kozenky. Bradavky ji ztmavly, dvorce zvětšily a staly se mnohem citlivější. S oblibou se na nich nechala dráždit jazykem. Na druhé straně došlo ke zbytnění stydkých pysků, které tak zcela ukryly poševní vchod, zúžily přístup do vaginy, což vedlo při souloži k intenzivnějšímu tření a tím i dráždění. Větší prokrvení pochvičky pak vyvolávalo zvýšenou produkci tkáňového moku, takže Hančiny genitálie byly stále vlhké a kluzké.
Od čtvrtého měsíce začala být lačnější po sexu a mnohdy mě přiměla k tomu, že jsme souložili i vícekrát denně. Postupně měníme i zvyklosti při milování. Zejména ke konci těhotenství, kdy měla větší bříško, jsem do ní pronikal již velmi opatrně a převážně zezadu. V této poloze jsem si mohl pohrávat s visícími kůzlátky. Navíc pohled na její prcku zezadu byl velmi dráždivý. Stydké pysky se totiž nalily a poševní ústí se více prokrvilo, takže jeho barva přecházela od růžové po tmavě fialovou. Pohledem pro bohy tedy bylo, jak mé ztopořené mužství proniká do jejího lůna. I přes roztažená stehna byl však vchod do ní stále sevřený, těsný a dostatečně třel i dráždil pronikajícího pindíka. Poslední měsíce jsem však při milování, pokud byla uvnitř čistá a voňavá, nejčastěji dráždil její rozevřený vchod jazykem tak dlouho, až se klitoris napřímil a zahltil sekretem.
Když byla Hanka v šestém měsíci gravidity využila mé služební cesty do Košic k tomu, aby mimo jiné taky vyprala záclony. Byl horký letní den, záclony se v pračce dopíraly a bylo potřeba je ihned ještě vlhké pověsit. Přináší si tedy štafle právě v okamžiku, když někdo zvoní. Na návštěvu přichází Ivoš. Usadil se v sedačce a při kávičce klábosili zejména o Hančině těhotenství. Po chvíli Hanka oznamuje, že musí pověsit záclony, ještě když jsou vlhké, v domnění, že jí Ivoš pomůže. Ten se však k tomu neměl a proto se záclonou v ruce Hanka vystupuje na okenní parapet, balancuje na něm a u stropu zavěšuje záclonu na žabky. Na sobě měla jen krátký silonový pracovní plášť. Ten, jak stála ve vypjaté poloze a věšela záclonu, odkrýval převážnou část jejich bělostných stehen. Tento pohled nenechal Ivoše chladným a tak se k ní přitulil a záhy jeho nedočkavá ruka osahávala její těhotenské bříško a nakonec zajela pod kalhotky do jejího rozkroku. Se záclonou v náruči se nemohla nijak bránit. Ivošovi stačilo jen poodhrnout její kratinký silonový pracovní plášť a před ním se objevilo ve skutečnosti to, co obdivoval před nedávnem na fotografiích. Když věšení záclon skončilo, bere Ivoš Hanku do náruče a odnáší na blízkou pohovku. Hanka si byla vědoma svého těhotenství a z toho vyplývajícího bezpečného sexu. Nijak se proto nebránila, když ji rozepnul pracovní plášť a přisál se k jejím prsům, které horoucně olizoval. Pak jeho jazyk sklouzl po břiše a pokračoval v lízání vnitřních stran stehen až nakonec cítila jazyk ve své lasturce. Tam ji dráždil tak dlouho, až z ní proudem vytékaly milostné šťávy a počínaly křečovité stahy jejího ženství. Hanka na okamžik spatřila jeho neúměrně tlustý orgán, když ji prsty roztahoval stydké pysky a vzápětí již cítila, jak ji horký žalud proniká do pochvy. V prvých okamžicích bolestí vykřikla a chtěla ucuknout, ale Ivoš ji chytil pevně za boky a přirazil. Postupně se její pochvička tomu, co do ní Ivoš rval, přizpůsobila a nakonec převládly příjemné pocity nad bolestí. Když byl v ní její vzrušení dále rostlo, hlasitě hekala a sama přirážela, až nakonec cítila, že je plná Ivošova semene a že se nezadržitelně blíží její orgasmus. V deníčku, který si stále poctivě vede, přibývá záznam o této příhodě, prvé nevěře v průběhu manželství.
O nějaký ten týden později jedeme na dovolenou do západočeských lázní. Hanka už má v šestém měsíci viditelné bříško, jež zvýraznila přiléhavými šaty. Cestou prohlížíme Hlubokou, od níž se přesunujeme k Bezdrevu, kde se Hanka bez plaveček osvěžila v příjemně teplé vodě.
V Karlových Varech máme zajištěno ubytování v grandhotelu Pupp. Současně s námi tu přijíždí jeho veličenstvo císař Haile Selasie. On má zřejmě krásnější apartmá, ale my zase častěji chuť k milování. Po všechny tři dny, co zde spíme, si Hanka na noc neobléká svou dráždivou žlutou silonovou noční košilku, a tak se nahatí celou noc tulíme k sobě. Několikrát za noc mě Hanka přitom provokuje a rukou dráždí v rozkroku tak dlouho, až dojde k erekci, po níž následuje bouřlivé milování. Vzájemně spojeni pak usínáme, abychom po chvíli znovu v milování pokračovali. Zkoušeli jsme přitom rozličné polohy, při kterých jsem její pochvičku více nebo méně dráždil a trápil svým vztyčeným mužstvím. Za nejpříjemnější a nejúčinnější při svém zvětšeném bříšku považovala tu, kdy ležela na zádech na okraji postele, zvedla roztažené nohy až k hlavě a já klečíc na zemi jsem hluboko pronikal do pěkně rozevřeného vchodu a intenzivně třel a dráždil postavený klitoris tak dlouho, až jsem nakonec do jejího lůna vyvrcholil. Následovalo vypláchnutí v koupelně a hupky hupky do postýlky, kde pokračovalo mazlení s kozičkami.
Koupelna u Pupů byla sice starší, ale zato s velkou vanou. Ráno po noci plné milování jsme ji napustili pěkně teplou vodou a šli se společně koupat. V teplé vodě u mne docházelo k nebývalé erekci, čehož jsem náležitě využil. Po krátkém umývání Hančiných zad, kdy byla ve vaně na čtyřech, jsem kluzkýma rukama přešel od laskání kozenek k zasunutí několika prstů mezi její půlky a k důkladnému prohmatání jejího lůna. Naše radovánky ve vaně pokračovaly tím, že si na mne ve vaně rozkročmo sedla a zálibně nechala do své pičulky velmi pomalu, ale hluboce, pronikat mé mužství. Postupně jsem ji za vášnivého líbání stále více tiskl k sobě, až nakonec došlo k bouřlivému vyvrcholení. Na procházkách jsem si pak všimnul, že Hanka chodí nějak zeširoka, což ona vysvětlila tím, že má pičulku ode mne tak rozdrásanou a stále v sobě cítí jak jsem v ní byl velký.
Hance se v průběhu těhotenství postupně měnila postava. Největší rozdíly jsem pozoroval na jejím poprsí. Zatímco dříve, když si lehla, kozičky nebylo vidět, nyní se přece jenom objevily. Ztmavly i jejich dvorečky a vše se připravovalo na tvorbu mlíčka.
V listopadu přišel na svět za dramatických okolností chlapeček. Potvrdilo se totiž upozornění gynekologa na nepoměr mezi velkým plodem v bříšku a rozměrem pánve a porodních cest. Z kosmetických důvodů se operatér rozhodnul pro Pfannensteilův řez a vyjmul ji chlapečka z dělohy.
  (28) Ples a Věrunka  
Dva měsíce po narození Jendy se chystáme na ples VŠZ. Hance se v těhotenství výrazně zvětšily kozenky I bříško se nevrátilo do původní velikosti a tak si ušila zcela novou toaletu s hlubokým dekoltem. Oba bochánky, které jsou stále ještě naběhlé a velmi citlivé na dotek, má neobvykle daleko od sebe.
Na hlídání Jendy si sjednáváme Hančinu sestru Věrunku. Ta si ve svých čtrnácti ráda přivydělá padesátikorunu. Na plese je zpočátku Hanka v nové večerní róbě nějak nesvá a několikrát se ptá, zda není příliš odhalená. Mi to nevadí, když vidím, že budí pozornost. K ránu se v pěkné náladě vracíme domů. Tiše otvíráme, abychom děcka nevzbudili, Hance pomáhám ze zimáku a když na mě vykouknou z hlubokého výstřihu kozenky, tak se neudržím a začnu se s nimi mazlit. Od narození Pavla jsem se jí téměř nedotknul a respektoval šestinedělní půst. Hanka neměla tentokrát nic pro mé sexuální aktivitě, zejména když zjistila, že mi již v předsíni při hrátkách zmohutnělo mužství. Jde do koupelny aby si sundala šaty a já se svlékám v pokoji. Moc místa tu není, protože Věrunka si ustlala na madracích uprostřed místnosti. Stojím tedy prakticky nad ní a sundávám si kalhoty košili a nakonec trenky. Mé mužství mezitím nabylo maximálních rozměrů v očekávání dalšího. Je šero, protože pokoj osvětluje jen zrnící obrazovka a zářivka z předsíně. Když stojím nahatý nad Věrunkou cítím že pootevírá oči a zřejmě poprvé viděla postavené mužství. Nedávám na sobě znát, že mě ve skrytu pozoruje a hodnou chvíli nad ní postávám, pohrávám si s předkožkou, abych co nejvíce odkryl naběhlý tmavě fialový lesknoucí se falus a připravil se na Hanku. Mám co dělat, abych nevystříknul.
To už je Hanka v koupelně hotová, osprchovaná a navoněná. Vchází nahatá a rozžíhá lampičku aby si našla noční košili. Zezadu ji chytám za naběhlé kozenky, něžně je opatrně mačkám, protože ještě dva měsíce po slehnutí z nich teče mlíčko. Má je velmi citlivé a stačí se jen trochu otřít o bradavky a ty ihned ztmavnou a postaví se. Po chvíli cítím, jak na povrchu vlhnou a proto Hanku otáčím, abych je mohl cucat a vychutnat tak poslední zbytky jejího mlíčka. Zpočátku bezprostředně po porodu vemínka vyprodukovala bezmála litr mlíčka denně, po dvou měsících však poznenáhlu laktace končí a vysávám jen několik hltů mlíčka. Stále ji tedy objímám, líbám a ztopořeným penisem dráždím mezi stehny v rozkroku. Hanka si lehá na gauč a její kypré tělo osvětluje modrobílá obrazovka a noční lampa. Po málem dvou měsících spolu znovu laškujeme. Cítím, jak mě stále více dráždí její zvětšená ňadra a když po chvíli roztáhne žádostivě stehna, přisunu k jejímu rozkroku hlavu a vsunu do její pičulky jazyk. Její nitro má specifickou vůni. Je maximálně rozvášněná a mok, který z ní vytéká, má zvláštní slanou příchuť. Můj jazyk kmitá kolem jejího klitorisu a ona se může rozkoší zbláznit. Hlasitě vzdychá a když se o něj otřu, tak se vzepne jako luk. Uchopí mou hlavu a tlačí ji do rozkroku a chce, abych jazyk do ní ponořil hlouběji. Za hodnou chvíli se převaluje na bříško, vzepře se na všechny čtyři a já vidím v šerosvitu lampy mezi dvěma půlkami její chutnou rozevřenou pičulku. Hlasitě mě vyzve, abych ho do ní zasunul zezadu. Když se snažím ji co nejvíce zaplnit, Hanka heká blahem a možná i slastnou bolestí. Konstatuji, že je stále stejně těsná a chtivá sexu. Chytám volně se kolébající kozičky a přitáhnu si ji blíže k sobě, až nakonec cítím, že můj žalud naráží na dno její vaginy. Při každém doražení hlasitě hekne až vykřikne. To už definitivně budí Věrunku, která bez dechu zírá na naše spojení. Po náhlém vytažení se snažím pindíka do ní znovu zarazit a zjišťuji, že jsem si vybral ten nepravý otvůrek. Hanka přitom zaječí, že do prcky ho nechce. Znovu se tedy strefuji do její malé mušličky. Zdaří se a Hanka kroutí zadkem a viklá s ním ve své pochvičce. Stále mě přitom nabádá, abych dával pozor a do ní se neudělal, že už je opět plodná. Věrunka znovu předstírá neklidný spánek. Nakonec jdu ze vztyčeným penisem vypnout zrnící televizor, Hanka si jde opláchnout dlaň od mého ejakulátu a usínáme spolu na jedné posteli.
Ráno je Jenda trošku neklidný a tak Věrunka vstává a bezprostředně vedle mne si vysvléká košili, aby si na sebe natáhla domácí oblečení. Je zcela nahá a já bezdechu pozoruji čtrnáctiletou holčičku jak se přede mnou producíruje. Uvažuji, zda jí už někdo protáhl její dětskou pičulku. To jsem ještě nevěděl, že se v ní vystřídali čtyři kluci bezprostředně za sebou a pozbytí panenství bylo docela dramatické. Vstáváme později a domlouvám s Hankou pár portrétů v její nové toaletě, abych tak zvěčnil její naběhlá kůzlátka.
  (29) Malá Fatra  
V  létě děláme občas s rancem na zádech pěší túry po horách, tentokrát na Malou Fatru. Spíme ve společné noclehárně horské chaty u Terchové. Když se ubytováváme, je prázdná. Vybírám si na patrové posteli místo nahoře a Hanka si lehá dole. Po chvíli přicházejí dva zřejmě lesní dělníci, kteří nás ani nezaregistrovali a hned ulehli na postele u vchodu. V noci je nejen chladno ale i vlezlé vlhko. Jdu se proto ohřát pod Hančinu deku. Tulíme se k sobě a Hanka nic nenamítá, když ji rozepínám zip u teplákové bundy. Pod dekou na mne vyjuknou její kozičky, které si říkají o pohlazení. Od dvou spících nocležníků zaznívá pravidelné oddychování a tak ji odkrývám a vyšpulenou pusou začínám sát její ztuhlé bradavky. Když je lechtám jazykem, tak cítím, jak sebou Hanka cuká. Netrvá dlouho a začnu ji dráždit prstem na pičulce. Na Hanku rovněž přicházejí sexuální touhy, protože vstává, vysvléká si tepláky i kalhotky, a nahatá leze nahoru na patrovou postel a já ji s nabuzeným pindíkem následuji. Ke vzájemnému spojení nám dělá kulisu chrápání spolunocležníků. Hanka je i v tom chladu celá žhavá a neobvykle hlučná. Vzdychá a při nešetrnějším zasunutí vykřikuje. Kolem půlnoci, když jsme v nejlepším, přichází pár kluků a vybírají si volné postele kolem nás, naštěstí jen v přízemí. Hance jejich přítomnost nevadí, ba naopak si na mne zcela nahá sedá, aby měla přehled po okolí. Chováme se přitom tiše, abychom nevzbudili pozornost. Zatím co se kluci převlékají ke spaní, Hanka pomalu nasedá na mé mužství. Je šero, v místnosti svítí jen slabé orientační světélko u vchodu a tak vidět moc není. Cítím, jak má mušličku kluzkou a přitom zrychluje frekvenci pronikání. Za chvíli její plná vagina začne vyluzovat typické mlaskavé zvuky. To ji však nevadí a k tomu začíná hlasitě vzdychat což nejsem schopen ustát a cítím že brzo nastane ejakulace. Hanka je přitom na začátku plodných dnů a máme dohodu, že v této době se do ní nevysemením. Upozorňuji proto, že to na mne přichází, Hanka si však přeje, abych vše do ní složil, že chce druhé dětátko. Stává se z ní vášnivá samice, která svůj zadek zvedne, až z ní můj pyj vyjede a pak náhle dosedne, až žalud hrubě narazí na její poševní dno. Když vidí, že se blíží má ejakulace, nedbá na okolí a vášnivě začne při každém dosednutí hekat a mačkat má varlata. Nakonec vrtí zadečkem a přichází na ni orgasmus. Usínáme vzájemně spojeni a během noci cítím, jak se do ní ještě několikrát uvolňuji.
Časně ráno kolem nás tak desítka turistů spokojeně oddychuje. Hance vadí, že je plná hlenu, který z ní vytéká a tak leze zcela nahulatá z postele dolů, přehodí přes sebe jen teplákovou bundu a jde se do sousední umývárny ospršit. Za chvíli se opět zcela nahá vrací, kličkuje mezi postelemi se spícími nocležníky a uléhá do svého spacáku v přízemí. Ráno když vstáváme, tak kluci komentují, hele byla tady s námi holka.
V dalších dnech podnikáme několik obtížnějších výletů do oblasti Velkého Kriváně. Při jednom z nich jsme si udělali na zpáteční cestě oddech v romantickém mlází. Sluníčko nás zahřívá a tak ze sebe postupně sundáváme svršky. Pohled na nahulaté kozičky byl podnětem k tomu, že jsem Hanku začal zlobit postupně na všech choulostivých místech. Nebyla z počátku nijak svolná k milování, protože byla na počátku plodných dnů a navíc ještě v rozkroku po obtížnější túře trochu zapařená. Když ale viděla, jak mezi nohama mohutním, dala se zviklat a sama si vysvlékla kalhoty. Rád jsem ji pak pomohl při stahování kalhotek a laskáním ohanbí přiměl k tomu, že si náležitě roztáhla nohy. Rozevřelo se přede mnou panoráma jejího silně prokrveného až fialově zbarveného poševního vchodu. Jazykem jsem začal dráždit okraje jejího lůna. Vnímám specifickou ostrou vůni nepříliš čisté mušličky po celodenním výšlapu do hor a tentokrát i mírně slanou chuť sekretu, který intenzivně produkují její žlázky v okolí poštěváčku. Pozoruji, jak se vzpřímil a snažím se k němu dostat jazykem. Jemně ho špičkou přejíždím a vidím, jak ji to dráždí. Pokaždé když se jej dotknu, tak sebou cuká. Tentokrát ji předehra nějak více vzrušuje a zdá se, že je na pokraji orgasmu. Pochvička a stydké pysky jsou čím dál mokřejší a náležitě kluzké. Chytá mou hlavu do dlaní a žádostivě ji tlačí do rozkroku, abych se dostal jazykem co nejhlouběji do jejího nitra.
Když se obracím, abych do ní zasunul mé mužství, znova mě upozorňuje, že je plodná a že by bylo nejlepší, abych se udělal do její dlaně. Mě však láká nejistota. Vždyť předešlou noc jsem do ní taky všechno vyklopil, a několikrát. Nakonec to uznává, roztahuje co nejvíce svá stehna, abych do rozevřené mušličky mohl své mužství zasunout, spíše ale zarazit co nejhlouběji. Hanka přitom heká, ale zaplnění se ji zdá malé, a proto se chce převalit na všechny čtyři v domnění, že ho do ní zarazím až na dno vaginy. Současně si rychle rozepíná košili a sundává podprsenku, abych mohl mačkat její visící vemínka. Při pronikání je stále hlučnější, vzdychá a vydává neartikulované zvuky. Původně roztažená stehna začíná po chvíli svírat, aby nás styk byl co těsnější. To způsobilo, že při zasouvání vydává unikající vzduch mlaskavé zvuky. Cítím jak je čím dál mokřejší a její rozevřené ústí pochvy kluzké. Prožíval jsem v ní nekonečnou řadu blažených minut. To už je má ejakulace na krajíčku a upozorňuji, že už to neudržím. Nakonec pak Hanka sama chtěla, abych se do ní uvolnil, že si přeje další děťátko. Dlouho jsme pak vychutnávali naše spojení.
  (30) Usedom  
Týden po Malé Fatře jedeme poprvé na delší cestu do zahraničí. Před rokem jsem služebně projel a poznal velkou část NDR a chtěl jsem ji předvést i Hance. Prohlížíme si Drážďany, odtud pokračujeme po hrbolaté Hitlerově dálnici směrem na Postupim, kde si prohlížíme Sansoussi - letní sídlo německých císařů. V Berlíně se kromě prohlídky města zastavujeme i v obchodním domě, kde si Hanka kupuje letní kalhoty a nylonové proužkované tričko. Zve mě do zkušební kabinky, abych si ji prohlédl. Vstupuji tedy dovnitř a nakonec pomáhám při převlékání. Nedá mi to a využívám chvíle kdy je téměř nahá, zezadu ji objímám, dráždím na kozenkách a současně ji vedu k tomu, aby se předklonila. Odhrnuji nohavičku kalhotek, a když cítím, že je připravena mne přijmout, zarážím do ní ztopořené mužství. Po chvíli spojení se Hanka z předklonu napřimuje, až mi začne penis z pochvičky vypadávat a já postupně ochabuji. Rychle se tedy ustrojíme, u pokladny nám vše balí a my spokojeni opouštíme obchodní dům.
V cestě pokračujeme přes Neubrandenburg na ostrov Usedom, kde u moře tři dny kempujeme v lesíku na okraji dun. K pláži je to pár metrů a záhy zjišťujeme, že je pro nahuláče. Poprvé však jdeme k moři v plavkách. Voda je ledová, ale Hanka se přesto do ní na chvíli ponořila. Mokré plavky, zvláště když je na pláži větrno, nejsou nijak příjemné a tak se poznenáhlu přizpůsobujeme okolí. Hanka si nejdřív rozepíná podprsenku a pak stahuje plavečky, aby vystavila sluníčku své mírně boubelaté tělíčko. Nijak nám přitom nevadí, že blízko nás je řada naháčů hrajících volejbal, ba naopak. Dokonce přivolila, abych ji u mořského břehu vyfotil zcela nahatou. Sledujeme cvrkot na pláži a splýváme s okolím. Intenzivní sluníčko nás vede často k autu, kde je příjemný stín a hlavně bezvětří. Za celý den kolem našeho místečka v lese neprošel ani živáček a vedle auta máme náležité soukromí. Hanka nic nenamítá proti mé vyšší sexuální aktivitě. Vždy po návratu z pláže si užíváme milování. Když se vyčvachtala v moři, byla celá chladivá, bradavky se jí napřímily, lůno vonělo mořem a bylo příjemně slané. Začínám s drážděním celé oblasti zevních pohlavních orgánu. Rukou rozevírám baculaté stydké pysky a odkrývám vchod do jejího nitra. Začínám lehkými doteky jazykem, až ho nakonec zasouvám hluboko do její pochvičky a současně dráždím i klitoris. Jeho stimulací tak dochází k mohutnému výronu vazkého sekretu. To již byla lačná a svolná k jakýmkoliv hrátkám a tak pronikám do jejího lůna. Sama mě často během dne svádí, aby vyprovokovala nějakou akci. Obkročmo si sedá na můj klín a sleduje, jak postupně mohutním. Nakonec jej zasouvá do rozkroku a určuje frekvenci a hloubku dráždění svého nitra. Cítím, jak je čím dál mokřejší a její roztažené ústí pochvy kluzké. Byla v plodném období a v těch třech dnech kempování u moře se do ní několikrát uvolňuju. Pokud jsme nepočali děťátko před týdnem v Malé Fatře, pak nyní zcela určitě.
Za tři dny pláž opouštíme a jedeme ze Stralsundu lodí kolem Rujány. V dalších dnech navštěvujeme Stubenkammer, kap Arconu, Sassnitz, Rostock, Hiddensee a Warnemünde. V pátek se přesunujeme od moře směrem na Halle a Lipsko a nakonec se vracíme přes Drážďany domů.
Po měsíci zjišťujeme, že Hanka má znovu v bříšku děťátko. Začaly se jí zvětšovat kozenky a staly se citlivější na laskání. I zadeček se poněkud rozšířil a bříško utěšeně narůstalo. Bohatší prokrvení vnitřních pohlavních orgánů a vulvy způsobilo, že poševní sliznice, malé a velké stydké pysky byly stále zbytnělé a napjaté. Sexuálních radovánek však příliš neužíváme, protože Hanka je na sebe příliš opatrná.
  (31) Úlet  
V září jedu služebně do Holandska a Hanku, která je na přelomu sedmého a osmého měsíce těhotenství odvážím na tři týdny spolu s Jendou k mým rodičům. Sdílejí jeden pokoj s mladším bráškou Míšou, který na Hance může oči nechat. Na svých sedmnáct je až příliš vyspělý. Jednou při nočním návratu domů v trochu povznesené náladě zastihne Hanku, jak si před spaním ještě čte a tak si k ní na gauč přisedl. Hovor se točí kolem očekávaného děťátka a tu ji Míša požádal, zda si může sáhnout na její bříško, aby zkusil, jak se v ní děťátko hýbe. Přes noční košili však nic necítil a tak si ji Hanka sama poněkud popotáhla a odkryla svá stehna. Míšova ruka opatrně pod košilkou klouzala po stehnech k tuhému bříšku, na němž vzápětí pocítil, jak se uvnitř děťátko převaluje a povrch bříška se vlní. Při tom vysoukal noční košili tak, že málem odhalil její lůno. Již při hlazení bříška zaznamenala Hanka, jak mu rozkrok mohutní a když nakonec jeho ruka sklouzla na vnitřní stranu stehen a přesunula se na její ženství, tak ji instinktivně zadržela. To už cítila, jak jí prst rozevírá stydké pysky a šimrá ji na ústí pochvičky. Jako gravidní prožívala v posledních měsících sexuální styk mnohem intenzivněji než kdykoliv předtím, shledávala jej jako více vzrušující a uspokojující. Prokrvení vnitřních pohlavních orgánů a vulvičky způsobilo, že poševní sliznici, malé a velké stydké pysky měla zbytnělé, napjaté a mnohem citlivější než dříve. Zvýšená tvorba tkáňového hlenu pak vedla k tomu, že její pochvička byla častěji vlhká. Míša ve svých sedmnácti ještě žádnou holku neměl a tak si netroufl do ní proniknout hlouběji. Když mu pak Hanka položila ruku na jeho rozkrok, byl celý u vytržení a nevěděl, co dělat. Rozepnula tedy knoflíky u poklopce a z trenýrek vylovila velkého a neskutečně tuhého pindíka. Stačila ho jen krátce polaskat a bráška se hned snažil na ni nalehnout. Dbal přitom na to, aby se nedotknul jejího bříška. Byl tak nervózní, že se nemohl trefit do toho správného místečka. Jeho žalud stále klouzal kolem otvůrku přesto, že ho Hanka nakonec popadla do dlaně a nasměrovala do rozevřené štěrbinky. Přes snahu obou se nepodařilo do ni vniknout snad i proto, že se zdráhal položit na její bříško s děťátkem.
Nakonec si Hanka na postel klekla a vystrčila na něj zadeček. Když odhrnul dlouhou noční košili vykoukla na něj silně prokrvená snad i nateklá rozevřená tmavofialová pičulka. Nejdříve její vyšpulené pohlaví polaskal rukou a zjistil, že z něj vytéká sekret, který činí její okolí nadmíru kluzkým. Zdálo se, že je to již pro něj zvládnutelná situace. I nyní mu však špička žaludu po kluzkých stydkých pyscích sjížděla na nepravé místo do prcky a tak Hance nezbylo než jej znovu uchopit do dlaně a zasunout na okraj toho správného otvůrku. To už do ní hluboce zajel, až přidušeně vykřikla, když jeho pyj příliš náhle roztáhl její vchod a žalud narazil na dno pochvičky. Chytil ji nejprve za měkkoučké boky a nato ruce přesunul na její svěšené břicho s děťátkem. Znovu cítil, jak se v ní pohybuje. Po chvíli na ni zezadu nalehl ještě více a uchopil do dlaní její komíhající se svěšená prsa, mačkal je a mezi prsty dráždil vzpřímené bradavky. Zaplnění její pochvičky však netrvalo dlouho, protože brácha do ní záhy vyvrcholil a uvadl. Po chvíli se Hanka šla do koupelny osprchovat.
Ráno se pořekadlo o podání prstu a nakonec uchopení celé paže splnilo. Míša se celou noc v posteli převaloval a nemohl po svém vrcholném zážitku usnout. Ráno vstal do školy mnohem časněji a šel si lehnout na gauč k Hance. Když se k ní zezadu přitisknul, podivila se, co u ní pohledává. Odpovědí ji byla mimořádná erekce Míšova bumbrlíka, který znova hledal mezi půlkami cestu do jejího nitra, až došlo ke krásnému spojení, které však netrvalo dlouho. Po chvíli pociťuje, jak z ní vytéká přemíra hlenu a bráška v ní ochabuje.
  (32) Monika  
V únoru se nám poměrně komplikovaně narodila holčička. Při prvých náznacích děložních stahů přicházíme do porodnice na Obilním trhu, kde se Hanky ujímá naše známá primářka dětského oddělení. Zbylo dost času na osprchování, sestra ji pečlivě vyholila a předala do péče třem medikům, kteří se zájmem pozorovali její vyholené lůno. Ani Hance nebylo nijak nepříjemné, když poslouchali na bříšku ozvy děťátka. Po chvíli však dva z nich odešli a zbylý projevil zájem o důkladnější vyšetření.
Hančin poševní kanál byl již natolik uvolněný, že se do něj vešlo málem celé zápěstí. Medik si nasadil rukavice, zavedl do její pochvičky dva prsty přičemž se neohrabaně dotýkal klitorisu a neurvale prohmatával okolí rodidel. Nato přidal další prst a pomalu zasouval ruku dovnitř. To už měla hrázku napnutou až k prasknutí. vzápětí pocítila, že se v ní nějak divně hrabe. Zprvu ji to připadalo jako by ji cíleně dráždil na poštěváčku a s pobavením pozoroval, jak sebou cuká. Poté pečlivě roztáhl stydké pysky a několikrát zasunul do její malinkaté pochvičky málem celou dlaň s komentářem, že zjišťuje stupen rozevření děložního hrdla. Nic přitom nedbal na to, že takové nešetrné zasunutí dlaně vedlo k neúměrnému roztažení otvoru pochvy a bylo velmi bolestivé, na což ho Hanka opakovaně upozorňovala. Spíš se ji zdálo, že se ve vyšetření vyžíval, zejména po tom, co konstatoval že ji má malinkou. Poté začal znovu s drážděním poštěváčku. Přitom zjistila, že si během vyšetření sundal jednu z rukavic, aby z toho prohmatávání měl větší požitek.
Vzpomínám, jak medici za jeden či dva lístky na oběd v menze vzali mezi sebe do porodnice kohokoliv. Na sále nebo na pokojích si pak onen dotyčný mohl zahrát na medika a po několika takových návštěvách až se "zaučil" mu umožnili "vyšetřovat" nastávající maminky před porodem. V menze se pak bavili o tom, jaké zážitky přitom měli, jak hluboko se do rodidel dostali a jak ta která maminka na to reagovala.
Nakonec byla Hanka ráda, že po hodince student odchází a do noci je v péči sestřiček. Večer přichází náš známý a konstatuje, že děložní hrdlo je stále málo otevřené a hlavičce se ven nechce. Nakonec musel přistoupit k nastřižení hráze, aby nedošlo k nekontrolovanému natržení porodní cesty. Otvor do ní se tak zvětšil natolik, že mohl děťátko, tentokrát Moniku, vytáhnout kleštěmi z bříška ven.
  (33) Šestinedělí  
I tentokrát byla Hanka po porodu při pohlavním styku zdrženlivá. Byla citlivější na ňadrech, které i tentokrát výrazně zmohutněla a začala produkovat mlíčko. Toho měla v prvých týdnech značné přebytky. I bradavky, dříve růžové, nabyly na velikosti a dostaly hnědočervenou barvu. Často jsem při hrátkách opatrně uchopil jeden z prsů, přitiskl k němu rty a začal s líbáním. Nejdříve okolí dvorce a s každým dalším polibkem jsem se blížil k bradavce, abych se nakonec k ní přisál a na jazyku ucítil chuť Hančina mlíčka. Nejdříve ji z prsu vytékalo mlíčko řidší a postupně houstlo až mělo chuť a hustotu smetany.
Měsíc po porodu nesla Hanka do laboratoře Na vyhlídce žádanku na rozbor krve a moči. Ochotný laborant ji pozval dále a nabídl, že má právě volno a patřičné rozbory provede na počkání. Nejdříve odebral krev a pak ji vyzval, ať se položí, že jí odebere moč. Natáhl na lehátko papírové prostěradélko a když si lehla, vyhrnula úzkou sukni a odkryla tak rozkrok požádal, ať si stáhne kalhotky a současně řádně roztáhne stehna. To již Hanka vycítila něco neobvyklého v jeho počínání, zejména když zastrčil do její škvírečky prsty, rozevřel na maximum stydké pysky a začal ji uvnitř jemně prohmatávat. Přitom se poptával, kdo ji rodil a proč ji tak moc nastřihli. Nakonec konstatoval, že vše má pěkně sešito. Při rozhovoru ji pěknou chvíli uvnitř dráždil, až to bylo podivné. Jeho neobvyklý zájem o genitál ji však nebyl nepříjemný a tak za pár okamžiků pocítila, že je celá mokrá. Vzrušení, které u ní vyvolal, nešlo zakrýt. Měla zavřené oči a hluboce vzdychala. To už do její pičulky periodicky zasunoval a vysunoval dva, později i čtyři prsty. Cítila, jak se dotýká děložního hrdla a prstem bez přestání dráždí klitoris. Neudržela se a při každém zasunutí zvedla svůj zadeček a začala za neustálého hekání přirážet, zejména když spatřila na jeho rozkroku patřičnou bouli. To byl pro něj signál k rozepnutí poklopce, z něhož vysunul čnící pyj k Hančiným rtům ve snaze, aby jej pohltila. To se již pozastavila nad tímto způsobem vyšetření a hlasitě vyjádřila nesouhlas. Vyjmul tedy z průsvitného sáčku hadičku a začal ji zasouvat do močovodu. Bolestivě cítí, jak proniká do močového měchýře, až má málem slzy v očích. Když hadička prošla zatnutým svěračem, nastalo však příjemné uvolnění a moč začala vytékat do plastové lahvičky.
V tu chvíli někdo zaklepal a za laborantem přišli dva kluci, jeho známí. Během delšího hovoru nešetřili hladovými pohledy na Hančino odhalené přirození a zvláště na rozevřené, ještě stále vyholené okolí stydkých pysků, ze kterých čouhal konec hadičky. Když se pokochali pohledem na její ženství a rozhovor skončil, laborant pokračoval s vyšetřením, vytáhl z ní hadičku a po chvíli předal výsledky.
Už na jaře se domlouvá můj bráška Míša, že přijede o prázdninách pomáhat Hance s děťátkem. Docela se nám to hodí, protože já odjíždím prakticky každé pondělí na východní Slovensko a domů se vracím se až v pátek v noci.
Hned prvý červencový týden je tedy u nás. Hance poznenáhlu končí laktace. Už je načase protože Monice se objevují prvé zoubky a tak se stává, že trpí Hančiny bradavky. Občas má při kojení tichého pozorovatele brášku, který ji nejednou požádal, zda může z jejich vemínek okusit slaďoučké teplé mléčko.
V našem malém bytě byla s ubytováním potíž a tak v sobotu a neděli spí Míša na lavici v kuchyni a po mém odjezdu na gauči v pokoji. Hanka je zvyklá na svou kratinkou letní noční košilku a v noci, pokud je příliš teplo, není zakrytá dekou a mívá odhalená stehna a někdy i rozkrok. A tak se stalo hned na počátku Míšova pobytu u nás, že Monika v noci špatně spala a probudila jej. Šel ji tedy uklidnit a při návratu spatřil Hančinu odkrytou pičulku. Velký chtíč způsobil, že se k ní zezadu přitisknul a zasunul do ní čnící nástroj, až Hanka ze spaní vyjekla údivem. Při intenzivním dorážení jej upozorňuje, že se do ní nesmí vysemenit, protože je uprostřed plodných dnů. Když tedy na něj přišla ona chvilka, vytáhl svůj orgán z pičulky a opatrně jej zavedl do prcky, kde bez problému vyvrcholil.
  (34) Nitroděložní tělísko  
V pětadvaceti se z Hanky stává stále chutnější ženská. Ty tam jsou doby, kdy měla dětskou postavičku s miniaturními ňadry. Dvě těhotenství přispěly k tomu, že se ji rozšířil zadeček a výrazně zvětšily kozenky. Proti původním malinkatým jsou nyní poněkud oblejší a volnější, zkrátka právě tak do dlaně. Bříško už není tak ploché jako dřív a její kulatější formy jen znásobují ženskost její postavy. Jen pičulku kryjí stejně rozměrné stydké pysky a její pochvička je snad ještě těsnější. Stehna se rozšířila, takže se v perineu stýkají a o sebe třou.
V té době často chodíme na plesy a na jednom z nich potkávám spolužáka z gymnázia. Přestěhoval se do Brna, kde získal místo asistenta v nemocnici u svaté Anny. Během večera se blíže seznamujeme i s jeho paní, a když se rozcházíme, zvou nás na návštěvu do jejich čerstvě renovovaného domku. Paní domu byla tichá, drobná, spíše hubená lékárnice, zatím co Jura jako vždy překypoval nevázaností.
Scházíme se nepravidelně a při jednom takovém setkání se bavíme o bezpečném sexu, antikoncepci i o tom, že striktně odmítám prezervativ. Při té příležitosti Jura Hance nabídl, že ji zavede nitroděložní tělísko jako tehdejší novinku antikoncepce a hned domlouváme termín, kdy jej může navštívit. Ten den vstáváme poněkud časněji. Hanka se naložila do teplé voňavé lázně a neobvykle dlouho vybírala prádlo. Hlasitě přitom uvažovala, jak se bude po dnešku před Jurou cítit. Vždyť bude dopodrobna znát taje jejího genitálu a celého tělíčka. Kontakt s dosavadním gynekologem byl pro ni zcela neosobní, navíc k němu nepocítila zvláštní sympatie, takže vždy po odchodu z ordinace vše rázem skončilo. Tentokrát se však bude s Jurou často vídat a stále si bude uvědomovat, že dopodrobna zná její lůno.
Když se u Jury v nemocnici hlásíme, shání volnou vyšetřovnu a po chvíli zve Hanku dovnitř. Současně podotýká, pokud to Hanka dovolí, že mohu jít taky, o nic prý nejde. Sedáme si ke stolu a pijeme, spíše ale ochutnáváme skotskou. Po druhé odlivce vyzývá Hanku, aby si odložila oblečení. U vyšetřovny nebyla šatna a tak se Hanka vysvléká před námi. Sundává si lodičky, na boku rozepíná úzkou sukni, která pomalinku klouže po jejich oblých bocích a postupně odhaluje klín. Tiše přitom říká ...pánové, nedívejte se na mne tak hladově, protože se začnu stydět. Rozepíná si podvazky, stahuje silonky a ukládá je na židli. Bez zaváhání uchopí v pase oběma rukama kalhotky a pomalu je stahuje. Před námi se postupně odkrývá její klín. Vidím , že si ráno výrazně zkrátila nebo místy úplně oholila ochlupení, takže vynikly její mohutné stydké pysky. Ptá se, jestli to tak stačí, ale Jura odvětí že si ji přeje vidět úplně nahou. Pomalu tedy rozepíná halenku, odkládá podprsenku a stojí před Jurou, který ji celou dobu pečlivě sledoval, jak ji Bůh stvořil. Ve vyšetřovně bylo poměrně chladno což se projevilo na jejich ňadrech a bradavkách, které byly tuhé a pokrývala je husí kůže. Vidím, že si doma výrazně zkrátila ochlupení v rozkroku až na úzký proužek uprostřed. Musím konstatovat, že její rozkrok tak nabyl na kráse. Větou "pánové jsem vám k dispozici, jen ať mě to nebolí" přistoupila k Jurovi. Ten ji k sobě přitáhl a začal ve stoje s vyšetřováním ňader.
Krouživými pohyby prohmatává jeden z prsů. Na Hance je zřejmé, že pociťuje vzrušení, když Jurovy prsty míří k bradavce, která je již ztopořená. Jemně ji promne a zmáčkne. Hněte a mačká její ňadra, přejíždí prstem po stojících bradavkách a konstatuje... "cecíky máš na to, žes odkojila dvě děti, pěkně tuhé a nepovislé". Tato lichotka ji zjevně potěšila. Zvedá ji ruce a prohmatává podpaždí. Já přitom hlasitě uvažuji, že si vybral příjemné povolání a on na to, že každá je nemá tak pěkné. Vidím, že Hanka při prohmatávání koziček celá znachověla a chvěla se vzrušením. Tak napružené bradavky jsem u ní dlouho neviděl.
Vzápětí začal prohmatávat její bříško a podbřišek, nato ji vyzval, aby se předklonila, položila lokty na lehátko a náležitě se uvolnila, aby ji mohl vyšetřit zezadu. Pak cítí, jak ji Jura rozhrnuje její velké pysky a zastrkává do ní nějakou sondu, se kterou pohybuje dozadu a dopředu. Hanka začíná hlasitě vzdychat a zcela podvědomě začne zadečkem pohybovat proti sondě zasunuté v její pičulce. Poté ji vyzval, aby si vyskočila na vyšetřovací kozu a zasunula nohy do opěrek. Ty pak Jura ještě více odtahuje od sebe, aby rozevřel její mohutné lábie. Rozkrok a odhalené genitálie se tak staly centrem jeho pozornosti. Přisunul si židli mezi její roztažená stehna, nasměroval reflektor, aby svítil přímo do škvírečky a prohlížel její ženství. Natáhl si gumové rukavice, prsty uchopil oba vnější pysky a úplně, až k bolesti je roztáhl. Velmi dlouho držel vagínu rozevřenou a prstem mi předváděl místa Hančiných rodidel. Pak pevně uchopil vnitřní závojíčky a rovněž je na maximum roztáhl. Otevřel tak pro pro mne Hančin poševní vchod, vstup do jejího lůna. Pak nadzvedl kožní záhyb spojující vnitřní pysky a odkryl Hančin poštěváček. Rozevřený klín přitahoval čím dál více mé pohledy. Znovu do ní noří prsty a důkladně ji prohmatával. Rozevíral na maximum její pysky a druhou rukou zkoumal rodidla. Vše náležitě komentoval a neopoměl se občas dotknout vzpřímeného klitorisu, přičemž se pousmíval, když Hanka sebou cukla. Pak začal prstem hlouběji vnikat do její škvírečky. Tlačil přitom z hora na podbřišek proti prstu ve vagíně, až ucítil děložní hrdlo. Neúměrně dlouho držel její vagínu rozevřenou a prstem jezdil mezi záhyby. Stále více přitom otevíral i mému pohledu její poševní vchod. Vysvětloval mi přitom, že má Hanka poševní vhod poněkud úzký a patřičné nástroje se do ní vejdou jen obtížně. Upozornil přitom Hanku, že prohlídku bude trochu cítit, ale že ji uvnitř před zavedením tělíska vyšetřit musí. Prohlíží její rodidla a konstatuje, že tak těsná a poměrně malá pipina, jakou má Hanka, je u ženské která dvakrát rodila výjimkou. Současně prohlásil, že ji bude muset vyšetřit análním otvorem. Vidím jak se jí spustila produkce hlenu a ten začal poznenáhlu z pochvy vytékat. Hanka je neklidná, hlasitě a rychlé dýchá a každou chvíli poznamenává, že to bolí. Vidím její do extrému roztažený poševní vchod a jeho ruku, jak se v ní hrabe, jak prohmatává její nitro. Za okamžik ji upozornil, že to na okamžik zabolí ale to již do ní zastrčil nejširší část dlaně. Náhlá bolest způsobila, že Hanka hlasitě zakřičela, že to bolí, že ji roztrhne. Periodicky tedy začal do ní zasunovat všechny čtyři prsty a Hanka začala přirážet, hlasitě vzdychat a z její pičky se řinula mazlavá tekutina. Po chvíli cítí periodické stahy Hančina poševního vchodu. To působí i na mne a nejsem daleko od vyvrcholení. Vytáhl z ní tedy ruku a jal se ji uklidňovat. Hanka vysvětluje, že je to snad díky tomu, že ji vyšetřuje známý. I mne to silně vzrušovalo, když přede mnou do ní cpal ruku. Nakonec nebezpečí orgasmu vyšumělo a Jura pokračoval ve vyšetření. Druhou ruku pomalu zastrkuje do prcky a prohmatává hráz. Nato zaryl prsty znovu do štěrbiny a pevně uchopil citlivé vnitřní závojíčky a na maximum je roztáhl. Otevřel tak mému pohledu znovu její poševní vchod, vstup do lůna. Pak z blízkého stolku uchopil rozměrný kovový nástroj. Lehce jej potřel gelem a přitom vysvětloval, že spekulum vypadá sice hrozivě ale, že ho do ní bude zavádět pomalu. Požádal ji přitom, aby se co nejvíce uvolnila. Nato začal spekulum zasouvat do jejího nitra. Hanka přitom bolestí začala slzet a vzdychat. Chytám ji za ruku. Tlak v pochvě však stále rostl, jak v ní Jura rozevíral zrcadla, aby si prohlédl její děložní čípek. Nakonec nástroj z ní vytáhl, ale prohlídky nebyl ještě konec. Popadl totiž menší spekulum a strčil jej do rektálního otvůrku. To už Hanka hlasitě začala projevovat nevoli. Nakonec ji zavedl nitroděložní tělísko, povolil řemeny na podložkách a Hanka se začala oblékat. Ještě chvíli se bavíme, Jura podotkl, že má Hanka pochvičku úzkou a krátkou, takže soulož s ní musí být zážitkem. Loučíme se a Jura objednává Hanku na prohlídku za 14 dnů, aby zjistil, jak se tělísko usadilo. Na toto vyšetření už jde sama. Jiří opět hledá vyšetřovnu, tentokrát bez gynekologické kozy. Spokojí se s lehátkem. Hned na počátku Hanka zjišťuje, že je Jura nametený, když se jí nabízí, že pomůže s vysvlékáním. Ani nečeká na odpověď a rázem ji vykasal sukni a jal se stahovat její kalhotky. Za několik okamžiků ji rozevírá stehna a do jejího nitra proniká rozměrný pyj. Netrvalo dlouho a cítí, jak se do ní uvolňuje. Nakonec musí přiznat, že tato soulož byla mnohem příjemnější než předchozí gynekologická prohlídka.
  (35) Zingst  
Následující rok v červnu jsme zatoužili po erotičtější dovolené a tak trávíme čtrnáct dnů mezi nahuláči u Baltu. Po Hitlerově hrbolaté dálnici míjíme obchvatem Berlín a směřujeme dále na sever k moři. Původně dálnice vedla až do polského Štětína, ale my se s ní loučíme už v Greifswaldu, kde jednu noc přespáváme v místním hotýlku. Další den se přesunujeme na ostrov Zingst. Do kempu nás však nepustili, protože pobyt jsme si řádně neobjednali. Po domluvě s místní hlídačkou tedy karavan stavíme na parkoviště. Nakonec se z Frau Ann, jak si nechala říkat vyklubala velká soudružka, která nás s radostí využívala jako objekt politického přesvědčování. Měla velký zájem o dění u nás a vehementně vysvětlovala, že jsme v osmašedesátém dělali všechno špatně. Nosila stranický tisk, předčítala a diskutovala. Byla s ní obrovská zábava.
Cestou na nahulatou pláž se denně prodíráme mračny komárů, které od nás i z naší fenky Dity marně ručníkem odháníme. Na pláži hned prvý den najdeme opuštěné závětří, které zvelebujeme. Rozpadající se konstrukci z naplavených dřev bylo třeba vyspravit. Vnikl tak útulný dolík chránící nás před větrem ale i slídivými zraky kolemjdoucích. Při úpravě našeho příbytku se Hanka tu a tam předvádí v sexuálně přitažlivých pozicích, různě se předklání a natahuje, což mne nenechalo chladným. Občas se k ní přitulím, přejedu rukou po kozenkách nebo je začnu mačkat, což u mne vyvolává permanentní erekci.
Vzrušivé prostředí mezi nahuláči, blahodárné sluníčko a teplo podpořily mou chuť k milování. Každou chvíli sice kolem nás někdo přešel, ale to působilo spíše jako stimul k hrátkám. Častěji v průběhu dne se laskáme a Hanku nebylo třeba přemlouvat nebo nutit ke zpřístupnění nejintimnějších části klína. Dokonce nachází odvahu k tomu, aby se šla vykoupat do studených vln Baltu. Sluníčko totiž intenzivně pálilo a krátké osvěžení bylo příjemné. Vracela se chladivá, pokrytá miliony slaných kapiček. Když stála v našem dolíku, aby oschla, sedl jsem si vedle ní, přitulil hlavu k jejímu ohanbí a líbal slané lůno. Mírně se přitom rozkročila a já se snažil rozevřít baculatý vchod, abych se dostal jazykem do malé pochvičky. Když se to nedařilo, tak se většinou předklonila a přede mnou se objevila mezi dvěma půlkami rozevřená boubelatá pičulinka. Pronikám do ní jazykem a snažím se vcucnout mezi rty stydké pysky. Nakonec ji chytám za oblé boky a přitahuji k sobě, abych se jazykem propracoval co nejhlouběji. Stáčím jej do kornoutu a strkám do prokrveného kluzkého otvůrku. Hanka mi přitom bere hlavu do dlaní a vtlačuje ji do svého rozkroku. Třu, spíše však jemně lechtám jazykem klitoris, který se vzrůstajícím sexuálním roztoužením stává více citlivým na doteky. Je příjemné vidět jak sebou při těchto dotecích cuká a chvěje se. Současně se pokouším nahmatat jazykem v pochvičce i další erotogenní zóny. Celý její genitál je dlouhou dobu příjemně voňavý a chladivý a končím jeho dráždění rychlým kmitáním špičkou jazyka, až se začne vulvička naplňovat sekretem.
Třetí den našeho pobytu na pláži otevíráme láhev Metaxy a dostáváme se do poněkud většího alkoholického opojení. Při laskání klína se Hanka obrátila na bříško, maximálně přitom roztáhla stehna a vystrčila vzhůru svůj zadeček. Mezi rozevřenými půlkami vystoupily její narůžovělé baculaté okraje pochvičky, které přímo vybízely k pohlazení. Přitom zaznamenávám, že je plná vazkého sekretu. Kluzký vchod mě přiměl k tomu, abych s prsty sevřenými do špetky zkusil do jejího nitra proniknout hlouběji. Vzpomínám, jak dráždivě na mne zapůsobilo, když do ní zasunul celou dlaň Jura při aplikaci nitroděložního tělíska. Připravená cesta a roztažené nohy umožnily, že jsem vnikl čtyřmi prsty hluboce do pružné vaginy. Cítím odpor nadmíru napjatých poševních stěn, nakonec k prstům přidávám i palec a tlačím pomalu do ní celou dlaň. Hanka se snaží co nejvíce roztáhnout stehna a já kousek po kousku pronikám do jejího nitra. Když se dostávám k nejširší části dlaně náhle zatlačím, ona bolestí vykřikne a dlaň v ní mizí. Obklopilo ji těsné, kluzké a teplé prostředí napjaté pochvičky. Snažím se dlaní pohybovat a nahmatat Grafenbergův bod. Hanku však pičulka bolí, je celá nesvá a tlačí mi ruku z útrob ven.Za hodinku při dalším dráždění klitorisu jsem po vytažení prstů zjistil, že je mám od krve. Z počátku mi vyčítala hrubější pronikání do pochvy, později však usoudila že jde o uspíšenou menstruaci. Ještě jednou jsem se následujícího dne pokusil o bezpečný styk s mohutným výronem do její pochvičky. Pak už následoval bohužel půst. Je to škoda, protože tak vstřícná při styku už dlouho nebyla. Zvláštní kapitolou byla naše fenečka, která nás tentokrát na dovolené doprovázela. Jednou bezprostředně po milování začala Hance čenichat u rozkroku, z něhož vytékal můj ejakulát. Zřejmě byl tento pach příjemný a tak začala Hanku mezi stehny olizovat a chlemstat směs šťáviček. Dostávala se tak svým dlouhým jazykem do pochvičky hlouběji a hlouběji. Taky doma po bouřlivějším milování si naše trnečka nenechala ujít tuto příležitost a když Hanka odcházela do koupelny vypláchnout svou vaginu, oňufávala její rozkrok a jazykem olizovala šťávičku, která ji stékala po stehnech.
  (36) Nechranická přehrada  
V červenci trávíme s Hančinou sestrou Věrunkou 14 dnů na Nechranické přehradě. Vybíráme pěkné útulné místečko na břehu s dobrým přístupem k vodě. Máme totiž motorový člun, se kterým celičký týden blbnem. Uprostřed týdne Věrunčin manžel odjíždí služebně do Německa. A tak sedíme u ohně ve třech. Postupně se u ohně rozproudila alkoholem podpořená nálada, děcka už spaly a my se rozhodli jít do vody nahulatí. Ve vodě dovádíme, stříkáme na sebe a využíváme nahoty k osahávání. Když se pokouším Věrunku potopit, nahmátla mé mužství a držela jej tak dlouho, až jsem povolil její objetí, při kterém jsem ji držel za cecíky.
Nakonec nahatí usedáme k ohni, abychom se ohřáli a osušili. Ve svitu měsíce a ohně jsou obě nahaté holky sexy. Věrunka má vyvinutější zadeček a Hanka řidší chmýří v klíně. Příjemné teplo sálající od ohně a pohled na obě kočky vedou k tomu, že v rozkroku začínám mohutnět. Tisknu se k Hance a mimoděk ji prstem přejíždím po nabuzených kozenkách. Současně se ocitá i můj ztopořený pindík právě v úrovni její pusiny. Váhá jestli se s ním poškádlí, nakonec jen olízla fialový žalud. Nepochodil jsem se snahou, aby si jej zastrčila do úst. Raději se zvedá a odchází pomalu ke karavanu.
U ohně jsem tedy zůstal s Věrunkou zcela sám. Spát se nám zjevně nechtělo a tak mezi klábosením o ničem se pomalinku k sobě přibližujeme až se nakonec vzájemně dotýkáme. Vtom se Věrunka zvedá, aby přiložila polínko do ohně. Při tom se shýbne až k zemi a v měsíčním světle vynikne její bílý rozměrný zadeček s rozevřenou vulvičkou uprostřed. Prstem zjišťuji, že je dostatečně kluzká a připravená přijmout do sebe ztopořený falus. Přestože jsem nabuzený, odcházím za Hankou do karavanu. Líbeme se a cítím na své hrudi její kozenky. Penis ji přitom šimrá v rozkroku. Hanka si sedá na okraj postele a komentuje, že si ho dnes dá raději do pusiny, protože dole jsem ji nějak pocuchal. Cítím jak ho jemně dráždí jazykem a vzápětí ho začne vysávat a mě navíc rukou dráždit. Za pár okamžiku ji do pusy stříkém první dávku. Další už zachytila do dlaně. Ještě chvíli mě u své hlavy přidržuje za zadek a dloube do něj jazykem. Erekce ale nenávratně mizí a jdeme se opláchnout či vypláchnout do přehrady.
  (37) Nástup do zaměstnání  
Od narození Jendy byla Hanka s dětmi několik let doma. Za tu dobu mírně přibrala, což se při její výšce 160 cm a váze necelých 60 kg projevilo na postavě. Měla stále ještě pěkně stojící kozenky, poněkud se jí rozšířil zadeček, stehna se proti dřívějšku na vnitřní straně začala vzájemně dotýkat takže její postava se stala poněkud ženštější, boubelatější. Lůno měla pokryto jemným chmýřím, ze kterého vystupovaly mohutné stydké pysky, zakrývající poševní vchod. Podle současné módy nosila minisukně, které daly vyniknout jejím pěkně tvarovaným nohám.
Ve svých sedmadvaceti se Hanka přihlásila do konkurzu na místo asistentky technického ředitele výzkumného ústavu. Na příjmací pohovor přišla v módní minisukni, čehož budoucí šéf využil a posadil si ji na křeslo naproti sobě. Stačilo, aby si přehodila nohu pres nohu a on hladově zíral do jejího rozkroku. Byl to sympatický, statný, téměř dvoumetrový padesátník, se kterým si padla hned od počátku do oka. Zakrátko ji nabídl tykání, které vzájemně stvrdili skleničkou. Ani ji nepřipadalo divné, když ji občas položil dlaň na zadeček nebo se otřel o její ňadra.
Po měsíci s ním jede na několikadenní instruktáž do Prahy. Je celá v rozpacích, co si vzít na služebku za oblečení. Nakonec volba padla na kostýmek, jehož minisukně je poněkud těsnější, zato díky odvážnému rozstřihu působí velmi sexy. Kabátek se zapíná jenom jedním knoflíkem v pase u pupíku. Na doplnění si bere několik svetříků, pro slavnostní příležitost bílou košili a zcela bezděčně přibaluje své luxusní krajkové prádýlko, které obvykle nosí do divadla, na koncerty či na jinou slavnostní příležitost, kdy chce vypadat sexy a dá se předpokládat, že po návratu domů se budeme milovat.
Předposlední den zve Hanku šéf na konci celodenních přednášek nečekaně na večeři. Do odchodu zbývá necelá půlhodinka a tak se rychle sprchuje, přečeše a z toho, co má v kufříku se pokouší vykouzlit něco přitažlivého. Pod šedý kostýmek si bere bílou košili, na níž jaksi opomene až do pasu zapnout knoflíčky, takže z kabátku vykukují okraje krajkové podprsenky.
Po večeři v čínské restauraci si jdou zatančit do blízkého baru. Celou dobu cítí na sobě šéfovy chtivé pohledy, směřující do hlubokého výstřihu, který odhaloval její ňadra. Při tanci pak byla zřejmá jeho snaha ji co nejtěsněji k sobě přivinout. Dvě lahve tokajského Aszu natolik oslabily její sebekontrolu, že při návratu do hotelu nenamítala, když ji doprovodil až do jejího pokoje. Jen co zaklaply dveře, přeochotně ji pomáhá z kožíšku, aby znovu pod rozepnutou košilí spatřil odhalenou scenerii jejího poprsí. Zajisté si všimnul, že opojena vynikajícím vínem byla neskutečně vláčná, ztratila jakékoliv zábrany a nevadily jí jeho hambaté narážky. Hance bylo naopak příjemné vnímat jeho zrychlený dech, když ji rozepínal kostýmkový kabátek, přičemž se něžně otřel o její kozičky. Vypadalo to, že po téměř patnáctiletém manželství se schyluje poprvé k nevěře. Sama pro sebe si pomyslela, že co oči nevidí, to srdce nebolí. Seděli v křeslech proti sobě, tiše klábosili a Hance nedalo a provokativně poněkud více rozevřela stehna, aby zaznamenala jeho hladový pohled do jejího rozkroku. Tichá hudba z rozhlasu po drátě mu ulehčila pozici. Vyzval ji k tanci, objal kolem oblých měkoučkých boků a těsně přivinul k sobě. Beze slov se chvíli spolu ploužili a on se na ni stále více mačkal. Když romantická melodie z rádia skončila, objevila se pod její košilí ruka, která ji začala hladit na ňadrech. Zakrátko mu však podprsenka vadí a tak se snaží najít její uzávěr. Nakonec jej však musela Hanka rozepnout sama. Vzápětí cítí jeho ruku na uvolněných ňadrech, které vášnivě hněte, až to bolí. Sedá si přitom na okraj postele a přitahuje k sobě stojící Hanku tak, že pocítila jeho rty na bradavce. Jazyk mu přitom lehce kroužil po dvorci a občas se dotknul naběhlého hrotu. Vzdychala rozkoší, když si přidržel její prs a plnou silou se k němu přisál. Jazykem drásal bradavku a občas ji lehce stiskl zuby. Nakonec na nasliněnou bradavku něžně foukal.
V milostné předehře pokračoval tím, že Hanku chytil za boky, posadil vedle sebe, a začal vykasávat úzkou minisukni ve snaze nahmatat její ženství. To však bylo skryto za hradbou podvazkového pásu a tak nakonec nezbylo, než, aby sama pomohla. Rozepnula zip na boku a na něm zbylo, aby sukni stáhnul. Nakonec před ním stojí boubelka jen v kalhotkách a bílé rozepnuté košili, ze které vykukují obnažené kozenky. Vzápětí přišly na řadu i poslední zbytky prádla a on zírá na omamně vonící lůno obklopené nepříliš hustým chmýřím. To již ucítila, jak jeho jazyk sjíždí uličkou mezi ňadry, zastaví se na okamžik u pupíku, aby vzápětí pokračoval dál. Znovu si vedle něj sedá a spontánně roztahuje stehna a kolena přitahuje k hlavě, aby co nejvíce odhalila a zpřístupnila svou do fialova prokrvenou pičulku. Pohled na tajemně uzavřené lůno jej vedl k tomu, že zasunul prsty do škvírečky a rozevřel její velké lábie, jež cudně zahalovaly vchod do pičulky. Dostává se k vnitřním závojíčkům naběhlým vzrušením. A pak přišla ona krásná chvíle. Naklání se k ní a ona cítí, jak vlhký jazyk vniká stále hlouběji a hlouběji do jejího lůna. Nakonec se ji oběma rukama snaží co nejvíce rozevřít stydké pysky, aby se ústím pochvičky dostal jazykem co nejdále.
Genitálu se přitom dotýká jen špička jazyka. Jemně tře vzpřímený klitoris a krouží kolem něj. Zjišťuje, že je na stimulaci poštěváčku nesmírně citlivá a při každém dotyku se vzepne jako luk. Šmejdí tedy kolem něj jazykem a spouští produkci sekretu, který zakrátko pokrývá ústí celé pochvičky. Tekutinka, která z ní vytéká, mu zřejmě příliš nechutná a tak jazyk nahrazují prsty. Začíná jedním a končí čtyřmi, až z poševního ústí vykukuje jen palec. Vidí, že Hanka je čím dál více rozvášněná a na každý pohyb ve svém lůnu reaguje hekáním. Nakonec při nešetrném zasunutí málem celé dlaně mu přece jen násilnickou ruku ze svého nitra odtlačuje a on ji znovu v rozkroku líbá.
To již Hanka zaznamenává, že si rozepíná poklopec, z něhož vytáhl docela velký a pěkně tuhý pyj. Chvějícím se hlasem zjišťuje, zda do ní může bez ochrany. Odpovědí mu byly její roztažená stehna. Na jeho mohutném přirození dominoval tmavofialový žalud, celý lesklý od kapiček touhy. Za okamžik už Hanka cítí, jak ji rozevírá mušličku a bezprostředně nato do ní hluboko zajel. Jeho macek byl docela tlustý, takže při prvním zaražení bolestí vykřikla. Postupně se však její otvůrek pružně roztahuje a cítí jeho kládu až v bříšku. Nakonec zvedá své svěšené nohy, co nejvíc je roztahuje a objímá jeho zadek. Neustále z ní své mužství vytahuje, aby jej vzápětí do ní znovu zarazil. Teď toužila po tom, aby do ní pronikl celý co nejhlouběji. Klepe se vzrušením a prohýbá se v křeči rozkoše. To, co do ní pronikalo, bylo totiž nadmíru velké a tuhé.
Po chvíli ji přiměl, aby se obrátila a klekla na všechny čtyři. Hanka se přitom prohnula jako kočka a on neodolal. Zasunul do ní zezadu svůj penis a hlasitě zasténal. Hanka přitom zalapala po dechu a slastně přivřela oči. Božský pohled na její fialovou pičulku vystupující mezi stehny způsobil, že ji hezky dlouho trápil. Vše se odvíjelo tak rychle, že Hanka v zápětí registruje jeho vzdechy a nakonec škubnutí celým tělem, když v ní explodoval. Cítí ve svém lůně jeho horké semeno a on ji ještě chvíli hladí, prstem šimrá ve štěrbince a lačně zírá na její prokrvený kluzký rozkrok, ze kterého po stehnech stéká jeho sperma. Hanka odchází do sprchy, a když se vrátí, je v pokoji sama.
  (38) Nenasytný šéf  
Hed po návratu z Prahy Hanka pocítila chybu svého rozhodnutí být šéfovi na školení po vůli. Vzhledem k tomu, že měli společnou kancelář, téměř denně ji začal využívat k uspokojení svých choutek. Tu a tam ji neškodně poplácal po zadku. Nejčastěji ale když procházel kolem, tak ji chytil přes halenku nebo košili za ňadra. Záhy totiž zaregistroval, že chodí velmi často bez podprsenky. Nakonec nebylo málem dne, aby ji nerozepnul pár knoflíčků na halence a neosahal si je nahaté. Již v Praze zjistil, že obvykle nenosí punčocháče a tak nejčastěji při odpolední kávě si k ní přisedl a rukou zajel pod její sukni, odsunul kalhotky a dráždil jí prstem ve škvírečce. Zakrátko instinktivně poznala, když měl na ni chuť. Vrcholila zima a tak nakonec změnila své oblečení. Začala nosit punčocháče, takže se do jejího rozkroku pan šéf tak lehce nedostal.
Jednou, když seděla u psacího stroje, se k ní přivinul. Nejdříve sjela jeho ruka jako obvykle na její prsa. Tentokrát ji však vykasal halenku, až odkryl její kozenky, sklonil se k nim a rty začal dráždit vztyčené a naběhlé bradavky. Tahal je a vysával našpulenými rty, až na nich cítila jeho zoubky. Po chvilce tahanic, kdy mu z ňader ruku odsouvala, zastrčil ji pod sukni ve snaze dostat se k pičulce. Hanka jej přitom upozornila, že právě menstruuje. V rozkroku nakonec skutečně nahmátl vložku, ale to už byl tak rozvášněný, že si rozepnul poklopec a před ní se objevil jeho mohutný ztopořený penis. Byl tvrdý, vlhký a jeho horká špička u jejich rtů jí přiváděla ke chvění. Snažil se jej dostat do její pusiny což se mu zakrátko podařilo. Když jí žalud penisu vjel do úst, rty jej pevně objala a jazykem po něm přejížděla stále rychleji a rychleji. Vsouval jej stále hlouběji a hlouběji, až nakonec explodoval. Přirazil, jak nejhlouběji to šlo a přímo do hrtanu pumpoval své sperma. Hanka vše polykala, aby se neudusila a neudávila. Cítila jeho naběhlý falus až v krku a její ústa se plnila stále víc teplým hlenem. S počátečním odporem polykala jeho horké semeno. Držel přitom pevně její hlavu u svého rozkroku, takže musela celý jeho náklad nakonec spolknout. Vysemeněním do pusiny pohoda mezi nimi náhle končí. Po měsíci se uvolnilo místo na fakultě a Hanka mění zaměstnání.
  (39) Costinesti  
V létě jedeme na tři týdny do Rumunska. Za čtyři dny jsme u Černého moře v pěkném kempu Costinesti. Stan stavíme vedle Pražáků, kteří s námi hned navazují kontakty. Zejména do sněda opálený pan Doležal s atletickou postavou dlouze klábosí z Hankou a ta z rozličných poznámek cítí, že má na baculku chuť. Jeho paní Eva je totiž až příliš vychrtlá a bez života v těle. Zprvu chodíme na pláž přímo navazující na kemp. Po pár dnech však zjišťujeme, že nedaleko je mnohem pěknější pláž, na níž jsou převážně nahuláči. Nejdříve se pohybujeme mezi nimi v plavkách, ale zakrátko si Hanka přece jenom sundává podprsenku, stahuje kalhotky a odkrývá svůj klín. Monika ve svých osmi má stále dětskou postavu bez jakýchkoliv známek dospívání, zato Jenda už má své genitálie obklopené chloupky. Obě děcka považují pobyt na nahaté pláži za zcela přirozený a tak se na ni vracíme v průběhu dovolené ještě několikrát. Blízko břehu totiž stála ztroskotaná obchodní loď jako objekt vděčného pozorování. Navíc se hloubka moře zvětšovala jen velmi pozvolna, takže jsme se o děcka příliš starat nemuseli.
Denně se na pláži setkáváme s Doležalovými, kdy Hanka mohla oči nechat na jeho vyvinutém mužství. Rozjímá, jak asi vypadá při erekci, když v normálním stavu je dlouhé kolem 12 cm. Téměř denně trávíme s nimi večery před stanem. Po pár dnech se domlouváme, že navštívíme místní tančírnu. Hanka si obléká tenoulinké silonové šaty, u nichž se nedalo utajit, že nemá podprsenku. Pevná ňadra napínala látku, pod kterou se zřetelně rýsovaly bradavky, žlábek mezi prsy a světlehnědé obloučky dvorců. Kratinká volná minisukně pak až nebezpečně odhalovala její stehna a nutila k zamyšlení, jak asi vypadá kaplička, kterou ukrývá.
Po dobré večeři nám víno zachutnalo a postupně se dostáváme do pěkně ovíněné nálady. Hudba hrála příjemné ploužáky a tak se na parketu k sobě stále více tiskneme. Když pak Hanka tančí z Jirkou, jak se Doležal jmenoval, tak vidím jak ji v přítmí parketu mačká kozenky a osahává její baculatý zadeček. Zřejmě vycítil, že při špičce je svolná ke všemu a nemá příliš velké zábrany. S nelibostí to pozoruje i paní Eva, která komentuje, že Jirka je starý proutník. Ještě hudba neskončila a táhne Hanku ven na terasu. Já mezitím tančím s Evou která vypráví, jak každou chvíli najde v autě kousky dámského prádla, které ji nepatří. Po čtvrthodince se jdeme rovněž na terasu nadýchat čerstvého vzduchu, ale naši partneři nikde. Po několika dalších tanečcích je Eva nesvá a nazlobenější. Po půlhodince se nakonec oba vracejí. Hanka je přitom celá rozechvělá, nachově červená, zkrátka rozrajcovaná.
Později se dozvídám, že Doležal ji na pláži vysloveně vymrdal. Zmínila se, že na terase dlouho nepobyli a už ji táhl k pláži, kde se na chvíli zastavili, aby vychutnali romantický pohled na třpytící se moře. Za okamžik již cítí jeho ruce na svých bocích jak ji zezadu chytil a přitáhl těsně k sobě. Vzápětí je přesunul na kozenky a z úzkého výstřihu se mu podařilo jednu vytáhnout a začal ji zpracovávat. Po chvíli Hanka cítí, jak jeho ztopořené mužství naráží mezi její půlky a on jednou rukou dál mačká kozenku a druhou vyhrnuje její volnou sukni kterou se mu podařilo ji přehodit přes hlavu. Vzápětí se dostává pod nohavičku kalhotek a dobývá se do ní prstem, aby zjistil, zda je uvnitř náležitě připravena jej přijmout. To již do jejího klína přesunul i druhou ruku a úplně ji vyhrnul sukni, až odkryl její zadeček. Přiměl ji k tomu, aby se hluboce předklonila a Hanka po zkušenostech se svou malinkatou pochvičkou současně roztahuje stehna, aby do ní bez nesnází mohl proniknout jeho pyj. Doležal se ani nesnažil ji stáhnout kalhotky a jen co uvolnil jejich nohavičku, Hanka cítí, jak do ní zajelo něco obřího, na co doma nebyla zvyklá. Hlasitě vyjekla, když jej silou zarazil a pronikl až na dno pochvičky. Při každém vysunutí přitom pocítila úlevu, po níž nastalo až příliš bolestivé roztažení jejího malinkého otvůrku, když jej do ní znovu rval a narážel až na samé dno nekonečně hluboké propasti lásky. Hlasité auuuu které vydávala při každém doražení jej však stále více provokovalo k tomu, aby se projevil jako samec. Hanka šátrá rukou kolem svého rozkroku, aby nahmátla tu věc, která do ni stále intenzivněji proniká. Při tom ji bolestí do očí vyhrkly slzy, hekala stále silněji, až nakonec přitáhla k sobě stehna, aby zvětšila stisk pochvy a poněkud jej zbrzdila v jeho pronikání do svých útrob. Nakonec prosí, aby se mírnil a nevrážel ho do ní tak hluboko. To již chytil znovu její kozenku, přitáhl si ji co nejvíc k sobě a po několikerém vzepnutí cítila, jak ji vytéká z pičulky po stehnech jeho semeno. Byl konec a vracejí se spolu urychleně ke stolu.
Hanka si sednout nemohla, protože ji z rozkroku po stehnech stále stékají potůčky lásky a proto jdeme znovu na parket. Uprostřed tance mě však táhne znovu ven na pláž. Tady se ještě stále rozvášněná posadila na písek, vykasala sukni a vyzývavě roztáhla nohy. Do šerosvitu měsíce v úplňku zazářila její bílá stehna. Při laskání kundičky jsem zjistil, že má kalhotky zcela promočené a uvnitř je nádherně kluzká. Krásný pohled na její poodhalené ženství byl impulsem ke spontánní reakci. Nejdříve jsem do rozevřeného vchodu pronikl prstem, a když se ještě více rozevřela, pokoušel jsem se o zasunutí dlaně. Cítím napětí poševních stěn, ale to už mi odsunuje ruku ven ze svého nitra s tím, že ji uvnitř Doležal pocuchal svým bimbasem a že ji má celou rozdrásanou. Pohled na její rozevřené baculaté stydké pysky mě rozdráždil. Cítím, že je již můj frantík dostatečně připraven a bouřlivě jej do ní zarážím, až vykřikla blahem a snad i bolestí. To již do výšky trčící roztažené nohy si postupně přitáhla až k hlavě. Tím široce rozevřela své lůno, takže mi umožnila proniknutí až na dno vaginy. Po každém hlubším a rychlém zasunutí se ozvalo zasténání. Po chvíli se překulila na všechny čtyři a vystrčila svou prdélku. Mezi půlkami se doširoka rozevřel pružný baculatý vchod do pochvy, který přímo vybízel k tomu, abych se do ní dostal ještě hlouběji zezadu. Cítím, jak z ní vytéká stále více kluzkého hlenu, jak je celá rozbahněná. Semknu čtyři prsty a zasunu je do škvírečky. Vdidím, že by to sneslo zasunutí celé dlaně a tak náhle přidávám ještě palec a okamžiku vrcholné vášně do ní zarážím celou dlaň. Hlasitě přitom vyjeka a ruku mi ze svého nitra vytahuje. Posléze měníme polohu, čapla si nade mnou a při sedání si jej zasouvala do sebe. Nyní již sama určovala frekvenci a hloubku dráždění svého nitra. Cítím, jak je čím dál mokřejší a její roztažené ústí pochvy kluzké. Prožíval jsem v ní nekonečnou řadu minut blaha. Nakonec začala pěkně vrtět zadečkem. Můj rozkrok byl celý mokrý od vazkého sekretu, který z ní vytékal. Tentokrát spíš hekám já, protože to vypadá, že její vrtění prckou co nevidět mé mužství utrhne. Poprvé se projevila jako běsnící samice. Zakrátko jsem do ní vystříkal semeno. Po chvíli klidu se šla vypláchnout do moře. Když jsme se vraceli po půlhodině na parket, byla ještě tak plná, že si nechtěla spíše nemohla ani sednout. Ještě jeden tanec na uklidnění a návrat do stanu, v němž chrupkaly děcka. Ani se nám nechce pokračovat v hrátkách, uléháme a spíme plní blaha. Ráno Hanku budí kocovina, stěžuje si na okno, ale k poledni je už vše v pořádku až na to, že následující dny chodí nějak zeširoka protože má rozkrok bolavý. Se sousedy domlouváme ještě jeden večer v tančírně. Tentokrát bez obav z neřesti, protože na Hanku přišly oné dny. Vidím, že Doležal neztrácí čas a hned na počátku se o ní otírá a tiskne ji na hrudi. Tentokrát Hanka odmítá provětrání na pláži. O týden později v pohodě končíme pobyt v Costinesti.
  (40) Arkutino  
Následující rok se vydáváme na bezmála tři týdny sami dva do Bulharska. Před pár měsíci jsem zde byl na měsíc služebně a při té příležitosti mi kolegové ukázali nejpěknější místa této země, mimo jiné i Arkutino s přírodní rezervací Ropotámo. Krásný kemp i moře mi učarovalo a tak jsem se rozhodl, že příští rok tato místa navštívíme s Hankou.
V autě máme při obsazení dvěma osobami dostatečně místa a tak vezeme nafukovací motorový člun. Spíme v kempu, který před rokem opustila francouzská společnost Mediteranee a stále tu ještě přetrvává na bulharské poměry vysoký standart. Prakticky denně chodíme na překrásnou pláž vyhrazenou nahuláčům, kde stavíme přístřešek, který nás chrání před spalujícím poledním sluníčkem. Ráno, když přicházíme, je pláž téměř prázdná, ale před polednem se začíná poznenáhlu plnit.
Hned prvý den se vedle nás usídlily dvě dohněda opálené Němky. Jedna zcela mladičká, druhá starší asi jako my, snad matka s dcerou, obě s perfektní sportovní postavou ale až moc hubené a bez ňader. Pokud se nekoupaly v moři, většinu času na sluníčku prospaly nebo se předváděly, cvičily a různě se protahovaly. U té starší dominoval vyholený klín. Ústí pochvičky měla stále rozevřené jakoby vytahané. Té mladší pak začalo v klíně teprve rašit chmýří. Hanka se svou baculatou pružnou a nevytahanou pindulkou a pěknými kozičkami si ale vůbec nezadala. Ba naopak.
Holky leží pár metrů od nás a mladá se zájmem pozoruje okolí. My jsme před sluníčkem a slídivými zraky částečně skryti pod přístřeškem, ležíme na znak vedle sebe. Prostředí vedlo Hanku k větší chuti po sexu a tak si sedá a já zaznamenávám, že sama od sebe přesunuje ruku na můj klín. Jen volně položená ruka stačila k vybuzení erekce. Dívám se na mladou Němku, která nás jako nejbližší objekt po očku sleduje. Uvažuji, Pokud se otočím, ztratím příjemný kontakt s Hančinou rukou, a proto dále ležím naznak. To už jej ale celého drží v dlani a jemně mačká. Cítím, jak postupně topořím a nakonec mi kolmo stojí jak dvaceticentimetrová svíce. Přístřešek mě sice trochu kryje, ale bohužel ne tam, kde by bylo právě potřeba. Zaznamenávám, jak mladá vyjeveně civí. Poprvé asi vidí, jak se to, co má mužský v rozkroku, postaví a zmohutní. Hanka její pohledy rovněž zaregistrovala, ale vypadá to, že ji nevadí, když můj ztopořený penis pozoruje někdo druhý. Pohrává si se stahováním předkožky a sem tam mi zmačkne varlata. Mladá čučí jako přikovaná a mě ten její pohled tak dráždí, že nejsem schopen tuto hru přerušit. Už dlouho jsem neměl tak spontánní erekci. Nakonec se Hanka předklonila a několikrát olízla fialový žalud a začala jej dráždit jazykem. Představa, že se na mě někdo dívá, zvýšila intenzitu mého vzrušení. Snad i tato situace zapůsobila na Hanku. Nakonec se sklonila nad můj klín a strčila si penis do úst. Cítím, jak ho vysává a dráždí. Sleduji na jedné straně Němku a na druhé straně mé mužství ponořené do pusiny. Proniká do ní stále hlouběji a hlouběji a zakrátko cítím pravidelné stahy a po prvém výstřiku do Hančiných úst všechno vyklopím do její dlaně. Hanka vstává a jde se umýt do moře a já ležím ještě chvíli naznak se ztopořeným penisem, na který mladá Němka lačně zírá a zřejmě uvažuje, jakou spoušť by uvnitř ní vyvolal.
Ještě další den nám dělají obě Němky společnost. K poledni odcházejí na procházku po pláži, a když vidím, jak se vzdalují, snažím se uspokojit Hanku, která je stále lačná po sexu. Ta vhodně roztáhla nohy, ohnula je v kolenou a já zasouvám mezi stydké pysky prostředníček s ukazováčkem, prohmatávám místa kolem vyústění močové trubice a snažím se najit v pochvě její erotogenní zónu, snad Grafenbergův bod. Když se po něm pohybuji rytmicky prsty ze strany na stranu. Hanka sebou cuká a začíná se chvět. Současně vidím, jak z ní vytéká vazká tekutinka a začíná hlasitě vzdychat.
  (41) Střední Asie  
O rok později v druhé půli května jedeme s Čedokem do Střední Asie. Z Prahy letíme Iljušinem 62 na moskevské letiště Šeremetěvo, z něhož nás odvážejí do předměstského hotelu Možajskij, v němž jsme 3 dny ubytováni. Našemu průvodci sdělujeme nezájem vystát si frontu před mauzoleem, abychom spatřili na pár okamžiků nabalzámovaného panovníka a místo toho se po Moskvě pohybujeme sami. Hanka má na sobě růžové květované hedvábné minišaty, které výrazně prodlužují její nohy a nikoho nenechají na pochybách, že je nahoře bez. Vypadá v nich chutně sexy. Prohlížíme Kreml a jeho blízké okolí, chrám Vasila Blaženého, Car pušku a Car kolokol. Jedeme se podívat na universitu a po večeři navštěvujeme vynikající představení v cirkusové manéži. Třetí den se přesunujeme na letiště Domodědovo. Když přicházíme k letadlu, tak uniformovaná ochranka násilím z přistaveného letadla vyvádí turkmenské cestující, kteří na tento spoj na letišti čekali téměř týden. Po nepříjemném incidentu, kdy nás při nástupu do letadla doprovázejí nenávistné pohledy vykázaných Turkmenů, odlétáme stařičkým Iljušinem 18 do Ašchabadu. Navštěvujeme továrnu na koberce i místní trh a koupeme se v teploučké vodičce Karakumského kanálu. Večer co večer popíjíme šampaňské nebo vynikající bílou Tamjanku, abychom si připravili náladu a chuť k následnému milování.
Po pár dnech letíme opět stařičkým Iljušinem 18 do Dušanbe, hlavního města Tádžikistánu. Při obligátní návštěvě místního trhu se dostávám do křížku s místní policií. Snažil jsem se totiž vyfotografovat prodejce v těchto vedrech osvěžujícího "chlebného kvasu". Ten jej přímo čepoval z přistavené cisterny. Měl přitom jen 2 (slovy dva) skleněné půllitry, které šly bez ohledu na hygienu z ruky do ruky. V okamžiku, kdy mačkám spoušť, přichází milicioněr a obviňuje mne, že se snažím fotografovat nepořádek a diskreditovat tak režim. Složitým vysvětlováním se mi jej nakonec podařilo přesvědčit, že jsem takové úmysly neměl. Během pobytu v Tádžikistánu navštěvujeme továrnu na tubetějky (vyšívané pokrývky hlavy) podnikáme cesty do překrásných altajských údolí a občas posedíme i v příjemné čejchaně (čajovně).
Jsme ubytováni v krásném přízemním pokoji na zdejší poměry moderního místního hotelu, jehož velikánské okno ústí přímo do čejchany na hlavní třídě. Z postele tak můžeme pozorovat čilý noční ruch na bulváru. Po večeři si opět jako obvykle dáváme láhev Tamjanky a máme rozvernou náladu. Je horko, v pokoji bez vzduchu a tak otevíráme velké okno. Od metr vzdálených hostů nás dělí jen mohutná mříž a tenounká záclona, která nám umožňuje slyšet od těch nejbližších hostů šepot a cítit pach šašliku, který právě konzumují. Dokonce nás napadlo, že by stačilo povytáhnout z otevřeného okna ruku a obsloužit se z nejbližšího taburetku.
Jak byla Hanka u parapetu okna sehnutá, držím ji za boky, zajíždím rukou do výstřihu a laskám její kůzlátka. Vidím že drží a je tvárná. Po chvíli ji vysvlékám šaty a stahuji kalhotky. Zcela nahou ji odděluje od mladého Tadžika jen tenoulinká záclona. V duchu uvažuji, jak by reagoval, kdyby závan větru tuto záclonu odfouknul a on vedle sebe na dosah spatřil zcela nahou ženskou. Stále přitom sledujeme dění na rušné třídě. Nakonec se Hanka ještě více předklání, opře se rukama o parapet, roztahuje nohy a já dráždím prsty mezi dvěma půlkami její ohanbí. Cítím, že přímo teče a je připravena mne přijat. Pohled na její zadeček na pozadí ulice s množstvím lidí a zejména mladičký Tadžik vzdálený od ní tak půl metru zapůsobil na mne silně emotivně, takže mohutním v rozkroku. Rozevírám stydké pysky a ani se Hanka nenadála a zarazil jsem do jejího nitra mou kládu. Nedbala přitom na blízkost hosta v čejchaně a silně vykřikla. Ten se začal ohlížet po okolí odkud nářek vyšel. V předklonu se Hance uvolnily a zvětšily kozenky které s chutí mačkám a hnětu. Zanedlouho cítím, jak se její poševní ústí periodicky stahuje, což je u ní předzvěst blížícího se orgasmu. To už začíná nepříliš hlasitě vzdychat a vypouštět neartikulované zvuky, které zajisté i přes ruch na nedalekém bulváru museli zaznamenat i nejbližší návštěvníci čejchany. Příjemné pohyby a stahy její pochvičky mě vedly k časnému vyvrcholení. Dlouho do noci ležíme na posteli vzájemně spojení a pozorujeme, jak se ruch na ulici postupně zmenšuje.
Po třech dnech odlétáme Antonovem 24 do perly Uzbekistánu – Samarkandu. Prohlížíme Ulukbekovu hvězdárnu, Registan, mešitu Bibichan a Gur Emir. Po dalších třech dnech pokračujeme do Buchary, kde navštěvujeme Bubu-chan, stařičkou Mazar čachma a nakonec centrum Buchary s minaretem a súky. Naše putování po Střední Asii vedlo dále do Taškentu. Jsme zde ubytováni v luxusním hotelu Uzbekiston. Po obědě si sami prohlížíme centrum s výstavními trhy. Kupujeme portské za 1,3 ruble a v hotelovém pokoji spořádáme ještě před večeří celou láhev, což dopomohlo k neobvyklé náladě.
Na večeři se Hanka převléká do silonových minišatů a úmyslně opomene vzít si kalhotky a podprsenku. Pod šaty tak prosvítá silueta jejich ňader a rozkroku. Po večeři objednáváme šampaňské a ve velmi družné náladě jdeme na pokoj. Již ve výtahu mi nedá, abych cestou do jedenáctého poschodí Hance neosahával kozenky a nezabrousil do jejího nahatého rozkroku. Pokračování bylo na pokoji, kde ji už ve vchodu začínám vysvlékat. Společně jdeme do sprchy v níž spolu laškujeme a ještě mokří se přesunujeme k posteli, kde využívám čisté, voňavé vypláchnuté pochvičky, rozevírám stydké pysky, vkládám hlavu do klína, jazykem pronikám do její škvírečky a dráždím celé okolí vulvičky. Jemně šmejdím jazykem po vzpřímeném klitorisu a po chvíli cítím, jak se vše zaplňuje vazkým sekretem a mapa vlhkosti na prostěradle dostává stále vetší rozměr.
To už Hanka drží v ruce mé ztopořené mužství, strká si je do úst a intenzivně vysává fialově zbarvený falus. Současně druhou rukou dráždí varlata a prohmatává perineum. Jako obvykle takové dráždění dlouho nevydržím a v mžiku zasouvám co nejhlouběji mého vetřelce do její pusiny a zčásti se do ní vysemením. Vidím, že jí to k uspokojení nestačí. Ve chvíli je na všech čtyřech. Co nejvíce přitom roztahuje stehna a já do ní hluboce zasouvám, spíše však zarážím, penis a pokračujeme v milování. Snažím se nebýt příliš rychlý, abych si mohl její rozvášněné nitro vychutnat. Zanedlouho však cítím, jak se mé zadržované sperma snaží dostat ven.
Po pár dnech opouštíme Taškent a letíme do Frunze a odtud do Alma-Aty. Navštěvujeme stadion Medeo, kde popíjíme koňské mléko kumys a večer se vydáváme lanovkou do Aulu nad městem. Po třítýdenním pobytu ve Střední Asii letíme Iljušinem 62 do Moskvy a odtud do Prahy.
  (42) Znovu Arkutino  
O rok později míříme opět do Arkutina. Tentokrát s námi jedou obě děcka. Z loňské dovolené už víme, co nás čeká, a tak se už dopředu těšíme. Večer co večer chodíme v kempu na večeře do perfektní restaurace, v níž se blíže seznamujeme s vrchním. Od té doby známe, jak chutná víno Monastyrskoje šušukane nebo v mističkách připravená kavárna kebap. Vezeme opět člun a sjíždíme s ním řeku Ropotamo, kde pozorujeme život vodních želv. Naše putování po Ropotámu obvykle končilo v místech jeho ústí do moře, kde na něj navazuje krásná pláž nahuláčů. Zprvu jsme měli obavy, jak děcka přijmou pobyt na nudistické pláži. Braly to jako samozřejmost. Jen Jenda trochu více se zájmem sledoval Hanku, jak si sundává podprsenku a stahuje před ním plavečky. Poprvé ji totiž viděl zcela nahou. Hned po ní následovala Monika, která ve svých deseti už má za sebou prvou menstruaci, začínají se jí nalévat hrotitá dívčí kůzlátka a objevuje se chmýří v rozkroku. Málem čtrnáctiletý Jenda s vysvlečením poněkud otálel, ale když vidí, že je posledním, tak i on stahuje své plavečky. Nakonec všichni tady bez zábran celé tři týdny odkládáme na nádherné pláži oblečení, hrajeme si v příjemně teplé vodě, na břehu se vzájemně zahrabáváme do písku, jednoduše dovádíme.
Často mi to nedalo a při hrátkách ve vodě jsem se letmo dotkl Hančiných koziček. Když se vracela z moře, bylo obvykle její lůno provoněné přírodou a v jeho hloubi mírně slané. Pokud byly děcka ve vodě, tak bez váhání mi zpřístupnila tyto provoněné nejintimnější části svého klína. Přítomnost děcek však nás vedla k jisté sexuální zdrženlivosti.
Abychom si zajistili větší intimitu, stavíme v dalších dnech sluneční zástěnu v dolíku mezi dunami. Hanka si vzala sebou řadu knížek a tak po příchodu na pláž sedá na vrcholek duny a čte, někdy nám dokonce zajímavé pasáže předčítá. Já zase sleduji cvrkot kolem nás. Hlásím, kolikrát přešel po pláži kolem nás místní samec a jakou kočku tentokrát uhnal. Občas se i Hanka v našem dolíku postavila, aby sledovala děcka, jak si ve vodě hrají nebo jen tak pozorovala okolí. Z našeho hnízdečka ji přitom vykukovala jen horní polovina těla, zatímco její klín byl v úrovni mé hlavy a sváděl tak k neřestem. Stačilo se jen trochu přiklonit a mám hlavu u její mušličky. Reagovala obvykle tak, že se rozkročila, abych mohl zespoda proniknout do jejího lůna. Hance bylo příjemné sledovat cvrkot v okolí a současně prožívat dráždění v pochvičce. Když jsem do ní vjel prsty hlouběji, tak si obvykle dřepla, aby se více rozevřela. Roztahoval jsem pak její pružný baculatý vchod a snažil se proniknout až po zadní stěnu pochvičky. Většinou se držela a statečně to snášela.
Vyšpulená prcka sama o sobě sváděla k dalším hrátkám. Při jednom takovém milování si pohrávám s volnými kozičkami, až jsem mezi vystrčené půlky nepatrně vystříknul. Okolí prcky se tak stalo příjemně kluzké a já toho využil a zastrčil penis do její zadní dírky. Šlo to ztuha a Hanka intenzivně dávala najevo svůj nesouhlas. Přesto hodnou chvíli držela a hekala. Otvor její řitky nebyl rozměrný a při pronikání byl příliš napjat. Nakonec jsem se do ní uvolnil. Vzápětí Hanka bleskově vystartovala do okolních dun, aby uspokojila svou náhlou potřebu se vyprázdnit, kterou jsem v jejím zadečku vyvolal.
  (43) Arkutino naposled  
Po dvouleté přestávce vyrážíme v červenci opět na dovolenou do bulharského Arkutina. Tentokrát jen s Jendou, protože Monika dala přednost táboru s holkami. Ve svých patnácti je až příliš vyspělá, kozenky má větší než Hanka a šířkou zadečku se jí rovněž vyrovná. Protože se nám zdá, že až příliš střídá známosti, tak ještě před táborem s ní jde Hanka k Jiřímu, aby jí předepsal patřičnou ochranu. Poprvé tak leží na gynekologickém stole a my se dozvídáme, že panenství již ztratila ve čtrnácti.
S karavanem vyjíždíme z Brna kolem poledne a k večeru se již stavujeme v naší známé halásczardě u Szegedu. Přespáváme těsně za hranicemi a ve čtyři ráno pokračujeme v cestě přes Makó, Arad na Devu, Sebes, Sibiu, Pitesti, Ruse, kde odstavujeme karavan na polní cestě a nocujeme. Časně ráno směřujeme na Ruse, Šumen a před polednem jsme v Arkutinu. K naší nelibosti zjišťujeme, že úroveň kempu stále klesá, ale krásná nahulatá pláž setrvává a denně ji navštěvujeme.
Jenda ve svých bezmála osmnácti od poslední návštěvy Arkutina zcela dospěl a je nyní o hlavu vyšší než Hanka. Ta si již doma všimla jeho pěkné výbavy v rozkroku. Poslední rok se taky stal k její nahotě mnohem vnímavější. Stále častěji Hanka zaznamenává, že se s ním doma ráno jakoby náhodou setkává v předsíni, právě když vychází nahá z koupelny nebo Jenda nahlédne do koupelny, když se právě sprchuje. Občas rovněž na sobě cítí jeho hladové pohledy, když ji po očku sleduje při převlékání. Podobně i Monika si stále častěji stěžuje, že ji osahává a snaží se s ní společně sprchovat.
Cestou Bulharskem ve stísněných prostorách karavanu je to ještě umocněno. Když se zde Hanka převléká a zejména když se myje na choulostivých místech, tak jej musí upozornit, aby se díval jinde. První den na pláži jsme se jako obvykle všichni vysvlékli do naha, postavili zástěnu proti sžíravému sluníčku a Hanka nás požádala, abychom jí rozetřeli opalovací olejíček na zádech. Jenda se ihned nabídl a s radostí ji olejíček roztíral i na zadečku přičemž několikrát ji hluboce zajel mezi dvě půlky, až sebou trhla. V průběhu dne pak s Hankou dováděli v moři jako kůzlata utržená z řetězu. Občas při kočkování ji nemotorně chytil za kozenky nebo se jen tak otřel o zadeček nebo boky. Ta přitom sledovala, jak občas v rozkroku zmohutní a nemá daleko k erekci. Na pláži se pak vzájemně zahrabávali do teplého písečku a o dotyky na intimních místech přitom nebylo nouze. Jednou dokonce v zápalu zahrabávání přiblížila Hanka svou pičulku k jeho obličeji tak, že na nose cítil její ochlupení. Odpoledne se pak sám nabídl, že ji olejíčkem znovu namaže. Když skončil na zádech, tak se Hanka otočila a vyzvala jej, aby pokračoval vepředu. Se zjevnými rozpaky se dotýkal jejich koziček a něžně přejížděl vzpřímené bradavky. Přestože Hanka roztáhla stehna, dalece se vyhnul jejímu rozkroku.
V noci spala Hanka obvykle uprostřed mezi námi. Protože bylo vedro, vesměs jsme spali nahatí a až k ránu na sebe přetahovali tenkou deku. Již prvou noc v Arkutinu Hanka ve spánku cítila, že Jenda na ní lehce položil ruku a když viděl že nereaguje, přesunul ji na ňadra a čekal chvíli na její reakci. Když nereagovala, něžně je osahával, mírně mačkal a dotýkal se polštářkem prstu vzpřímené bradavky. Hanka nedávala na sobě znát, že se probudila a on, když viděl, že spí tak ji prstem dále viklal postavené bradavky, až nakonec ruku přesune a lehce položí na chmýřím porostlý Venušin pahorek.
Další noc s jídlem vzrostla chuť a něžné hlazení ňader přešlo v mačkání. Když pak pomalu přes pupík přesouval ruku k jejímu rozkroku, tak nepatrně roztáhla stehna, aby mu umožnila lehce sáhnout mezi navlhlé stydké pysky. Když zajel do její otevřené hlubiny a narazil na klitoris, již nemohla předstírat spánek. Jemně mu proto ze sebe ruku odsunula. Po probuzení ráno chvíli uvažovala, zda to, co v noci prožila nebyly jen divoké sny. Když zjistila že je to realita, pak považovala za normální zvážit pomoc s jeho prvními sexuálními zážitky. Příští noc se situace opakovala. To se již obrátila na bok a co nejvíce roztáhla stehna. Cítila, jak postupně teče. On něžně hladí prsty její štěrbinku. To se již neudržela a vzala jeho ruku a beze slov ji nasměrovala mezi stydké pysky svého pootevřeného lůna. Pak tiše chytila do dlaně Jendlův penis a zjistila, že je již mohutný a tuhý. Začala jej proto intenzivně mačkat, pohybovat s předkožkou až po chvíli cítila jemné škubání a už už zachytila do dlaně teplý ejakulát. Neobvyklé pohyby mě probudily a všechno tím skončilo. V jeho sedmnácti to byl první kontakt s ženskou. V noci cítí Hanka počátek předčasné menstruace. Projevilo se to ráno nejen stopami na prostěradle ale i na Jendlově ruce. Ten se cítil provinile v domnění, že Hance něco svou rukou uvnitř v pochvě udělal. Na pláži si Hanka nestáhla kalhotky a nešla s ním do vody. Považoval to za reakci na odvážnější chování v noci. Nakonec se vše vysvětlilo lekcí ze zdravovědy o menstruaci a poprvé jej informovala o tom, že přišel na svět císařským řezem, protože její porodní cesty byly pro Jendovu hlavičku příliš úzké.
Během dne jsme na pláži stále všichni spolu, možnost milování chyběla, a proto když Hance skončily nepříjemné dny, mám potřebu se vydovádět. Vzácné chvíle, když jsme byli sami, většinou vyplňujeme rychlovkami mezi písčitými dunami. Zcela výjimečně svolila k milování v noci v karavanu. Při jednom takovém nočním rozvášnění kdy ležela na boku dávala hlasitými vzdechy najevo své pocity když jsem do ní zezadu snad neurvale pronikal. V naprosté tmě cítím na sobě Jendovy zkoumavé pohledy který nechápal co je příčinou oněch blažených vzdechů končících ...au ...au. Až ráno jsem pochopil, že ve vrcholném stadiu chytila Hanka Jendovo přirození
V Arkutinu jsme vydrželi 14 dnů a pak pokračujeme v cestování Bulharskem. Jedeme do Sofie, po prohlídce pokračujeme na Samokov, vyjíždíme na Vitošu a dále až na Rilský monastýr. Odtud se vracíme přes Sofii na trajekt Vidin - Calafat, dále směrem na Timisoaru, Szeged až domů.
  (44) Oslava čtyřicátin  
V zaměstnání jsme se domluvili, že mé čtyřicátiny oslavíme v naší hospůdce. Hoši se s panem hospodským domluvili že můžeme donést své vínečko z Jižní Moravy a holky že mohou připravit obložené mísy. Zábava byla velmi příjemná, ale zavírací hodina o půlnoci nás v nejlepším donutila hospůdku opustit. Holky a někteří kolegové se s námi rozloučili a pět otrlých kozáků mě přemluvilo, abychom si zbylé vínko vypili u nás doma. Hanka s námi nepočítala, tak si otevřela lahvičku a před půlnocí v mírně podroušeném stavu šla spát. Když jsme vstoupili do naší chaloupky, z ložnice se občas ozvalo její zachrápání. To byl taky důvod proč jsem kolegy požádal, aby se chovali pokud možno tiše. Po půlhodince klábosení hoši vyrukovali s tím, že jsem zřejmě při letošní dovolené v Bulharsku natočil film a ať se s ním pochlubím. Po krátkém váhání jsem tedy vše připravil na promítání. Po záběrech z cesty se začal odvíjet děj z našeho pobytu na nahaté pláži v Arkutinu. Největší zájem byl pochopitelně o mou baculku, zejména o větší detaily jejich genitálií, které měly zůstat utajené.
Všichni byli zaujatí sledováním vcelku pěkného filmu, takže si nikdo nevšimnul, že Pepan na počátku promítání odešel na záchod. Když při cestě zpět míjel naši ložnici zaslechl Hančino zachrápání. To jej přimělo nahlédnout škvírečkou pootevření dveří do naší ložnice. Spatřil tam spící Hanku, která využila celou plochu našeho letiště. Její krátká noční košilka jen stěží zakrývala ohanbí a roztažené nohy lákaly k neřesti. Peťan se choval se velmi tiše, aby Hanku nevzbudil. Přiblížil se k posteli a rukou spočinul na jejich kozenkách. Začal je hladit a mačkat až se její bradavky postavily do pozoru. Třesoucí se rukou jemně nadzvihnul deku a tiše přilehl zezadu k Hance. Ta sebou prudce v domnění, že jsem již z oslavy doma. Po chvíli cítila, že se jí zezadu něco mohutného dere mezi půlky. V polospánku tedy uchopila penis a jemně jej vsunula do svého nitra. Začala zrychleně dýchat a tělo jako by se jí napjalo. Peťan pocítil horkost jejího zadečku. To se již Hanka začala budit a v domnění že jsem to já, smyslně pokrčila své nohy. To Pepan již nevydržel a pronikl nejprve prstem do její štěrbinky, která byla zakrátko plná hlenu. Za pár okamžiků cítila jak do ni vniká neobvykle tlustá kláda. To však již slyší hlas manžela z vedlejší místnosti.
  (45) Příhoda s Jendou  
Až do vojny bylo Jendovo dospívání bouřlivé. Já jsem byl velmi často služebně mimo a tak celá tíha starostí o rodinu připadla na Hanku. Navíc začaly u Jendy problémy s častější konzumací alkoholu. Přicházel nejen v rozverné náladě, ale ve svých sedmnácti i se zvýšenými sexuálními touhami. Tak tomu bylo i na podzim, když se loučil před nástupem na vojnu se svobodou. Monika byla u své kámošky, já služebně mimo Brno a Hanka si otevřela lahvinku, aby zahnala samotu. Když na ni před spaním přišly touhy, šla do sprchy, aby se osvěžila a trochu potrápila svou pičku. V okamžiku, kdy byla v nejlepším, někdo zvoní. Hodí tedy na sebe župánek a jde otevřít. Ve dveřích stojí Jenda a i v přítmí bylo vidět, kolik uhodilo. Hanka zvažuje, co je lepší, být raději smířlivá nebo mu řádně vyčinit a riskovat tak publicitu v domě. Vybírá prv,é protože sama již má nějakou skleničku v sobě, a uznává, že rozloučení se svobodou bývá obvykle poněkud bouřlivější. Pouští tedy Jendu dovnitř, podepírá jej při vratké chůzi a vede do jeho pokoje, kde mu pomáhá s vysvlékáním. Rozepíná mu košili a kalhoty a Jenda, aby neztratil rovnováhu, se k ní tiskne a dlaní se chytá jejich ňader. Ani ji to v jeho stavu nepřekvapilo. Nakonec na něm zůstaly jen trenky na nichž bylo patrné jak mu mužství během svlékání zmohutnělo. Hanka, ještě rozdrážděná z masturbace před jeho příchodem, zvažuje, co dál. Lákavá představa nakonec převážila, chytá trenky v pase a náhle je stahuje. Před ní se objevilo mohutné čnějící mužství. Láká ji vzít ho do dlaně a pohrát si s ním. Jenda si však sedá na okraj postele a jak se nad ním Hanka naklání, tkanice županu se jí samovolně uvolnila a župan se rozevřel a obnažil ji část rozkroku. Pohled na odhalenou pičulku vedl Jendu k tomu, že Hanku uchopil za baculaté boky a přitáhl k sobě blíž. Ztratila přitom rovnováhu a náhle se ocitla na posteli vedle něj. Vzápětí se k ní Jenda přitulil a začal nešetrně mačkat její ňadra a vlhkým jazykem přejíždět vzpřímené bradavky. Rozvázaný župan přitom stále více odkrýval klín. Naposled si jej Jenda dopodrobna prohlédl a trochu i osahal při loňské dovolené v Arkutinu. Když Hanka viděla před sebou jeho nezkrotné vzpřímené mužství, tak nechala věcem volný průběh. Jenda však nebyl na nastalou situaci připraven a nevěděl, jak dál. Když se posadil vedle ní, vzala tedy jeho hlavu do dlaní a přistrčila ji ke svému ženství, které ještě omamně po sprchování vonělo a zapůsobilo jako afrodiziakum. Oběma rukama roztáhl její baculaté stydké pysky, jazyk ponořil do štěrbinky a snažil se proniknout co nejhlouběji do poševního vchodu. To se již začal celý prostor jejího lůna zaplňovat vazkým sekretem, milostné štávy se řinuly z pičulky a ona cítí, že je připravena na to, aby jej do sebe přijala. Zvedá proto svěšené nohy až k hlavě a roztahuje co nejvíce stehna. Rozevřené ženství bylo impulsem k tomu, aby se jí Jenda zeptal, zda ho může do ni zasunout. Celou situací byl však tak rozrušen, že se mu to pravé místečko stále nedařilo najít. Uchopila jej tedy do dlaně a nasměrovala do své pičulky. To už stačilo k tomu, aby svého macka do ní zarazil a pronikal hlouběji a hlouběji. Hanka chytá a hladí jeho varlata, dotýká se kluzkého mužství, jež do ní neustále žádostivě naráželo. Nakonec na něm cítí stahy, které zakrátko vedou k ejakulaci. To se již Jenda vzepjal a narazil svůj nástroj co nejhlouběji. Po chvíli již Hanka cítí, jak z ní vytéká jeho semeno. Poté, co v ní ochabnul, mile mu sdělila "blázínku to nesmíš tak uspěchat" a vrátila se do koupelny, aby pokračovala ve sprchování.
  (46) Silvestr  
Za nějaký měsíc po příhodě s Jendou se domlouváme s přáteli, že strávíme poněkud volnějšího Silvestra. Bydlíme v rodinném domečku ve stejné ulici a již nějaký ten rok se nepravidelně, ale o to častěji scházíme, abychom ochutnali právě upečené nebo uvařené lahůdky nebo se nevázaně pobavili. Jsme tři manželské páry nepříliš se odlišující vzhledem i stářím s dosti podobnými názory na sex a zábavu. O Silvestru jsme se sešli u nás. Tamara, kterou doprovázel Tomáš, je poněkud vychrtlá s volnými povislými většími ňadry, zato hladová po sexu. Mirek s medvědí postavou a výškou kolem dvou metrů doprovází až příliš něžnou Soňu, malinkatou, dívčího vzhledu.
Silvestra začínáme slavit už odpoledne, takže k večeru mnozí z nás již mají špičku. Zábava se brzy rozproudila a na všeobecnou žádost promítám diáčky a film z letošní dovolené v Bulharsku. Úspěch sklízí zejména záběry z Arkutina, na kterých jsme většinou všichni nahatí. Přítomné dámy přitom hlasitě hodnotily zejména výbavu našeho syna Jendy a pánové zase mírně boubelaté tvary Hančiny. Mezi promítáním vytváří hudba a intimní osvětlení kulisu k plouživému tanci, při němž se k sobě tiskneme více, než je třeba. Mirek, ze kterého čiší chuť na volnou výměnu partnerů, doporučuje hru, při které bychom se postupně všichni vysvlékli. Nakonec čím dál nevázanější nálada vedla k tomu, že se holky tak hodinu před půlnocí rozhodly vyměnit domácí usedlejší oblečení, ve kterém přišly, za něco svůdnějšího, erotičtějšího. Po čtvrthodince se vracejí v tom, co považovaly za více sexy. Mirkova manželka Soňa přichází v koktejlkách s hlubokánským výstřihem jež dává tušit, že je pod nimi zcela nahatá. Mohla si to dovolit, protože její dívčí kozenky jsou tak mezi nulkou a jedničkou, tedy nikde nic. Poněkud vychrtlá Tamara zase zvolila tříčtvrteční kožíšek, pod kterým byla jen v nejnutnějším luxusním prádle. Na Hance dominovaly přiléhavé nebezpečně krátké bílé šaty s rafinovaným zipem po celé délce, který odhaloval, co bylo právě třeba. Zábava před půlnočním přípitkem graduje a na všeobecnou žádost předvádím akty, které jsem nafotil s Hankou tak před dvaceti lety. Některé z nich jsou docela erotické a zobrazují detaily jejího mladinkého lůna. Mezi prohlížením si občas zatančíme a přitom se při ploužácích k sobě až příliš tiskneme. Sleduji, že Hanka sedí v hlubokém křesle naproti Mirkovi a kratinké šaty má vyzuzané tak, že jeho zrakům servíruje celý svůj rozkrok postrádající kalhotky. Díky špičce je docela vláčná a svolná ke všemu bez patřičných zábran. Mirek se na ni dívá stále lačněji, stačí, aby se v křesle pohnula a jeho pohled se vzápětí zaměří na světlounká roztažená stehna. Jak to na něj působí, prozrazují kalhoty napnuté v rozkroku až k prasknutí. Padá návrh, aby k půlnoci některá z holek předvedla striptýz. Hanka se toho chytla a sdělila, pokud nemám nic proti, tak se před námi klidně svlékne úplně donaha. Vzápětí si stoupá na nízký taburetek, popotahuje zip u svých šatů a ty se při kroucení zadečkem samy pomalu rozevírají. S náležitým časovým rozestupem zip posunuje k pasu, abychom zjistili, že nemá podprsenku, takže po chvíli na nás vyjukly v celé své kráse nahulaté kozenky. Pomalu zip posunuje stále níže a před námi se objevily její oblé boky a klín, nahatá kulaťoučká měkoučká sexuchtivá ženská se svou pičulkou pokrytou jemným chmýřím. Mirek, jehož manželka příliš boubelatá není, se nemůže na odkryté baculaté lůno vynadívat, neudrží a naklání se k odhalenému rozkroku, aby se pokusil jej políbit. Soňa přitom na něj zírá a šeptem pronáší námitky, že doma tak pozorný není. Toto krátké představení vybudilo Mirkova pindíka do maximálních rozměrů, což prozrazovala vyboulenina na jeho kalhotách. Hanka si stále nahatá sedá a dopíjí skleničku. To se už nezadržitelně přiblížila půlnoc, urychleně nalévám bublinky a vzájemně si připíjíme.
Zábava pokračuje až do dvou různým hrami. Nejdříve na slepou bábu, při níž vždy jeden z nás se zavázanýma očima hmatem rozpoznává, kdo je kdo. Tomáš se přitom vyžívá na Hance a náruživě ji ohmatává kozenky, až ho manželka napomíná. Zábava poznenáhlu utichá a kolem druhé se rozcházíme.
  (47) Bujarý Nový rok  
Končí sice silvestrovské veselí, ale Mirkovi se u nás nějak zalíbilo a tak Soňa odchází sama s nenáladou kolem třetí ráno domů. Sedíme tedy ve třech, popíjíme a dál klábosíme nad nahatými fotkami. Hanka má na sobě stále jen delší tričko, jež stěží zakrývá její rozkrok. Pohled mezi její stehna vede Mirka k návrhu, abychom pokračovali ve flašce, která rozhodne jak to bude dál se sexem. Hanka nato prohlásila "dobře, tedy si zahrajeme flašku o to, kdo do mě vstoupí". Bere úzkou láhev od kofoly a roztáčí ji. Nakonec hrdlo ukazuje na ni a tak konstatuje "tak do mne vstoupí flaška" a vzápětí předvádí své parádní číslo. Staví láhev na podlahu, dřepne si nad ní, nasměruje hrdlo do pičulky a pomalinku dosedá. Její pochvička téměř celou flašku pohltila. Po chvilce se zvedá, nepatrně roztahuje nohy a láhev z ní pomalinku vyklouzává.
Vidím, jak Mirek hladově zírá na pomalu se uzavírající otvůrek a slipy na jeho rozkroku jsou napnuty až k prasknutí. Pomalu vstal a zezadu chytil Hanku za boky, přitáhl si ji blíž k sobě a naznačil, zda nebude vadit, když si půjdou zatančit. Protože jsem sám byl zvědavý na Hančiny reakce i na to, jak to na mne bude působit, souhlasně jsem kývnul. Dvoumetrový hranál s pomalými pohyby medvěda a ona malinkatá, křehká, ale nadmíru žádostivá po něčem divočejším. To už si Mirek stahuje slípy a mezi stehny se mu klátí obrovitý pyj, hustě pokrytý tmavšími vystouplými žilkami, jehož lesklý fialový falus, je již pokryt kapičkami touhy. Mrkne přitom na mne a prohodí... dovolíš, abych si s Haničkou zatančil, pokud nebude mít nic proti tomu. Na důkaz souhlasu si i ona sundala tričko a přitiskla se k Mirkovi. Po pár taktech bylo zcela zřejmé působení stojících bradavek na Mirkově chlupaté hrudi. Jeho nadměrně tlusté, více jak dvaceticentimetrové ztopořené nádobíčko se vztyčilo a začalo Hanku dráždit v rozkroku. Ta se úmyslně o jeho přirození otírala a co nejvíce se k němu tiskla a při tanci co nejvíce roztáhla nohy, aby pronikl hlouběji mezi stydkými pysky do její škvírečky. Mi zbylo v této chvíli jediné, jít rozestlat a spát, protože pohled na to jak ji Mirek dráždí svou kládou, u mne vedl k erekci a pocitu blížící se ejakulace. Popřál jsem tedy pěkný zbytek noci a šel do ložnice.
Po chvíli slyším z vedlejší místnosti vzrušený šepot z něhož jsem pochytil hlasitěji pronesený útržek ...Mirku, ale prosím udělej mi to s citem a pomalu, né, abych si myslela že mě chceš vykuchat... To mi nedalo, abych se škvírečkou nepodíval, jak Hanka se samovolně hluboce předklonila, roztáhla si prsty štěrbinku, aby co nejvíce odkryla a zpřístupnila svou bezednou propast. To byl pro Mirka povel, aby ke štěrbince nasměroval své stojící přirození a náhle bez varování zarazil své mužství do Hanky. Něco tak obřího doposud v sobě neměla a proto při prvém nešetrném zaražení vykřikla bolestí. Pocítila, jako by se uvnitř ní něco trhalo. Vidím, jak se její poševní vchod pružně roztáhnul a ona rukou bezděčně chytá toho kluzkého vetřelce, který do ní začal pravidelně bolestivě zajíždět. Dlouhými tahy jej z ní Mirek vytahoval a znova zasouval, až jeho nárazy cítila hluboko v bříšku. To vše doprovázelo hlasité mlaskání, které vydával unikající vzduch při zarážení mohutné klády do její broskvičky. Hanka to statečně snášela, i když měla oči plné slz a jen mimořádně v okamžiku, kdy do ní zajel příliš hluboko, vykřikla au, au to již bolí. Postupně měla otvůrek stále více rozevřený. Pootevřenými dveřmi vnímám Hančino hekání a vzdychání. Při větě "au, ty sexuální maniaku, jsi ve mně příliš hluboko, vždyť mě natrhneš" mi to nedá a pootevřenými dveřmi vidím, jak je Mirek do ní zabořený až po jílec a prsty ji současně prohmatává. Vytahuje a znovu do ní zasunuje pyj ve stále kratších intervalech. Hanka si z hlubokého předklonu nakonec klekla na všechny čtyři, ještě více roztáhla nohy, aby se co nejvíc rozevřela. Čím dál hlasitěji přitom heká a rukou si šátrá v rozkroku a ohmatává toho obřího, do jejího nitra pronikajícího vetřelce a začíná vydávat neartikulované zvuky. Svěšená ňadra ji komíhají v rytmu soulože, Mirek je chytá, aby si ji přitáhl ještě blíže k sobě. Dech se Hance začal zrychlovat, výtok kluzké tekutiny byl stále větší a nakonec se její pičulka začala okolo Mirkova baculíka rytmicky stahovat. Vidím, že její kůže je nachově rudá a lesklá potem, oči má plné slz a grimasa v obličeji prozrazuje, že ji to příjemně bolí.
Po chvíli však Mirek ztrácí soudnost a po vytažení z pičulky zarazil náhle svůj pyj do její prcky. Na to Hanka nebyla připravena a zařvala skutečnou bolestí. Nic nedbal na upozornění, že má na krajíčku průjem a jeho penis stále zajížděl až na samé dno temné nádoby rozkoše. Hanka jej chytá za koule, mačká je až cítí jak se periodicky stahují. Mirek sebou několikrát škubnul a celý se do jejího zadečku vysemenil. To už i na ni přišla ta rozkošná křec - bouřlivý orgasmus. Byl konec, Mirek zatahuje zip u kalhot a beze slov odchází k východu.
Hanka celá rudá, zpocená a stále se slzami v očích míří na záchod a do koupeny vypláchnout ze sebe jeho semeno. Mezitím rozestýlám a když se nahá vrací vidí, že má erekce ještě neskončila. Komentuje přitom, že ji Mirek uvnitř zřejmě narthl že stále slabě krvácí. Sedá si přitom na okraj gauče, chytá mne za půlky a přitahuje k sobě, až ji naráží mužství na obličej. Bere jej tedy do dlaně, stahuje předkožku, aby odkryla žalud a zasunula si jej celý do pusiny.
  (48) Valdaj  
Na jaře letím služebně do Moskvy na konferenci Interlink. Zasedání se koná ve Valdaji v komfortně zařízeném rekreačním středisku u nádherného jezera s křišťálovou vodou. Z Moskvy vzdálené asi 350 km nás odvážejí rozhrkaným autobusem. Na místě už čekají pracovníci ústavu. Vítám se s Čarnavskou, s níž si už několik let dopisuji. Dopoledne a odpoledne posloucháme referáty, které se mnohdy protáhly až do večera.
Na zakončení konference připravili pořadatelé předposlední večer tanečky u gramofonu s muzikou, jež právě letěla na západě. Tancechtivých holek bylo více než účastníků zasedání. Většinou se jednalo o personál zařízení jako pokojské, pomocnice v kuchyni, které zřejmě přivedly i své známé.
Hned na počátku večírku si vedle mne ke stolu přisedla sympatická aspirantka z Moskevského oddělení ústavu Irina, se kterou jsem tančil s malými přestávkami celý večer. Byla veselá, trošku boubelatější, slovanského typu.
Příští den bylo na dopoledním programu vaření uchy. Do dvacetilitrového hrnce naházeli celé vykuchané ryby, přidali mrkev, celer, brambory a nějaké zelenisko. To vše vařili na otevřeném ohni asi kolem hodiny. Nakonec nám rozdali pěkné dřevěné misky a lžíce. Každý dostal jednu celou uvařenou rybu s hlavou i ocasem. Pro mne to bylo něco příšerného, když na mne čučelo z misky její oko. Mou porci jsem si jen vyfotil, na ochutnání mi však chyběla odvaha. Raději jsem si dal místo uchy dobrý chleba.
Odpoledne mě s jedním němcem z Halle pozvala Čarnavskaja s Irinou do sauny u jezera. Jeli jsme tam žigulíkem dobrou půlhodinu. Sauna byla přímo na břehu jezera a střídáme v ní partu, která zde zřejmě zatopila. V místnůstce před saunou se holky bez jakýchkoliv zábran začínají vysvlékat, a když sundávají podprsenky, tak nás Čarnavskaja pobízí, abychom si pospíšili, že máme saunu jen na hodinku. Po očku pozoruji, že jsou obě pěkně urostlé, baculatější. Čarnavskaja tak čtyřicátnice s menšími kozičkami, ale s holátkem v rozkroku, zato tak třicetiletá Irina má zdatné poprsí a hustě porostlé lůno. Po chvíli holky mizí za dveřmi sauny a my je bezprostředně následujeme. Usazují nás do středního patra ale i to je pro mne až příliš teplé. Jsem v sauně poprvé a tečou ze mne proudy potu. Moc příjemné to nebylo. Po chvíli holky vysvětlují, že k sauně patří i březové metličky a vyzvaly nás, abychom se přesunuli na přízemní palandu. Nejdříve poslušně přešel Němec, kterého metličkou zpracovávala Čarnavskaja. Když byli hotovi, odešli se osvěžit do jezera a Irina mě vyzvala k přesunutí na spodní palandu, kde mě začala jemně metličkou mrskat, což bylo vcelku příjemné. Následovalo obrácení na znak a Irina přikryla dlaní můj klín, aby na něj metlička nedopadala. Přitom se chvílemi dotkla mého mužství. Když viděla, jak jsem sebou trhnul, tak se doširoka usmála a uchopila jej pevně do dlaně, až se mi postavil. Po chvíli se úlohy obrátily a já vyplácel Irinu. Uvažoval jsem přitom, zda ji mám rovněž rukou zakrýt kozenky nebo klín. Nakonec jsme í my v dobré náladě šli do vody se ochladit. Holky do jezera skákaly z můstku, ale mi se zdála voda příliš studená, i když jsem byl ze sauny celý rozpálený. Příjemnější pro mne tedy bylo, když na mne z vody cákaly. Po hodině nás vystřídala další čtyřčlenná parta a my se vracíme do rekreačního střediska, kde nás čeká večeře.
Poslední den jedeme z Valdaje do 200 km vzdáleného Novgorodu, dřívějšího centra starobylé Rusi. Postupně navštěvujeme na deset chrámů, většinou zdevastovaných a nepříliš udržovaných. Byly funkční a pohybovali se v nich pravoslavní kněží. Město samo nebylo ničím zvláštní, spíše poplatné šedé výstavbě socialistického realizmu. Ze slíbené prohlídky světoznámé výroby zvonů ve Valdaji nakonec nebylo nic.
Další den se vracíme odpoledne nám již známým hrkačem do Moskvy. Těsně před odjezdem přicházejí obě holky s tím, že nás do Moskvy doprovodí. Sedám si s Irinou na zadní sedadlo a únavou brzy usínám. Probouzím se v noci s Irininou hlavou na mém rozkroku. Dlaň, kterou má pod ní, mi chtě nebo nechtě mačká pindíka. V autobusu je úplná tma a občas jeho vnitřek osvítí reflektory protijedoucích aut. Cítím, jak mohutním, když mačkání či spíše hnětení je čím dál cílenější. Nezdráhám se a chytám Irinu za ňadra a ona mi oplácí rozepnutím poklopce. Za chvíli mé vztyčené mužství polyká a jazykem dráždí. Cítím, že na mne přichází ejakulace, a proto vytahuji kapesník, abych se do něj udělal. Blíží se Moskva, frekvence dopravy vzrůstá, náležitě se upravujeme a před půlnocí zastavujeme u hotelu Akademičeskaja. Čekám, až mi řidič vytáhne ze zavazadlového prostoru kufr, a mezi tím Irina vyzvedává v recepci klíč od mého pokoje a jede se mnou výtahem. Zatímco já pomalu směřuji k pokoji, domlouvá něco s poschoďovou dežurnou a nakonec jde se mnou do pokoje. Jsem z toho zmatený a po chvíli nalézám vysvětlení. Projevila totiž zájem o studijní pobyt na našem ústavu a chtěla mi předat potřebné informace a data, která by její žádost podpořila. Po krátké debatě vytahuje z kabelky láhev stoličné, abychom vše zpečetili několika stakany vodky. Vidím, že se nemá k odchodu, je stále mluvnější a já cítím před sebou rušnou noc. Navštěvuje koupelnu a po chvíli z ní vychází v kratinkém růžovém kombiné, pod kterým je zjevně nahá. Ani se nenamáhám vytahovat z kufru pyžamo a končím ve slipech. Mezi tím si Irina sedá na okraj postele a pod krátkou košilkou vykukuje její klín. Když se k ní přiblížím na dosah ruky, stahuje mi slipy a za boky si mne k sobě přitáhne. To již cítím, jak hltá můj ztopořený pyj a dlouhými pohyby jej masíruje. Neobvyklou rozkoš jsem pocítil v okamžiku, kdy při přechodu žaludu vždy intenzivně stáhla rty a začala mě vysávat. Ještě, že jsem se odpravil v autobuse do kapesníku, takže do její pusy stříkám jen poslední zbytky. Nakonec si leháme, Irina mě objímá roztaženýma nohama a po velmi rušném dnu vzájemně spojeni usínáme. Cítím, že v ní ochabuji, ale ona intenzivně začne periodicky stahovat poševní svaly a tím mne v sobě probudí. Po zbytek noci tedy v ní prožívám blažené chvíle. V šest ráno čeká před hotelem Volha, která nás odváží na letiště Šeremetěvo, z něhož startuje před desátou IL 62 do Prahy.
  (49) Zdenička  
Po návratu z Valdaje na mne doma čeká pozvánka na sjezd abiturientů gymnázia. Uplynulo již bezmála 20 let, co jsme se naposled viděli. Po prohlídce gymplu, jeho učeben a setkání se současným pedagogickým sborem i dřívějšími profesory se koná slavnostní setkání v Domě kultury. Po projevech se rozproudila zábava a já se znovu po tolika letech setkávám se Zdeničkou. Dozvídám se, že je učitelkou na místní devítiletce, v jednopokojovém bytečku bydlí sama a svou dospělou dceru již vyvdala. Při tanci vzpomínáme na dobu, kdy nám nebylo ani dvacet, připomínáme i to jak jsme se objímali a líbali u nás doma v pokojíčku a zejména těsně před maturitou o svatém týdnu milovali v Údolí zamilovaných. Po půlnoci setkání končí a já se chystám, že pojedu domů. Tu mě ale Zdenička zve, abychom ve vzpomínkách ještě chvíli pokračovali u ní. S radostí tuto lákavou nabídku přijímám i vzhledem k tomu, že jako řidič mám nějakou tu decinku vína v sobě.
Usedáme v útulném obýváku u Metaxy a klábosíme. Po chvíli se jde Zdenička převléknout do domácího oblečení a objevuje se v krátkém froté župánku. Má stále plnou sportovní postavu a po pětadvaceti letech, co jsme se neviděli, ještě přibrala na kráse. Sedíme na široké sedačce a mi to nedá, abych si během hovoru k ní nepřesunoval stále blíže, až nakonec ji objímám a líbám. To již vzpomínáme na příhodu, kdy o svatém týdnu jsme šli na procházku do údolí zamilovaných a v romantickém mlází opakovali maturitní otázky. Prostředí a nechuť se učit však způsobily, že více myslíme na to, jak složit maturitu z milování. Zdenička tehdy projevila chuť přijít se mnou o panenství a přes snahu mě vydráždit vše zhatila má předčasná ejakulace.
Konverzace pomalu vázne a Zdenička mi nabízí, abych u ní přespal. Je to až příliš lákavé a tak neodmítám. Vyzývá, abychom se šli po celodenním shonu osprchovat. Ještě v pokoji rozepíná župan a přede mnou se zjevuje nádherná, nepatrně boubelatá ženská. Její ňadra jsou vztyčená, zadeček nabyl proti dřívějšku poněkud do šířky a Venušin pahorek pokrývá nepříliš husté chmýří. Za okamžik již stojíme ve sprše, tiskneme se k sobě a vychutnáváme, jak po nás stékají pramínky teplé vody a ona poznamenává, že již několik let v sobě neměla chlapa. Cítím na sobě dotyk jejich tuhých ňader i to, jak můj vztyčený pyj naráží do jejího rozkroku. Ještě málem vlhcí přecházíme k nepříliš široké posteli, na níž Zdenička ulehá a rozevírá stehna pokrčených noh jako výzvu k milování. Hlava se mi zatočila z té rozkošné šťavnaté broskvičky, která mě zvala dál. Pohled na tuto krásu vedl k tomu, že na ni s mohutně vztyčným přirozením naléhám a pokouším se do ní dostat. Na hrudi stále cítím tlak ňader a jsem z toho všeho tak zmatený, že se nemohu trefit do její škvírečky. Chvěji se nedočkavostí a nakonec Zdenička nasměruje nateklý žalud do pochvičky a já jej do ní narážím s takovou razancí, až zahekala. Poté, co jsem do Zdeničky zasunul penis, objala mne nohama i rukama, aby si tak zajistila hluboký průnik do své pochvy, i když ji měla doširoka rozevřenou.
Dlouhé bylo milování a několikrát za noc jsem zaplavil její vaginu spermatem. Po neobvykle intenzivní rozkoši jsme totiž prakticky až do pozdního rána vzájemně spojeni leželi bez hnutí a ona občas křečovitě stáhla v pochvě můj pyj. Chvílemi pak v polospánku vychutnávala mou občasnou erekci, spojenou s následným vyvrcholením.
  (50) Cestou k Baltu  
V létě Hanka projevila zájem o dovolenou mezi nahuláči u Baltu. Již nějaký čas je nadmíru sexuchtivá a někdy se ji obtížně daří uspokojit. Ubíhajícími léty nepatrně tloustla a tvary jejího těla nabývají na boubelatosti. Zvětšily se i vemínka, které často nechává na obdiv okolí. Chodí totiž nahoře bez a odvážnější výstřihy nebo nedopnuté knoflíčky umožňují učinit si představu o jejich oblinkách.
Na krátkou dovolenou vyrážíme jen samotným autem bez karavanu, míjíme Prahu, přejíždíme hranici na Cínovci a za Drážďanami najíždíme na dálnici ve směru na Berlín. Po nějakém kilometru se stavujeme v naší známé restauraci Mitropa na večeři. Před Berlínem zajíždíme k jezeru Köris a nocujeme blízko břehu v autě. Ráno nás budí sluníčko a teploučko. Hanka vstává, vedle auta se vysvléká z tepláků a nahulatá se jde do jezera vykoupat. Pro těch pár rybářů na břehu je rovněž osvěžením, když mezi nimi projde nahotinka. V jezeře ani živáčka, jen v dálce tiše a pomalu plují dvě plachetky. Mi se ale vstávat moc nechce a proto si Hanka jde ještě lehnout. Je celá studená a na jejím nahulatém těle se jako diamanty lesknou kapičky vody. Ta nahatá ženská s pěkným baculatým klínem ležící vedle mne krásně svěže voní přírodou a vodou. Sluníčko ji svítí přímo do rozkroku a mezi stehny se rýsuje rozevřený poševní vchod. Ten pohled se nedá jen tak přejít, a proto jako obvykle začínám hlazením koziček a drážděním jejich bradavek jazykem. Postupně přecházím k pupíku a dále pod něj. Po hlazení a líbání rozkroku nořím do něj prsty, roztahuji vchod, kde v ostrém sluníčku vyniká ztopořený klitoris, který začínám přejíždět jazykem. To se již začíná zaplnovat jeho okolí sekretem. Vše je pěkně vlhké a chladné, voňavé. Prsty kloužou dovnitř otvůrku a narážejí na stěny vaginy. Tato velmi smyslná předehra u mne vedla k nebývalé erekci a u Hanky jako obvykle k nadprodukci lubrifikačního sekretu. Vsouvám do její mokré pochvičky nejdříve zepředu tuhý, u mne tentokrát neobvykle dlouhý a tlustý penis. Po chvíli ji však tato klasická poloha nestačí a proto se otáčí na všechny čtyři a chce, abych ji uspokojil zezadu. Současně drtím její volně svěšené kozičky komihající se při intenzivním dorážení. Hluboké pronikání do vaginy několikrát přerušujeme, protože mám vyvrcholení již na krajíčku. Pěkné chvilky vzájemného spojení se tak snažíme co nejvíce prodloužit. Znovu měníme polohu. Tentokrát si na mě rozkročmo sedla a zasunula si mé mužství na pokraj své pochvičky, intenzivně dosedla a dorazila jej až do hloubi svého nitra. Známý kroutivý pohyb jejího zadečku umocnil pocity mého zajetí v jejím nitru. Začíná s pumpováním, při kterém falus pronikající do těsné pochvy vyluzuje zvláštní zvuky. Stále zvyšuje frekvenci průniků, až náhle na mne plnou váhou dosedne a zapíchne si jej do nitra. To již směřuje k hlučnému orgasmu, při němž se i já do ní vysemením. Její neartikulované výkřiky se přitom rozléhají po břehu a budí zřejmě pozornost rybářů. Sluníčko na nás stále svítí a přeje dobrý den. Z plné pochvy stéká po stehnech hlen smíšený s ejakulátem, a proto chvíli se jde nahulatá důkladně do jezera vypláchnout. Místní rybáři přitom zajisté nejsou na pochybách, komu patřily ony slastně znějící zvuky a výkřiky, které se nesly ranním tichem. To už jsou blízko první rekreanti a koupající se nahá ženská je zde zřejmě běžnou záležitostí
Po snídani se chystáme na návštěvu blízkého Berlína, obléká si šatičky s hlubokým výstřihem na zádech. Stačí se v nich jen trošku předklonit a mezi kozenkami je málem vidět pupík a když zvedne ruku, tak odkryje krásný pohled na vemínka z boku, až je vidět na bradavky. Za dva roky bude slavit padesátku a stále je chutná, k nakousnutí a sexuálně dovede její vzhled velmi vzrušit. V Berlíně parkujeme přímo v centru a na hodinku se stavujeme v otočné cukrárně televizní věže. Asi 150 km za Berlínem nocujeme u jezera Plauen a v neděli pokračujeme přes Ribnitz-Darmgarten do Bornu, kde zastavujeme na pár dnů u moře.
  (51) Born  
Pláž v okolí Bornu je krásná, široká, málo frekventovaná a velmi členitá, s množstvím zákoutí. Je určena jen nahuláčům a vzhledem k tomu, že jsme oba měli chuť na milování, hledali jsme místečko mající co nejvíce soukromí. Nakonec nacházíme romantické zákoutí, na němž jsme v následujících dnech našeho pobytu u moře stavěli zástěnu ze žlutého plátna jako ochranu před větrem. Hanka je, jak se zdá, stále více chtivá sexu a cestou k moři několikrát připomněla pěkné milování u jezera před Berlínem. Na důkaz, že to myslí vážně, si častěji provokativně sáhla na mé mužství a tak dlouho jej dráždila, až stálo jako svíce.
Třetí či čtvrtý den pobytu se před našim příchodem usídlili na námi okupované plážičce dva hoši tak kolem 13 až 16 let. Zvažovali jsme, zda hledat nové místečko, ale Hance jejich přítomnost nevadila, naopak konstatovala, že se bude na co dívat. Sama hned začíná s vysvlékáním, jehož jednotlivé fáze náležitě prodloužila, aby hoši mohli vychutnat pohledy na její baculatou krásu. Leháme si pár metrů od kluků kteří si hladově prohlížejí troufalou boubelatou ženskou, která si lehla tak blízko nich. Hanka přitom hodnotí velmi kladně vybavení v rozkroku toho staršího, zatímco mladšímu teprve nad pindíkem raší chmýří. Sluníčko praží a tak Hanku natírám olejíčkem na opalování. Nalévám si jej do dlaně a pěkně mastím její záda, postupně přecházím k prdélce, kde kluzkými prsty zajíždím mezi půlky a ještě níž mezi její značně vyvinuté velké pysky. Při masírování této partie Hanka nadzvedává rytmicky zadeček tak, že se její pičulka rozevírá jako broskvička. Hoši přitom po očku pozorují můj naběhlý penis, kterým se při masírování dotýkám jejího těla. Když se otočila na záda, hnětu dlaněmi prsa, na nichž si dávám obzvláště záležet. Nakonec si obkročmo klekám zády k jejímu obličeji a začínám mazat dolní polovinu těla. Velké pysky ukrývají mohutnou štěrbinu, která se mi masíruje velmi příjemně. Hanka přitom ještě více roztáhla nohy a já oběma rukama probírám postupně jednu stranu závojíčků za druhou a prsty občas zajíždím do otvůrku jak nejhlouběji to jde. Můj penis přitom naběhl až k prasknutí a klátil se mi mezi nohama.
Kluci nás přitom stále nenápadně pozorovali. Zřejmě to byl i pro ně jistý sexuální zážitek, protože u toho staršího docházelo k náznaku erekce. Po hodince, kdy je jasné, že kluci tak hned neodejdou, budujeme zástěnu proti větru a proti zvídavým pohledům. Je pěkné horko a Hanka se jde osvěžit do ledové vody v moři. Když kolem našich sousedů prochází, tak zaslechne, že je docela mrduhodná. Kluci si neuvědomují, že ovládáme brilantně němčinu, zatímco pro ně je čeština něco jako pro nás maďarština. Když se po chvíli od moře Hanka vrací, tak opět slyší komentáře, že by stála za hřích a jestli pak by jim dala. Ve stoje za zástěnou osychá takže je ji vidět jen od pasu nahoru. Sedím vedle a nedá mi, abych se nepřitulil k chladivému rozkroku. Hanka pozoruje hrající si kluky a já ji ve skrytu zástěny škádlím. Je ji to zřejmě příjemné, protože se ještě více rozkročí, abych se prsty dostal hlouběji do jejího lůna. Když vidí, jak při tom mohutním, kleká si na kolena a vystrčí své baculaté půlky, mezi nimiž se rýsuje vytoužený vchod do pochvičky. Když se otočila na všechny čtyři, zasténala něco nesrozumitelného a přede mnou se rozevřela nekonečná slast. Zarážím do ní co nejhlouběji své mužství a dívám se konsternovaně, jak se vlní její boky. Přitiskl jsem se k ní ještě víc a začal rukama hladit to měkoučké bříško, nad kterým se volně vlnila ňadra s tmavými bradavkami.
Její zadek byl měkkounký a půlky pulzovaly, jak jsem ho do ní narážel. Začala vydávat trhavé vzdechy a uvnitř mne to zaškubalo, až nakonec cítím, jak do jejich útrob vystříkl gejzír vášně. Roztáhla půlky ještě více od sebe a přitiskla znovu můj žalud k tomu otvůrku a zatlačila. Vjel jsem dovnitř a ona začala znovu vzdychat.
Při souloži jsme byli tak rozdovádění, že zástěna nápor nevydržela a z části padá. To krásné a intenzivní spojení však přerušit nešlo. Uvnitř byla totiž Hanka tak svůdně kluzká, že svého vetřelce neustále do ni tlačím a hned nato vysouvám ven. Ona ještě více zvedá zadeček a roztahuje stehna. Tím se její lůno rozšířilo a mezi dvěma půlkami vystoupily růžovoučké prokrvené stydké pysky, lemující poševní otvor. Nahmatávám rukou klitoris a začínám ho jemně dráždit. Při každém doteku sebou Hanka silně cukne a vzdychne. To už je zástěna tak nízko, že nad ní vykukují nejen naše hlavy ale i její prdélka. Hanka se dívá v rozechvění na tři čtyři metry vzdálené kluky, jejichž přítomnost ji náležitě dráždí. I oni nás po očku pozorují a Hanka žadoní, abych se snažil do ní neudělat a neuvadnout. Sama však začne při každém doražení hlasitě vzdychat a tím umocňovala mé vzrušení. Dlouho jsem se neudržel a při úchvatném orgasmu, který po očku sledovali i naši sousedé, do ní celý náklad vystříkám. Ještě hodnou chvíli poté ležíme vzájemně spojeni. Když cítí, že ji z pochvičky po stehnech stéká ejakulát smíšený s jejím sekretem, jde se do studeného moře vypláchnout. Po návratu opravujeme zástěnu, aby nás chránila před větrem a způsobně si leháme k odpočinku. Dlouho to však nevydržíme a jdeme se projít po pláži a prohlédnout si okolí. Při té příležitosti pořizuji několik snímků, abychom zvěčnili tyto pěkné chvíle na fotkách. Když se vracíme na naše místečko, tak zjišťujeme, že se kluci přesunuli ke břehu a po chvíli od nás odcházejí.
My se v našem pelíšku za zástěnou však mazlíme dál. Jazykem zjišťuji, že je na kozenkách pěkně slaná a využívám toho že je i uvnitř čistá, rozevírám její pysky, abych se jazykem dostal ke klitorisu. Nakonec si dřepnu rozkročmo před její hlavou a ona pozře mé mužství do své pusiny. Sevřela přitom koneček rty a začala vysávat poslední zbytky semene, které ve mne zbyly.
Další den je místečko opět obsazené. Kluci hrají s balonem, způsobně zdraví a nabízejí, zda se nechceme přidat. Chvíli hrajeme společně volejbal a musím přiznat, že pohled na nahulatou baculku v pohybu je sexy. Po půlhodince končíme hru s balonem a když kluci vidí, že mluvíme německy, tak si jdou za námi popovídat. Zejména ten starší je velmi zvídavý a zábavný. Mezi konverzací občas přitáhnu Hanku k sobě a přejedu ji jen tak mimoděk ňadra nebo položím ruku na vnitřní stranu stehen.To stačí, abychom se všichni dostatečně nabudili. Vidím, že u staršího hocha pomalu startuje erekce, a proto tentokrát budujeme zástěnu spíše k tomu, abychom získali soukromí, než proti větru. Hanka je stále nabuzená a vyžaduje během dopoledne několikrát, abych ji uspokojil. Většinou se v našem pelíšku postaví a přede mnou rozkročí. Pozoruje přitom hochy a chce, abych ji přitom rukou škádlil v rozkroku. Zástěna ji však zakrývá jen z části a stačí trošku silnější závan větru a pohledům se odkrývá celá naše pičulka i s dlaní uvnitř. Tato nejistota ji dráždí nejvíce. Když přejíždím prstem klitoris, tak sebou intenzivně cuká a málem se snaží dřepnout. Po chvíli pak navíc přitáhne k sobě stehna a uvězní mou dlaň uvnitř.
Odpoledne odcházím na parkoviště k autu, abych opravil vylomené zpětné zrcátko. Mladý hošík se nabízí, že mne doprovodí zatím, co starší zůstal s Hankou. Konverzace se mezi nimi hned rozproudila. Hanka se především zajímala o to, co ho k ní přitahuje, zda mu nevadí dvacetiletý věkový rozdíl, zda má holku. Přitom Hanka vzala opalovací olejíček, aby se jím natřela. Hoch však ihned nabídnul svou pomoc. Nalil si trochu oleje do dlaně, jemně jej začal roztírat na zádech a vychutnával přitom měkké dotyky na hýždích a bocích, kdy rukou zajížděl až mezi její půlky a k okraji ňader. Když se pak Hanka obrátila a lehla na záda, tak byl trochu v rozpacích. Dotýkal se nesměle koziček a jemně mezi prsty mnul vzpřímené bradavky. Jeho dlaň se přesunula na měkké bříško, na pupík a na vnitřní stranu stehen. Hanka, když vidí jeho erekci, tak pokrčí a co nejvíc roztáhne stehna. Před hochem se odhalila scenérie růžovoučké mušličky pokryté jemným hnědavým chmýřím. To už se klučina dostává mezi lábie, které opatrně rozevírá a prstem proniká otvůrkem do jejího nitra které je plné vazké šťávičky. Celý se přitom chvěje a jeho tělo se leskne potem. Jemně Hanku uvnitř prohmatává a ta vidí, že není schopen udržet svého ztopořeného baculíka na uzdě. Chytí jej tedy do dlaně a přitáhne si jej k ústům, kde jemně olízne kapičky touhy, které se objevily na tmavém naběhlém žaludu. Teprve teď si všímá, že hoch nemá předkožku a je tudíž obřezaný. Snaží se přitom zvýšit sevření rtů, když mezi nimi prochází koruna falusu a jazykem po něm neustále šmejdí a laská jej. Po chvíli jej vyzve, aby do ní vstoupil. Kleká si na všechny čtyři a v zápětí cítí, jak do ní hoch netrpělivě zajel svým mohutným klackem. Netrvalo dlouho a cítí, že mu sperma stoupá močovou trubicí a přijímá prvý výstřik.
Po hodince se vracím a vidím, že hoch leží vedle Hanky s naběhlým penisem a snaží se jej ukrýt mezi sevřenými stehny. Po týdenním pobytu u more odjíždíme v neděli dopoledne směrem na Rostock, kolem čtvrté projíždíme Drážďany a v noci jsme doma.
  (52) Holení  
Je parný letní den a čekám v autě před fakultou na Hanku. Jak přichází, tak musím konstatovat, že je v bílém kostýmku ve svých pětačtyřiceti díky odvážnému oblečení snad více sexy, než když jsme se brali. Je v něm sice nějak naducanější, její boubelatost mi však nevadí, protože je na druhé straně vyvážena zvětšenými kozičkami, které ji stále pěkně stojí, takže většinou nenosí ani podprsenku. Kabátek úmyslně přitom zapíná až u pupíku, takže když se nakloní nebo více otočí, zpřístupní lačným pohledům celou scenérii svého poprsí. Stačí pak knoflíček rozepnout a člověk nevychází z údivu nad tou krásou, která přímo láká k pohlazení. Přes svůj věk je stále sexuálně přitažlivá, chutná k nakousnutí.
Přijíždíme domů a než jsem stačil uklidit auto do garáže, je vysvlečená a naložená v jakuzzi – bazénku s teplou vodou. Pozoruji, jak se slastně v teplé vodě pohybuje a sedá nad trysku z níž unikají miliony bublinek, které ji příjemně dráždí v rozevřené škvírečce. Šmátrá rukou v rozkroku, který pootevírá své taje jako právě rozkvétající poupě. Proud bublinek přitom nejraději nasměruje přímo na poštěváček. Lajblíčky i stydké pysky pod náporem bublinek kmitají, což Hanku vzrušuje natolik, že se nebrání hlubokému sténání. Teplá voda umocňovala její vzrušení, které postupně zaplavovalo celé její tělo. Blížící se orgasmus, kdy se poddala jeho slasti, zatemňoval její myšlení, takže z hrdla ji vycházely neartikulované vzdechy rozléhající se v celém atriu. Po osvěžení a hrátkách v bazénu si lehá na jeho okraj, aby ji sluníčko osušilo. Využívám vypláchnuté čisté pochvičky i volně roztažených stehen a snažím se políbit její lůno. Ráda mi přitom nastavila svou štěrbinku, takže můj jazyk okamžitě rejdil v tom poháru slasti. Střídavě přitom zajíždím do jejího žhavého otvůrku a šmejdím mezi růžovoučkými lajblíčkami, až se dostávám ke klitorisu, který je v mžiku nabuzený.
Poznamenávám, že tuto chutnou scenerii jejího klínu ruší porost pokrývající Venušin pahorek. Ten totiž znepříjemňuje laškování jazykem. Je proto svolná k tomu, abych ochlupení upravil, a když se dám do díla, tak souhlasí, abych jí rozkrok úplně vyholil. Ani jsem netušil, jak to bude pro mne dráždivé. Voňavou pěnou pokrývám vulvičku i její okolí a odstraňuji chloupky nejdříve nahrubo a potom ještě zbylé detaily. Při celé proceduře mám ztopořený penis, ona se tomu směje a já se nemůžu dočkat, až do ní proniknu. Ohanbí po odstranění chloupků vypadá úplně jinak, až neskutečně vyniknou opravdu velké stydké pysky zcela uzavírající pohled na poševní ústí. Nakonec potírám celé její přirození voňavým olejíčkem, rozevírám její boubelaté strážce poševního ústí a pronikám do hloubi jazykem, šmejdím kolem klitorisu, jež se již utápí v mírně slaném hlenu. Za chvíli cítím rytmické stahy poševního hrdla, což je neklamným znamením blížícího se orgasmu. Mezi tím i já v rozkroku mohutním, Hanka se obrací na všechny čtyři a vyšpulí na mne zadeček. Oběma rukama ji rozevírám pysky a zarážím mé mužství do jejího nitra, až zasykne. Postupně do ní vnikám pod různými úhly a podle hlasitých reakcí a často sevřeného ústí cítím příchod jejího uspokojení. Ještě chvíli setrváváme v sobě, než sklouzneme do osvěžující vody bazénu. Když pak osychá na lehátku, odmítá mou dotěrnou ruku s tím, že ji to ještě uvnitř bolí. Využívám poslední zbytky erekce a rozkročím se nad její hlavou, ona si strká fialový falus mezi rty a začne jej vysávat. Tuto rozkoš si však dlouho nevychutnávám a uvolňuji se do její pusiny.
  (53) Oslava na fakultě  
Příští den ráno se Hanka pečlivě připravuje na oslavu narozenin nějakého fakultního hodnostáře. Neobvykle se voní, upravuje účes, natahuje si miniaturní tanga, která stěží zahalí její čerstvě vyholenou pičulku a nakonec na sebe bere tenoulinké hedvábné šatičky s kytičkami, pod kterými je až na miniaturní tanga zcela nahulatá. Od doby, kdy si šaty pořizovala, trošku zboubelatěla a tak si je musela na sebe spíše natáhnout. Má v nich odhalená záda až po pás a stačí, aby se jenom trochu předklonila a kozičky vykouknou až po bradavky. Když pak jen o trochu více zvedne ruku, tak se zase odkryje pohled na jejich siluetu z boku.
Na fakultě se veselilo až do pozdních hodin. Před půlnocí mi volá, abych pro ni přijel, že čeká venku před budovou. Když zastavuji, tak již z prvých slov a způsobu chůze cítím, že poněkud přebrala dobrého pití. Byla celá rozechvělá, nachově červená a pod šatičkami trčely vzpřímené špuntíky vemínek. Po chvíli se rozpovídala a líčí svou příhodu ve výtahu.
Když se loučila, při odchodu z oslavy přidal se k ní mladý asistent z tělocviku. V poslední době si u ní častěji půjčoval odbornou literaturu a při té příležitosti občas prohodili větu. Když spolu nastoupili do výtahu, zničehonic ji objal kolem boků, přitiskl se a začal ji líbat. Odvrátila hlavu a obrátila se k němu zády. On ji však zezadu zajel rukama pod volný živůtek šatů, pevně chytil kozičky a začal dráždit bradavky. Jak prstem přejížděl po citlivém povrchu, tak ji málem naskočila husí kůže. Měla na vybranou, buď se bránit, nebo využít příležitosti k dobrodružství, pokud se situace zvrhne ve velmi rychlý vášnivý sex. Pár okamžiků trvalo, než si vybrala to druhé. V přízemí ji mladý sympatický asistent z výtahu za stálého mačkání a hlazení kozenek před sebou popostrkoval až do blízké posluchárny. Štěstí přálo, že nebyla uzamčená, a tak ji u nejbližšího stolu přiměl, aby se předklonila. Vycítil, že je díky ovíněnému stavu nadmíru svolná, a proto přešel hned k osahávání jejího rozkroku, zatím přes sukni. To už tušila neobvyklé prožitky se sportovcem téměř o dvacet let mladším. Proto se mu zcela oddala. Předkloněná u stolu zaznamenala, jak ji zezadu vyhrnuje sukni a potýká se s tkaničkami tang, které se zařezávaly mezi její půlky. Cítila, jak do její vulvy zezadu proniká prst. Mírně se proto rozkročila, aby jej mohl zasunout hlouběji. Asistentek laská, prohmatává a dráždí její poševní ústí, což má za následek, že je v brzku celé mokré a po stehnech ji stékají potůčky lásky. Zasunuje do ní další prsty a dostává se hlouběji. Nakonec klade ruku pod Hančino koleno, nadzvedává její nohu a opírá si ji o rameno. V mládí by ji tento provaz nastojato zajisté nadělal problémy, nyní však to šlo ztuha. Náhle oběma rukama ještě více rozevírá její stydké pysky a jemně se dotýká lajblíčků, až nakonec přejíždí polštářkem ukazováčku po vzpřímeném klitorisu. Za této situace Hanka nemůže zabránit intenzivním vzdechům a když se do ní jeho ruka dostala hlouběji, tak přidušenému slastnému au, au. Po tomto krátkém úvodu byla již natolik připravena, že ji z pochvy stékaly po stehnech proudy sekretu. Svalovci nečinilo potíže chytnout šedesátikilovou boubelku a posadit si ji čelem k sobě na stůl. Tam roztáhl co nejvíce její stehna a do lůna náhle proniklo něco obřího, tuhého, žhavého, na co nebyla doma zvyklá. Pocit blahého zaplnění střídal pocit bolesti z nadměrně roztaženého ústí těsné pochvičky. Ráznými přírazy pronikal do jejího nitra stále hlouběji a hlouběji až se začala intenzivně chvět a sténat rozkoší. To ho zřejmě provokovalo k tomu, že pyj vysunul natolik, že v pochvičce nechal jen žalud a náhle jej do ní znovu zarazil až po kořen, spíše po varlata. Po více jak deseti letech se tak do její pochvičky dostal opět někdo nový, plný síly, zkrátka jiný. Rukama přitom přidržoval spíše však mačkal její kozičky a mezi prsty svíral vystouplé bradavky. Současně stále silněji narážel až na dno pochvičky a přitahoval ji k sobe až cítila na svých ňadrech jeho horký dech. Nakonec začala škemrat, že to bolí a že ji uvnitř potrhá. Během těchto blahých chvil několikrát slyšela sjíždět výtah do přízemí a nechtěla domýšlet, kdyby někdo nahlédl pootevřenými dveřmi do posluchárny. Přitom se ji zdálo, že tato rozkoš smíšená s bolestí trvala nekonečně dlouho. To již dává nohy více k sobě, způsobuje tím vetší stisk pochvy a pro oba ještě intenzivnější prožitek. Zakrátko cítí, jak uvnitř jeho objemné mužství tepe a pumpuje do ní dávku semene. Nakonec prudce přirazil a jeho tělo sebou začalo křečovitě škubat. Stále hlasitěji při bolestném zasunutí Hanka heká až nakonec i ona zaznamenává pravidelné stahy svého poševního ústí, po nichž nastává bouřlivý orgasmus. Když onu věc z ní vytáhl, pocítila ve svém nitru pocit prázdnoty, chladu, po zádech stékají praménky potu a z přirození vytékající í vazký sekret. Seskočila ze stolu v domnění, že vše skončilo. Vidí ale, že mladý asistentík je stále rozvášněný a v rozkroku znovu zmohutněl. To se již snaží z ní úplně vysvléct šaty, mít ji pro sebe nahou. Málem se to zdařilo. Vysvobozením bylo, že měla šaty potem přilepené ke svému boubelatému tělíčku i to že výtah opakovaně sjížděl do přízemí a vyvstávalo nebezpečí, že někdo do posluchárny nahlédne. Bouřlivý a vášnivý sex byl pro Hanku zajisté příjemný, zejména když potvrdil, že je ještě použitelná i pro hochy o 20 let mladší. Nakonec vše skončilo náhle, stejně jak to začalo, bez výčitek a k oboustranné spokojenosti.
  (54) Doma po oslavě  
Přijíždíme domů a Hanka při vystupování z auta poněkud zavrávorala. Proto ji chytám v pase. Nedá mi to a ruka sjíždí mezi dvě půlky. To už jsme na schodech vedoucích do ložnice, jdu za ní a vidím, že má sukni vzadu celou promočenou. Snažím se nahmátnout její čerstvě vyholenou vulvičku. Ani se průniku nezbedné ruky nebránila a flegmaticky se uprostřed schodů zastavila, rozkročila a držela, abych mohl snáze zabrousit do jejího lůna. Zjišťuji přitom, že je uvnitř pěkně kluzká jak v ní někdo při laskání na fakultě něco zanechal. Uprostřed schodů si nakonec sedá, žádostivě rozevírá stehna a odkrývá svou pičulku. Prsty lehce pronikám mezi kluzkými pysky. Po prvním uspokojení přecházíme do ložnice, kde vysvlečení bylo docela obtížné, protože měla tenoulinké šaty stále na sobě přilepené. Při stahování kalhotek znovu zjišťuji, že jsou v rozkroku celé mokré jako důsledek zábavy ve výtahu nebo našeho laškování na schodech. To mne tak vybudilo, že jsem ji ve stoje zezadu objal a intenzivně mačkal vemínka. Můj naběhlý falus přitom narážel mezi její půlky. Když se přitom předklonila a mírně rozkročila, vynikla uprostřed půlek docela naběhlá kluzká vulvička. Cesta k hlubokému proniknutí byla tedy připravená. Nejdříve ji tedy vymrdávám zezadu. Když do ní narážím můj nástroj, tak se poněkud cuká a poznamenává, že už toho měla za ty dva dny v sobě dost a chce si souložení sama řídit. Lehám si tedy na záda, ona si nejprve své vyholené ohanbí jen tak tře o můj penis a až po chvíli si jej v dřepu pomalinku zasouvá do pochvičky. K blahu ji zřejmě stačí, když ji zcela zaplním. Hladím, mačkám a hnětu zezadu její kozenky, ale vzápětí sklouzávám rukou po jejím kyprém těle k rozkroku, kde se dotýkám rozevřených stydkých pysků obklopujících můj penis. Snažím se je ještě více rozevřít a nahmátnout klitoris. To již Hanka začíná rychle dýchat. Začíná viklat mým uvadajícím přirozením, až nakonec se zvedá a před mýma očima se objeví její lačný zadeček. Zasouvám tedy do její nažhavené pochvičky co nejhlouběji dlaň. Ona v extázi neuvěřitelně snáší do extrému natažené poševní ústí. Nakonec cítím jak se její pochvička periodicky stahuje a vidím, že nemá daleko k orgasmu. Ten se nakonec po chvíli dostavil.
Příští den opět čekám před fakultou, abych odvezl Hanku domů. Má na sobě onen bílý kostýmek, který věrně kopíruje boubelatou postavu, tentokrát ale se sukní jež má boční rozstřih málem až k pasu. Ráda, velmi ráda totiž předvádí i věci jinak utajované. Tentokrát však přichází nějak zeširoka. Na dotaz odvětí, že jsme ji včera pěkně zřídili mušličku, má ji celou opuchlou a pořád cítí, jako by v ní někdo byl. A to má jet zítra na odběr vzorků do Chřibů. Hlasitě uvažuje, jak zvládne oněch 10 km pešky. Ještě, že má doprovod.
  (55) Praktikant v Chřibech  
Po rušném a namáhavém dni, kdy pomáhala při oslavě na fakultě, vstává Hanka o něco dříve než obvykle. Ještě nestrávila noční příhodu ve výtahu s následnou souloží v posluchárně ani bouřlivé milování, které jsem ji připravil po příjezdu doma. Stále cítí své rozjitřené a opuchlé lůno, takže chodí nějak zeširoka. Skočí proto do bazénu, aby se osvěžila a zejména zchladila své rozjitřené přirození. Obléká si volné lehounké propínací šaty, pod kterými je zcela nahá, protože kalhotky by ji jen dráždily rozdrásané lůno. Vezu ji na autobusové nádraží, kde již čeká před nedávnem nastoupivší asistent. Je tak o dvacet let mladší, uctivý a jak to vypadá, nerozhodný. Autobus je veze do Buchlovských vrchů, kde odebírají na vybraných místech vzorky. V parnu se desetikilometrová trasa zdála být nekonečnou. Na šatech si Hanka postupně rozepíná knoflíky, aby se k jejímu baculatému tělíčku dostal vzduch. Když se při odběru vzorků shýbá k zemi, málem ji vždy vykouknou nezbedná ňadra a dole se šaty rozevřou až po rozkrok. Zaznamenává přitom, že mladý asistentík ji bedlivě sleduje a může oči nechat na místech, která poněkud odhalí něco z jejího baculatého tělíčka. Odběr vzorků končí za poledního vedra pod Cimburkem. Do odjezdu autobusu zbývají slabé dvě hodinky a celá zchvácená si uvědomuje, že nedaleko je Koryčanská nádrž s možností vykoupání. Zamíří tedy přímo k ní, i když kolega upozorňuje, že nemá plavky. Na to mu odvětí "tak půjdete na adama". Na břehu vybírají zastrčené místečko a Hanka si vzápětí rozepíná na šatech poslední tři knoflíky a usedá na zem, aby si zula botasky. Rozepnuté šaty sjíždějí po stehnech a odkrývají její čerstvě vyholený baculatý klín. Hanka vstává, sundává šaty a před asistentíkem stojí nahá baculka. To už z něj poznenáhlu oblečení rovněž mizí. Na oplátku ona spatří na jeho trenkách vybouleninu, naznačující postupně mohutnící přirození. Aby překonala věkovou bariéru a jeho ostych se úplně vysvléct, přiblížila se k němu, až se o něj opřely vztyčené bradavky tuhých kozenek a nabídla mu tykání. Tak jo, já jsem Jindra, zněla odpověď, po níž následoval smyslný polibek. Když se pak Hanka zeptala, zda mu nevadí její faldíky na bříšku, padla u něj zábrana i jeho trenky a jdou se do vody osvěžit.
Netrvalo dlouho a přiblížil se k ní zezadu, chytil její baculaté boky a přitáhl si ji blíže k sobě. Cítila na zádech jeho zrychlený dech a mezi půlkami pak dorážejícího pindíka. Pomyslela si, že je to již třetí den plný sexu. I Jindra vycítil, že je svolná ke všemu. Jak za ní stál, přesunul ruce z boků na ňadra a začal je nelítostně mačkat. Pak se věnoval vzpřímeným bradavkám. Svíral je až bolestivě mezi prsty a potahoval za ně. Nato sjíždí jeho ruka přes pupík, který je již pod hladinou, po měkkounkém bříšku k rozkroku. Druhá ruka mu pomohla rozevřít stydké pysky a prsty se snažil proniknout dovnitř. Ve vodě bylo na ně ze všech stran vidět, a proto ji zezadu popostrkoval blíže ke břehu. To již zaregistrovala, že mu stojí jako svíce a dere se mezi její půlky.
Na břehu ji znovu přitáhl za boky k sobě, sám si sednul na zem a začal s bouřlivým osaháváním Hančina rozkroku. Ta se nad ním rozkročila a čekala, co bude dál. To již z pochvy vytékal vazký sekret jako signál, že je připravena k přijetí jeho mužství. Jindra roztáhl oběma rukama stydké pysky a ponořil do ní nejdříve jeden prst a začal ji prohmatávat. Když viděl že její vchod je dostatečně kluzký a poddajný, přidal prsty další ve snaze do ní zastrčit celou dlaň. To už jej musela Hanka usměrňovat, protože napětí poševního ústí bylo již na hranici únosnosti a navíc se na jejím přirození stále podepisovaly "útrapy" předchozích dnů. Nakonec se jí snažil posadit nebo položit vedle sebe. Do směsice různých trav a kopřiv se jí však nechtělo a tak zvolila co nejhlubší předklon. To už i Jindřich vstává, chytá ji zezadu za boky a zaráží do ní svého baculatého vetřelce. Pronikání takového macka do jejího nitra bylo na jedné straně bolestivé, ale na druhé plné rozkoše, což dávala najevo rozdílnou formou hekání. Za chvíli cítila, jak penis v její pochvě pumpuje čím dál rychleji, až nakonec libé mlaskání ozývající se z lůna utichlo a začalo z ní proudem vytékat jeho semeno. Právě když v ní ochabl, bylo z nedaleka slyšet blížící se hlasy. Ještě, že se stačila vypláchnout a rychle se obléknout, když přichází tlupa děcek. Po více jak hodině nastupují do poloprázdného dálkového autobusu. Jeho nenasytná ruka rozepíná spodní knoflíky šatů a odkrývá její bílá kyprá stehna a rozkrok, aby ji v něm naposled potrápil. To již autobus zastavuje v Bučovicích, nastupují další cestující a hrátkám je konec. Příští den hned ráno se Jindra ní hlásí. Z pohledů i řečí vyzařuje snaha navázat na včerejšek. Rázné odmítnutí jej však přivedlo do reality.
  (56) Opět praktikant v Chřibech  
Po 14 dnech se odběr opakoval. Znova jedou ve dvojici, aby Jindrovi předala zkušenosti a nadále mohl měření a práci se vzorky provádět sám. Jsou téměř před koncem, kdy Jindra navrhuje, aby si na chvíli odpočali. Hanka váhá, přestože jsou v krásném romantickém mlází. Z jeho hladových pohledů totiž vycítila snahu po opakování toho, k čemu došlo před 14 dny. Nakonec však podlehla. Sedají si na okraji mýtinky a Hanka vytahuje zbytek svačinky. Za pár okamžiků k ní přisedá blíž, jednou rukou objímá její měkké kulaťoučké boky a druhou přesunuje na její ňadra. Plácla ho sice přes ni, ale nakonec uznala, že v této situaci nemá smysl se bránit. To už jí rozepíná šaty a obhrouble komentuje, že musí "potrápit její nahé cecky". Bere je do dlaní a neurvale je hněte a silně mačká. Přejíždí prstem vzpřímené bradavky, až ji málem naskakuje husí kůže, vysává je a dudlá, až na nich cítí jeho zoubky. Vzápětí nato rozepíná poslední knoflíky a z propínacích šatů se vyloupla téměř nahulatá boubelka jejímž jediným kouskem prádla jsou miniaturní kalhotky. V temnějším mlází zazářila její bílá stehna končící ve vyholeném rozkroku. Na prvý pohled bylo zřejmé, že je celá netrpělivá, co bude dál. Ruka mu sjela k rozkroku a Hanka cítí, jak se do ní dobývá. Nejdříve ji prohmatával jedním prstem a když zjistil, že již celá teče a je nadmíru rozbahněná, začal do ní tlačit celou dlaň. V tom mu však bránily tkaničky kalhotek, zařezávající se mezi její půlky. Snažil se je proto stáhnout. Nejdříve je přesunul pod kolena a po chvíli, když viděl, že kalhotky stále brání řádnému roztažení stehen, snaží se je úplně vysvléct. Aby mu ulehčila situaci, přitáhla si kolena k hlavě a tak mu umožnila, aby do ní hluboce proniknul. To již hrubě prohlásil, že ji "řádně vymrdá a její píču roztáhne, až bude ječet bolestí". Sklonil se nad ní, prsty od sebe vzdálil naběhlé horké a zejména citlivé stydké pysky a jazykem proniknul do jejího vyholeného lůna. Byla si vědoma, že půldenní pochod v tom horku zajisté ovlivnil vůni i chuť její pičulky a proto jej žádala, aby do ní jazyk nestrkal. On však nedbal a začal jazykem dráždit klitoris. Hanka se přitom mohla zbláznit. Dech se ji výrazně zrychlil a její tělo se při každém doteku jazyka vypjalo jako luk. Znovu a znovu pokoušel klitoris, až málem dosáhla orgasmu. Když viděl, jak je rozvášněná, vytáhl ztopořeného vetřelce, rázně jej do ní zarazil, až vyjekla náhlou bolestí. Její zcela zaplněná pochvička se začala po chvíli křečovitě stahovat kolem jeho mužství a při zasouvání začala vydávat jakési mlaskavé zvuky. Ve stadiu vrcholné rozkoše jej pak objala svými rozevřenými stehny kolem boků, přitáhla si jej blíže k sobě a očekávala, až se do ni udělá. Zajížděl svým dlouhým přirozením neskutečně hluboko a pozoroval ji, jak má smyslně přivřené oči a hlasitě blahem heká. Když viděl, že se neovládá, začal být poněkud hrubý a bolestivě svůj úd do ní vrážel.
Po chvíli se proto obrátila a klekla na všechny čtyři. Mezi rozevřenými půlkami vystoupila tmavofialová naběhlá pičulk,a do které vzápětí Jindra zasouvá prsty, aby ji uvnitř prohmatal. Zpočátku v sobě cítí tak dva prsty, postupně k nim přidává další, až nakonec tlak na její poševní vchod přerůstá v prudkou bolest, když dlaň do ní náhle zrazil a zcela zaplnil vaginu. Cítí, jak v ní rukou jemně pohybuje a prohmatává vnitřek jejího lůna. Netrvalo dlouho a napětí v ústí pochvy se opět zvýšilo, když z ní dlaň vytahoval a pocítila v bříšku prázdnotu. Nato přisunul svou stále ztopořenou kládu k jejím ústům. Když ji pohltila, propukl téměř současně u obou orgasmus a ona cítí, jak do ní stříká spoustu horkého semene, až se zalykala. Ještě dlouho poté zaplňoval jeho postupně ochabující pyj její pusinku a využíval příjemného měkkého lože, které mu poskytovalo její kypré tělo. Nic netrvá věčně, nakonec zapnula tentokrát všechny knoflíky u propínacích šatů a odešli na autobus.
  (57) Ada  
V tomtéž roce vychutnáváme díky devizovému příslibu počasí i moře v Jugoslávii. Taháme za sebou karavan na trase Györ, Vesprém, odkud na Zagreb, míjíme Plitvická jezera pokračujeme přes Šibenik na Trogir. Je horko a Hanka si na sebe bere nově ušité trochu průsvitné bíle šatičky, pod nimiž se rýsovaly při nízko položeném sluníčku do všech detailů patrné pěkné kozičky, vzpřímené bradavky uprostřed poněkud tmavších dvorečků, pupík a bílé kalhotky, pokud je ovšem měla. Musím přiznat, že pohled na ni byl daleko dráždivější, než kdyby byla zcela nahatá. Všímám si, jak budí naše boubelka při vhodném osvětlení pozornost. Navíc stačilo, aby se jen nepatrně předklonila a z šatiček vykoukly kozenky. A když k tomu všemu v horku a parnu si při cestování autem sundala kalhotky a šatičkami prosvítalo chmýří kryjící naši pičulku, tak se není co divit, že jsem si i během jízdy sáhnul do jejího klína. Když pak z auta vystupovala nebo seděla na dece či lavičce odpočívadla, rozevřené holátko provokovalo k pohlazení.
Po týdnu cestování nakonec přijíždíme do našeho cíle, kempu ADA na malém ostrůvku v ústí řeky Bojany. Tady zůstáváme uprostřed nahuláčů celý týden. Vybíráme místo pro karavan vedle motorkářů. Ti již tráví polední siestu a Hanka jako nově příchozí se stává centrem jejich pozornosti. Je vedro a tak ještě před ustavením vleku se Hanka před motorkáře vysvléká do naha a dál mi pomáhá při budování stanového přístřešku. Od počátku přitom zaznamenáváme, že jeden z mladých Černohorců s nadmíru mohutnou výbavou v rozkroku se na ni nemůže vynadívat. Už když jsme ustavovali karavan, si posunoval křesílko tak, aby na Hanku dobře viděl. Často se totiž předkláněla a vystrkovala na něj zadeček nebo se patřičně rozkročila a předvedla mu svou rozevřenou kundičku. Neměla ji sice čerstvě vyholenou, ale Venušin pahorek pokrývalo jen drobné chmýří, pod kterým se rozevírala štěrbinka do jejího nitra. Při těchto pohledech mu občas rozkrok zmohutněl a nakonec Hanka, když na sobě cítila jeho hladové pohledy, tak se k němu stavěla co nejdráždivěji a začala přemítat o velikosti jeho orgánu při plné erekci.
Hned první den pobytu v Adě s ní navázal Černohorec hovor a doporučil, abychom navštívili romantická místa na břehu Bojany, kde se naskýtala možnost koupání v teplé sladké vodě. Zřejmě se mu chutná baculatá Češka s pěknýma kozičkami a mohutnými stydkými pysky zalíbila a v duchu si představoval, jak by do ní svým mužstvím proniknul. I Hanka zaznamenala jeho výbavu, která by velikostí až příliš uspokojila její představy a touhy. Stačilo, když při ležení na matračce roztáhla pokrčené nohy a rozevřela před ním panoráma svého ženství. Vzápětí zapůsobil Pavlovův reflex a došlo u něj k erekci. To ji až příliš provokovalo.
Zvláštní kapitolou v Adě byly společné, zcela otevřené sprchy. Po laškování nebo styku jsme obvykle cítili potřebu je navštívit. Hančino omývání a vyplachování intimních míst, zejména když byla plná ejakulátu po souloži, bylo nadmíru sexy. Hned od počátku jsme zaregistrovali, že vzápětí, co se šla Hanka ospršit, vystartoval za ní i mladý soused.
Třetí den našeho pobytu opět vytahuje Hanka matračku před karavan, aby na ni ulehla. Netrvalo dlouho a náš pozorovatel si postavil křesílko tak, aby na ni dobře viděl. Po chvíli Hanku natírám olejíčkem na opalování. Lehá si přitom tak, že jí soused vidí přímo do pičulky. Když se dostávám mezi vnitřní stranu stehen, pokrčila nohy a roztáhla je co nejvíce. Pro mne to byl impuls, abych ji začal kluzkým prstem od oleje na opalování dráždit. Rozevírám stydké pysky a když se dostávám k poštěváčku, zírám, jak stojí. Přejíždím přes něj prstem a ona hlasitě vzdychá a napruží se jako luk. Pro našeho pozorovatele to musel být pohled pro bohy. Semknul jsem tedy čtyři prsty a opatrně je do ní zasunul tak , že z otvůrku čouhal jenom palec. Pochvička byla těsná a při jejím prohmatávání Hanka zvedla roztažené nohy až k hlavě.Říkám si, že představení bylo dost a přesouvám se do Černohorcova zorného pole takže neviděl na naši kapličku. Ke čtyřem prstům přidávám ještě palec a snažím se do naší štěrbinky zasunout celou dlaň. Pronikám do jejího nitra pomalu, ohleduplně, protože cítím velmi silný odpor nataženého poševního ústí. V poslední fázi silně zatlačím, přes bránu projde nejširší část namaštěné dlaně, Hanka se napruží a samovolně ještě víc roztáhne stehna, bolestí vykřikne a jsem uvnitř. Podle jejího hlasového projevu se mohl mladý Černohorec jen domýšlet, o co jeho zrak přichází. Fialová sliznice mou dlaň těsně obemknula. Snažím se v horké a kluzké pochvě o pohyb, ale jde to ztuha. Hanka při každém pohybu dlaně hlasitě a rychle vzdychá. Po chvíli pomalinku z horké mušličky dlaň vytahuji a pozoruji, jak z ní vytéká proud sekretu. Pochva se postupně uzavírá a Hanka se obrací se na bok a já ji šmejdím ztopořeným penisem mezi půlkami až nakonec usínáme. Probouzí nás sluníčko a nesmírné vedro. Zvedáme se a jdeme se osvěžit do stínu karavanu.
Z lednice Hanka vytahuje chladné pití a když se shýbne, odkryje mezi baculatými půlkami naběhlou, spíše oteklou, prokrvenou červenou až fialovou pičulku. Ta si říká o další protažení, abych i já mohl svůj náklad někde uložil. Chytím zezadu její svěšené kozenky a začnu je mačkat. Drží a když cítím, že jsem náležitě vybuzen, zasouvám pindíka do otvůrku. Mimoděk roztáhne ještě více stehna a já jej zasouvám co nejhlouběji, až stěny pochvičky začínají vyluzovat při zasunutí a vysunutí charakteristické mlaskavé zvuky. Jako obvykle se dlouho neudržím a ukládám do ní svůj náklad a uvadám. Orgasmu tentokrát nedosáhla, příště se proto musím polepšit. Po krátkém odpočinku vidím jak z ní vytéká tkáňový mok i mé semeno. Odchází proto do sprchy, aby se vypláchla.
  (58) Černohorec  
Když se Hanka vracela ze sprchy zpět k našemu karavanu, navázal s ní opět kontakt náš soused. Nakonec neodolala nabídce jeho doprovodu k nedaleké Bojaně. Po chvíli čvachtání v teploučké vodě ji chytil zezadu za měkkoučký pas, po mokrých bocích se přesunul k podpaždí a začal zezadu osahávat její již poněkud povislé kozenky. Když se k ní přitiskl, cítila na sobě jeho zrychlený dech i to, jak do ní mezi dvě půlky naráží jeho obří mužství. Ještě byla rozdrážděná z předchozího milování a v mysli ji vytanula vzpomínka na to, jak ji pěkně před dvěma lety vysouložili o dvacet let mladší asistenti při oslavě na fakultě a cestách do terénu. Černohorec mačkal její vemínka stále více, až nakonec se odhodlala mu plácnout po nepříjemné ruce. Stále ji objímal zezadu v podpaždí a z hnětení koziček přešel na dráždění vzpřímených bradavek. Postupně si ji otočil čelem k sobě a v plytké vodě poklekl takže se jeho ústa dostala prakticky do úrovně Hančiných ňader. Mezi rty zachytil vzpřímenou bradavku a začal ji mačkat a vysávat. Když po chvíli na ní pocítila jeho zoubky, rázně se osvobodila a obrátila se k němu zády. V mělké teplé vodě ji přiměl k předklonu. Zaznamenala, jak jeho falus šátrá mezi boubelatými půlkami a náhle pocítila napětí až bolest v poševním ústí, jak do ní zajel jeho pyj. Nitro měla rozdrásané a naběhlé od předchozího milování, takže její pocity nepatřily mezi nejpříjemnější. Držel ji stále za svěšená ňadra a nakláněl se nad ní, až cítila na zádech dotyk jeho mokré chlupaté hrudi. Stále do ní zajížděl hlouběji a hlouběji. Provokovalo jej totiž stále silnější Hančino au, au. Když si pak sáhla do svého bolavého rozkroku, tak zjistila, že je v ní až po kořen. Po chvíli zkusila rozkročené nohy dát k sobě, aby způsobila větším stiskem pochvy i větší sexuální prožitek. To již na sobě cítí intenzivní stahy poševního ústí, které nezadržitelně vedou k vášnivému orgasmu a u jejího protějšku obvykle k ejakulaci a ochabnutí. Cítí, jak z ní všechno vytéká a hlavně jeho ruku, která se dobývá dovnitř. Poloha ve stoje není pro takovou akci optimální a proto ji táhne ke břehu, tam si před ni nejdříve klekne a nato sedne, přitáhne si její rozkrok k hlavě a znovu ji dráždí jazykem. Oběma rukama rozevře baculaté stydké pysky a snaží se její nitro prohmatat několika prsty najednou. Ani mu nevadí, že z ní vytéká kluzký sekret jehož převážnou část tvoří jeho ejakulát. Tento nevázaný sex nakonec přerušila skupinka koupajících, takže po pár minutách vše končí. Do kravanu přiběhla Hanka celá rozrajcovaná a nadmíru vzrušená a na rozkrok si celý zbylý den sáhnout nenechala, protože měla pičulku nateklou a rozdrásanou.
Další den se již milovalo doma a nahulinka si jen vyzkoušela posezení na motorce. Při té příležitosti mladý Černohorec neohrabaně osahal kozenky. Spíše ho však uspokojil pohled na její rozevřenou kundičku na širokém sedle motorky. Bezprostředně nato se Černohorci balí a odjíždějí.
Na pláži jsme občas využili ke slunění lehátek. Rád jsem při tom důkladně roztíral po jejím těle olejíček. Byla to vítaná příležitost k hlazení koziček. Při jedné z těchto akcí jsem se více přiblížil svým rozkrokem k její hlavě. Pod záminkou že na něm mám písek jej uchopila, stáhla předkožku a jazykem jej navlhčila a očistila.
  (59) Foxa  
Po krásné dovolené v Jugoslávii odlétám na bezmála půl roku na Kubu. V Havaně obývám rozlehlé apartmá v patnáctém poschodí hotelového mrakodrapu Foxa přímo na nábřeží Malecon. Z balkonu mám nádherný výhled na celou zátoku. Kuba mi přinesla řadu zážitků, z nichž mi pár utkvělo v paměti. Pro mne to byl rázem jiný svět. Celý den teplo, prakticky většinu času sám, kolem spousta krásných ženských, z nichž valná část bezděčně provokovala svým odvážnějším oblečením.
O úklid a výměnu ložního prádla se starala ve Foxe asi čtyřicetiletá mulatka Karla. Vše zajišťovala každé úterý dopoledne, kdy jsem byl v ústavu. Jednoho dubnového odpoledne při nákupu v tiendě mi avizovala známá prodavačka, že příští den ráno dostanou zásilku vepřového masa, které i na tarchetu, tedy jakési potravinové lístky, bylo k dostání jen sporadicky. Dopoledne jsem se tedy vydal mimořádně na nákup a maso nesl hned do mrazáku v mém apartmá. Již v předsíni vidím přes židli přehozenou sukni a halenku a ze sprchy slyším tekoucí vodu. Po chvíli z ní vyšla Karla s ručníkem kolem pasu. Trošku se zarazila, když mě viděla, něco rychle říkala, zřejmě na omluvu a já celý zmatený s nákupem v ruce nabídl na přípitek rum, který jsem právě nesl z tiendy. Neodmítla a posadila se do široké sedačky jen tak v pase zabalená do ručníku. Po první odlivce následovaly další. Vzhledem k tomu, že konverzace vázla díky mé nepříliš valné znalosti hovorové španělštiny, pouštím televizní kanál, který celý den hraje jen taneční klipy. Není ji třeba příliš přemlouvat k tanci a tak se k sobě tiskneme. Chci ji políbit, ale ona hlavu otáčí, avšak nic nenamítá, když přesunuji ruku na její ňadra, což byl pro mne v době sexuální abstinence docela vrcholný zážitek. Během tance padá ručník na zem, ona se pro něj shýbne a já spatřil její široký zadeček ,jemuž dominovala mohutná, docela rozevřená tmavofialová broskvička. Jak byla ke mně obrácená zády, přitáhnul jsem ji za boky k sobě a přesunul ruku přes pupík k jejímu lůnu. To bylo hustě porostlé tuhými chloupky, připomínajícími spíše kartáč. Stále ji zezadu objímám a přitom si sedám na široké křeslo s ní na klíně. Její roztažená stehna sama vybízela k polaskání ohanbí. Když jsem se pokoušel prsty do ní proniknout tak začala náramně vzdychat. Po chvilce byla pěkně nabuzená a uvnitř docela kluzká. Chytá mou ruku, a tlačí ji do sebe a přitom hlasitě funí. Zasouvám do ní nejdříve jeden, postupně i více prstů a přitom cítím, jak mé mužství mohutní. Byl jsem bohužel příliš nadržený, abych si sní mohl takto hrát. Po příznivé erekci na mne nasedla a záhadným způsobem začala periodicky svírat svůj poševní vchod, takže výsledný dojem byl, že mé mužství do sebe periodicky nasávala. Tento blažený pocit však netrval dlouho, až nepříjemně časně přichází mé uvolnění a to překrásné skončilo. Po několika okamžicích, kdy zjistila, že jsem v ní ochabl vstala, natáhla na sebe halenku i sukni a odešla, víc nic. Když jsme se v následujících týdnech míjeli na ústavu, tak obvykle nechybělo pousmání.
  (60) Maria del Carmen  
Jako průvodkyni mi přidělila Laura krásnou vdovičku Marii del Carmen. Celou dobu byly naše vztahy až příliš korektní. Měla krásnou postavu a chodila perfektně oblečená, zásadně bez podprsenky, v košili zapnuté těsně nad pupíkem. Když se patřičně otočila, odkryla své miniaturní kozičky s velkýma bradavkama uprostřed velkých tmavých ostrůvků. V poslední části mého pobytu jsme jeli spolu s Maricelou na ostrov Pinos. Chodili jsme se koupat na liduprázdnou pláž na jihu ostrova. Maria i Maricela si na místě vždy sundaly horní díl plavek, aby odkryly své kozičky. Ani mě příliš nenapadlo se nějak sblížit. Třetí den šla Maricela se známými a já šel s Marií del Carmen na pláž sám. Byla to typická ženská s útlým pasem, poněkud širším zadečkem, bez bříška a zcela miniaturními hrotitými kozičkami velikosti OO. Když jsme přišli na pláž, tak si jako obvykle nechala na sobě jenom kalhotky. Odpoledne si však stáhla i ty a já překvapením zjistil, že je mezi svými pěknými stehny perfektně vyholená. Poprvé jsem viděl tak upravený klín. Lehla si na ručník tak, že ukázala celý svůj bílý rozkrok. Jen mohutné a rozevřené stydké pysky byly růžovoučké. Obtížně jsem to zvládal, zejména když můj rozkrok mohutněl a já cítil, že se vyvrcholení blíží. Ani náznakem však nenaznačila, abych se k ní přiblížil. Tím jsem ji zřejmě zklamal a proto nakonec vstala a šla si zaplavat. Já se mezitím uklidnil. Když se vrátila, tak jsem si přisedl, zprvu položil ruku na její stehno a ona nic. Dal jsem ji ruku do klína a ona mírně roztáhla nohy, lehla si na ručník a pořád nic. Její kundička byla proti Hančiné dvojnásobná, hluboce rozevřená a drsná od vyholení. Po koupání byla celá mokrá a chladná. Já se do ní pokoušel proniknout. Postupně jsem do ní ponořil bez problémů a bez znatelné reakce z její strany všechny čtyři prsty. Bohužel jsem to dál nevydržel a opět vyvrcholil. Byla to pro mně ostuda, poprvé a naposled tak daleko s cizí kočkou, a krásnou. Beze slova jsme to za půlhodinu sbalili a odešli na stanici. Nic se mezi námi nezměnilo, pořád byla až do konce mého pobytu stejně milá. Událost na Pinosu považovala zřejmě za nepatrnou epizodu.
  (61) Miranda  
Jedinou skutečně klimatizovanou místností na ústavu byla fotokomora přímo naproti naši kanceláři. Vládla v ní tak pětatřicetiletá světlá mulatka Miranda. Seznámili jsme se pár dnů po mém příjezdu na Kubu, když jsem potřeboval přetočit film z kazety do foťáku. Párkrát jsem potom využil pozvání, abych se u ní ochladil. V polovině května při vyvolávání filmu se ke mne ve tmě přitočila a zcela nečekaně mi sáhla do rozkroku. To byl pro mne impuls, abych ji objal, dostal se pod její halenku a začal mačkat její krásná tuhá prsa. To už mi rozepnula zip a nahmátla pod slipama mužství. Fantasticky při tom vzdychala. Dál jsme se nedostali protože jsem měl ejakulaci na krajíčku a odrovnal se jí do dlaně.
Nové pozvání přišlo za týden. Tentokrát se v komoře svítilo. Já donesl láhev Metuzalemu (tmavého velmi aromatického rumu) ona nachystala pomerančový džus, skleničky, dobrou náladu a zcela rozepnutou halenku. Připili jsme si, ona si sedla na malinkatý stůl, objala mne a přitiskla mou hlavu mezi svá prsa. Po chvíli ji líbám na postavených bradavkách, cítím její parfém i pot, ale zejména to, jak se mi nedostává prostoru v rozkroku. Odhrnuji její sukni a sahám pod kalhotky, kde narážím na husté tuhé ochlupení, které mi připomíná měkký kartáč. Roztahuje stehna a já prstem nahmatávám její lůno, je celá vlhká. Já rozepínám kraťasy. To už mi ho mačká a dobývá se přes zip pod slipy. Současně si kleká na zem, zasunuje mé mužství do pusiny a jazykem dráždí žalud a současně mačká perineum. Když cítí periodické stahy a mé nutkání, zasouvá jej hlouběji do úst, rty jej mačká a já celý svůj nastřádaný obsah do ní vystříkám. Zřejmě nečekala, že toho bude tolik, protože se chvílemi zalykala. Pro mne to byl ovšem konec. O pár dnů později mě Maricela z našeho oddělení upozornila ať si dám na Mirandu pozor, že je to dračice a nahání chlapy, aby je finančně využila. Pozdě, už jsem to taky zjistil.
  (62) Oslava padesátin  
Zatímco já jsem si užíval krás Karibiku, Hanka připravovala oslavu svých padesátin. Bylo zvykem pozvat celou katedru na výjezdní zasedání a při této příležitosti oslavu uskutečnit. Nejschůdnější bylo pozvat všechny k nám domů. S přípravami začala již před polednem, kdy nejvíce času ji zabraly úvahy, co na sebe. Nakonec se rozhodla pro tenoulinké hedvábné šatičky, které už neměla na sobě více jak rok. Za tu dobu poněkud přibrala a tak se do nich musela nasoukat. Nakonec však zjistila , že šatičky jsou k ní milosrdné a překlenuly novější faldíky na jejím bříšku. K přípravám na hodování přizvala i Jindru, jehož znala z výzkumu v Chřibech. Sotva byla Hanka oblečená a načesaná, přichází Jindřich s kolegou, aby jí pomohli s chystáním hostiny.
Celá oslava probíhala strojeně a upjatě, což bylo způsobeno přítomností děkana a několika funkcionářů z rektorátu. Kolem desáté večer se postupně převážná většina přítomných rozloučila a Jindra s kámošem se nabídli, že umyjí nádobí a dají vše do pořádku. Přitom dopíjeli načaté láhve alkoholu a když viděli, že Hance zachutnala Balantinka, tak ji nalévali jednu skleničku za druhou, až byla řádně nametená. Po půlhodince mají kluci náladu a požádali, zda se mohou vykoupat v bazénu s teploučkou vodou. Hanka nemá nic proti a s povzdálí po očku sleduje, jak se starší vysvléká do naha a na mladším zůstávají jen trenýrky. V tom okamžiku pocítila potřebu zkusit i při své padesátce něco nového, něco divokého a bláznivého. Téměř půl roku totiž neměla v sobě chlapa a příležitost dělá zloděje. Po čtvrthodince Hanka nese k bazénu skleničky s pitím a při té příležitosti ji hoši zvou mezi sebe, ať se jde taky vykoupat. Zprvu odmítla, ale po chvíli si přece jenom sedla na okraj bazénu, aby si v něm aspoň omočila nohy. To se však již hoši posunky mezi sebou domlouvají a v příhodném okamžiku Hanku jeden chytnul za nohy, druhý kolem pasu a hodili ji za obrovského kvikotu do teplé vody. Po chvilce Hanka zjišťuje, že se šaty na ni přilepily a není schopna si je sama vysvléct. Na druhé straně jsou mokré šaty průhledné, kopírují její postavu a kryjí faldíky, takže v nich vypadá docela sexy. Zvažuje, co si vybrat, šaty při vysvlékání natrhnout nebo požádat přítomné hochy, aby ji z nich pomohli. Nakonec zvítězilo druhé. Kluci, když vidí, že sama není schopna si šaty sundat, jdou Hance na pomoc. To však již Hanka málem nevěděla, co se s ní děje. Cítí jak ji rozepínají horní díl šatů, pod kterými nic na sobě neměla. To vše se neobešlo bez náležitého osahávání jejich povislých prsů. Když je odkryli, tak se jeden z nich přisál k bradavce, zatímco druhý ňadro mlaskavě olizoval. Po chvíli však jeho jazyk sklouzl po břišku a zavrtal se do jamky pupíku. Mezi tím ruce zajely pod volnější sukni která byla stále přilepená k jejím bokům, vyšplhaly po stehnech vzhůru a oba palce pronikly pod malinkaté kalhotky. Hanka se přitom rozkročila, když v sobě cítila jeho prsty. Nohy se jí podlamovaly slabostí, takže se musela chytit zábradlí. Poznenáhlu vše směřovalo k prvému vyvrcholení. Byla celá blažená, když ji Jindra lízal tak dlouho, dokud neodezněl poslední křečovitý stah.
Když vystupovala po schůdcích z bazénu, tak si všimla, jak se mladšímu z hochů tyčí přirození. Nebylo nijak dlouhé ale zato tlusté. Jeho kůže byla prokreslená naběhlými žílami. To však již asistentek odhrnul kůžičku ze žaludu a Hanka jako očarovaná natáhla po jeho přirození ruku a sevřela jej v dlani. Nakonec otevřela pusu a olízla žalud. Dlaní jej pak honila, až bylo tvrdé jako kost. Po chvíli mladík cítil, že u něj přichází vyvrcholení, chytil proto její hlavu, přitáhl ke svému rozkroku a narazil úd až do jejího hltanu. Vzápětí pak z něj začalo stříkat teplé semeno.
Z bazénu zamířili všichni tři do pokoje, k široké sedačce. Starší z nich přitom držel Hanku zezadu za kozenky a celou cestu se k ní vinul, takže cítila mezi půlkami jeho vztyčený úd. U sedačky vysvobodili její ženství ze šatů a přitom ji přiměli, aby se hluboce předklonila. Jakmile ucítila tvrdý pyj na svých lábiích, celá roztála a začala téci. Provokativně doširoka roztáhla nohy a požádala, aby ji vymrdali. Jindra se nenechal dvakrát pobízet a zabořil svůj pyj do její už vzrušením lesklé a natěšené pičulky. Cítila, jak naráží na dno její pochvičky. Přitom postupně k tomu přidával i prsty, takže se její orgasmus začal nezadržitelně znovu přibližovat. Nejdřív do ní zasunul jeden, pak dva a ve finále ji prohmatával čtyřmi prsty. Mladší asistentík rovněž nechtěl zůstat pozadu. Když se Hanka obrátila v sedačce na bok a vyšpulila na něj svůj zadeček přiložil žalud k její těsné prcince a začal jej pomalu do ní tlačit. Šlo to ztuha. Hanka hekala a upozorňovala, že to bolí. Snažila se však uvolnit a pustit ho do sebe, což se nakonec povedlo. Svěrač neodolal, povolil a asistentíkův pyj do ní zajel. Z počátku nedostatečná lubrifikace způsobila, že jeho pohyby penisu v prcince byly bolestivé, po chvíli však cítí, že je plná jeho semene a rozkoš z análního styku se stala příjemnou. Časně ráno se oba hoši rozloučili a Hance zůstala jen vzpomínka na příjemně prožité oslavy jejich padesátin.
  (63) Josefa  
Ke konci mého pobytu na Kubě mám naplánovaný čtrnáctidenní pobyt na ústavu v Camaguey. Jako průvodkyni jsem dostal mulatku Josefu, která mě doprovázela po celou dobu pobytu v tomto krásném městě. Hned prvý den vyjíždíme časne ráno na prohlídku obřího cukrovaru v Sierra de Cubitas. Odpoledne pak zamíříme na nádhernou pláž u Nuevitas. Řidič zustává v autě a já s holkami se jdu vykoupat. Nic si s sebou neberem, jen já foťák. Cestou dělám pár snímků uchvacující liduprázdné pláže. Na krásném romantickém místečku holky prohlásily, že jdou do vody a začaly se vysvlékat. Josefa odložila vše, co měla na sobě, a na Miriam zůstaly jenom kalhotky. Ty si ale před odchodem do vody stejně sundala. Pod červeným svetříkem a dlouhými kalhotami jsem ani netušil, jakou krásu skrývají. Velká plná ňadra Josefy a přiměřeně šroký zadeček. Do teploučké vody mě holky dlouho lákat nemusely, zvláště, když obě na mne cákaly vodu a snažily se mě potopit. Zejména Josefa připomínala rozdováděné kůzle. Nakonec jsme se uklidnili, já lovím pod hladinou roztodivné korály, zatímco holky se usídlily ve stínu kokosových palem. Když vytahuji foťák, tak Miriam to odmítá, škoda, Josefa byla spíše pro. Pozde odpoledne se vracíme k autu, v němž hlasite spí náš řidič. Na večer nás Josefa pozvala k sobě domů. Má rozlehlý dvoupokojový byt ve starším, ale udržovaném domě v centru města, ve kterém bydlí sama jako čerstvě rozvedená. Na večeři nám udělala Arroz imperial, který mi tak zachutnal, že jej doma děláme dodnes. Kolem deváté se loučí Miriam s tím, že si mne asi za hodinku vyzvedne. Má domluvenou návštěvu svých známých. Po jejím odchodu konverzace díky mým slabým znalostem španelštiny poněkud vázne, ale to už se objevuje Josefa v lesklém žlutém župánku, převázaném tlustou rudou stuhou. Na snědé mulatce se tato kombinace nesmírně vyjímala. Již na pláži jsem mlčky obdivoval její postavu. Tam, kde bylo potřeba, byla baculatá s plnými nadry a hustě porostlým černým klínem. Pouští gramofon s krásnými melodiemi Roberto Carlose a ani nemusí vybízízet k tanci. Objímám ji stále těsněji a cítím, jak se do mne boří její tuhá ňadra. Když po několika kouscích jde obrátit desku, tak vidím, že pod rozevřeným župánkem je zcela nahá. Po dalších melodiích si sedáme a mi nedá, abych se k ní nepřitulil a nepokusil se dostat rukou pod župan. Nakonec rozvázala rudou pentli a na žlutém župánku seděla krásná chtivá ženská. Drtím její velká tuhá ňadra a ruka mi sjíždí přes pupík k jejímu klínu. Zprvu drží nohy u sebe ale postupně stehna rozevírá a já se dostávám hlouběji a hlouběji. Je v nitru príjemne kluzká a při dráždění stále hlasitěji vzdychá a vydává neartikulované zvuky. Já cítím, jak v rozkroku mohutním, a dlouhá sexuální abstinence vede k tomu, že se nezadržitelně blížím k odpravení. Pokouším se dosáhnout uspokojení i u Josefy, která snáší ruku zabořenou hluboko v jejím klíně. Nakonec k orgasmu nedošlo.
  (64) Konečně doma  
Po půl roce se vracím z Kuby domů. Na letišti čeká Hanka s Monikou. Vítáme se odděleni sklem příletové haly. Málem jsem ji nepoznal, jak byla zcela nově namalovaná a načesaná. Na sobě měla letní přiléhavý bílohnědý kostýmek, jehož kabátek se zapíná těsně nad pupíkem, takže z něj vyčuhují její mírně povislé kozenky. Vidím, že za uběhlého půl roku poněkud ztloustla, takže přiléhavý kostýmek již nezakryl všechny její faldíky. Přesto v něm vypadala stále docela sexy. Monika zase budila rozruch ve svých kratinkých bokovkách, které ji snad nedovolovaly ani sednout. Po celním odbavení se konečně objímáme, cítím z Hanky zcela novou vůni. Nastupujeme do auta. Monika řídí a já si sedám s Hankou dozadu. Vyprávím zážitky, které jsem ještě nesdělil v četných dopisech. Postupně se k sobe více a více tulíme. Rozepínám jí kabátek, protože správně tuším, že je pod ním nahatá. Ty příjemné kozenky mi docela chyběly. Hned mají bradavky naběhlé, zejména když se nakloním a začnu je líbat, silně mačkat, svírat a vysávat mezi rty. Hanka se postupně na sedadle posunovala níž a níž, aby na nás Monika ve zpětném zrcátku neviděla. Jak na sedadle klesá, tak se současně stále více odhalují její stehna ukrytá v krátké sukni. Ta je však až příliš úzká na to, aby se dala vyhrnout a tak se k jejímu nadrženému klínu dobývám rukou. Pod kalhotkami nahmatávám naši zřejmě čerstvě vyholenou pičulku. S dalšími hrátkami však musím počkat až domů. Za Jihlavou se už stmívá a Hanka se naklání nad můj klín a pod poklopcem zjišťuje, zda po pobytu na Kubě tam ještě něco zůstalo. Vytahuje jej ven a příjemně hněte v dlani. Stahuje předkožku a odkrývá postupně mohutnící žalud, až si jej zasune do pusiny. Cítím, že je v ní stále hlouběji, jakoby ho chtěla spolknout. Netrvalo dlouho a přichází na mne nutkání se vyprázdnit. I Hanka zaznamenává prudké stahy mého mužství a v ústech si jej pěkně přidržuje, aby celý náklad hrdinně polkla. Docela se tomu divím, protože od doby, kdy se do její pusiny vyprázdnil její šéf, orální sex odmítala.
Je večer a my doma rozbalujeme kufry, Hanka dodělává večeři a jdeme do hajan. Po celodenním cestování jsem náležitě uklimbaný, ale současně i nadržený, takže se nemohu dočkat milování. V ložnici pomalu z Hanky odkládám prakticky jen dva kusy oděvu. Po kostýmkovém kabátku klečíc na podlaze stahuji úzkou sukni a líbám navoněné lůno, které mi scházelo. Současně cítím, jak se mi mužství topoří. Abych tento očekávaný styk co nejvíce prodloužil a Hanku tím uspokojil, v posledních dnech jsem se mnohokrát cíleně odpravoval. Navíc po vyvrcholení v autě jsem ještě stále prázdný a nehrozí brzké nutkání. Posadil jsem ji na okraj postele a ona vzápětí roztáhla stehna a celá se rozevřela. Klečíc na zemi ji narážím tentokrát výjimečně rozměrný úd do její pořád stísněné pochvičky. Postoupně přisunuje kolena až k hlavě a já se do ní dostávám hlouběji a hlouběji. Pak se překulila na všechny čtyři, stojím a dorážím pyj na její dno a přitom mačkám, tahám a drtím její komihající se kozičky. Snad z toho nebudou modráky. Tak intenzivně jsme se léta nemilovali. Nakonec se ptám, zda v ní za toho půl roku někdo byl. Odpovědí bylo lakonické pousmání. Postupně si lehá na bříško a dává nohy blíž k sobě. Stěny pochvičky tak více třou můj falus. Hanku to dráždí zase na jiných místech. Spojení trvá pěkně dlouho, Hanka teče a mi se daří ji celičkou zaplnit. Nakonec přichází téměř současně Hančin orgasmus či jeho náznak a já do ní vystřikuji poslední zbytky semene. Leháme si vedle sebe a já znovu uvažuji, jestli ji za ty měsíce někdo mrdal. Sám zjišťuji, že doma je to stejně pěknější než jinde.
  (65) Mecheche  
Plná zážitků byla po mém pobytu na Kubě oslava Hančiných padesátin, kterou uspořádala u nás doma. Již odpoledne se pozvaní dostali do řádné nálady a k večeru zábava graduje a poznenáhlu ztrácejí zábrany. Jdeme všichni nahatí do bazénu, proplouváme kolem sebe a sem tam se o sebe otíráme. Přede mnou stojí Mariánka a mi nedá, abych si nešáhl zezadu na její kozičky. Ona na to nic, drží a tak má ruka klouže níže až se dotýkám jejího Venušina pahorku. Jiří s Hankou mezitím připravují nějaké chuťovky a po chvíli nám nesou k bazénu další pití. V osvětleném pokoji ze sebe vysvlékají to málo, co na nich ještě zůstalo a za chvíli jsou v bazénu mezi námi. Při družném veselí se na sebe vzájemně mačkáme a mi se podaří Hanku zezadu dráždit v jejím klíně. Drží statečně, aniž by věděla, čí ruka se jí dotýká. Řádně se rozkročila a jednu nohu pokládá na lavici, aby tak maximálně otevřela svou pičulku k dráždění. Když vylézá z bazénu, tak si bere na sebe jenom delší tričko, které stěží zakrývá její rozkrok. Tančíme ploužáky a vzájemně se k sobě tulíme. Po půlnoci odjíždějí prakticky všichni domů a zůstává jen Jiří s Mariánkou, která však jde rovněž vzápětí na kutě.
Jiřímu ani Hance se spát nechce. Mají perfektní náladu a při tanci se na sebe mačkají, stále těsněji objímají a sem tam se objeví ruka na jejich poněkud již povislých kozenkách. Jiří komentuje, že je má i v padesáti ještě pěkně tuhé. Já mezitím sklízím skleničky a talířky. Po chvíli si Hanka sedá do křesla, tričko má natolik krátké, že odkrývá její stehna. Jiří sedí proti ní a má zřejmě krásný výhled přímo do jejího baculatého lůna. Po chvíli si Hanka dává nohu přes nohu. Pozoruji, jak si Jiří zálibně prohlíží její rozevřenou kundičku. Chce se mi spát, přisedám k ní a při políbení hladím před Jiřím její kozičky a nabádám oba, aby tady byli hodní. Předpokládám, že Jiří pochopil, co se sluší dělat, a bude pro něj zajisté velmi příjemnou změnou pomilovat ženskou trošku při těle s baculatými stydkými pysky ohraničujícími rozlehlou pochvičku. Nechávám je oba dole samotné. Ještě pár minut zaznívá z přízemí družný hovor pak, ale náhle utichne. Sem tam zaslechnu zespodu nějaký vzdech nebo šramot a mezi jinými nesrozumitelnými slovy zřetelné Hančino velmi hlasité vzdechnutí "né tak hluboko, to už bolí". Představuji si, co v té chvíli s ní Jiří podniká, zejména když slyším ony pravidelné mlaskavé zvuky vycházející z její pičulky. Dolů se mi nechce, protože bychom se všichni dostali do trapné situace. Po půlhodince přichází Hanka nahoru, stahuje si tričko a nahatá lehá vedle mne. Je celá horká, chvěje se a zhluboka dýchá. Předpokládám že má za sebou příjemné zážitky a že poznala něco nového.
O tom jak to dole probíhalo, nemluvíme. Cítím ale, že je stále k čemukoliv svolná. Mazlíme se tedy a při tom zjišťuji, že je v rozkroku celá mokrá a z její pochvičky vytéká kluzký sekret zjevně smíchaný s Jiřího ejakulátem. Vidím, že přišla pěkně rozrajcovaná a je stále ještě sexuchtivá. Přibližuji hlavu k jejímu klínu, roztahuji její stehna a začínám ji dráždit v mokrém ústí pochvičky které je celé kluzké a zcela rozevřené. Vzhledem k tomu, že je uvnitř nečistá a plná sekretu nepoužiji k tomu jazyk, ale ruku. Nejdříve do ní strkám dlaň pomalu, cítím čím dál větší napětí jejího poševního hrdla, až nakonec zasténá že to bolí. Zatlačím tedy, ona vykřikne bolestí a já mám celou dlaň uvnitř její pochvy, kde zaznamenávám její periodické stahy. Po chvíli mi však dlaň ze svého nitra vytahuje s poznámkou, že dnes už toho měla ve svém lůně přespříliš a že je celé rozdrásané. Ani se nedivím, protože přede mnou ji tam zajisté řádně potrápil Jiří. Předpokládám, že byl udiven, jak ji má v padesáti zachovalou, pružnou a nevytahanou. Pokračuji proto jemněji. Přesto zírám, jak se dá roztáhnout poševní vchod. Pomalu s hrátkami v jejím lůně končím a přesunuji ztopořený pyj k její pusině. Popadla jej do dlaně a začala mačkat spolu s varlaty. Postupně jazykem dráždí prokrvený žalud, až jsem pocítil nutkání se vyprázdnit. To už ho zasunula hluboko do pusy. Cítím, jak je u ní ve vlhku a teple, a jak ho její rty silně sevřely a začala jej vysávat. Po chvíli blaha jsem se do ní vysemenil. Do kundičky jí to dnes tedy pravděpodobně vystříkal Jiří a do pusiny já. Celou noc se k sobě tulíme a po nějaké chvíli do ní zasunuji mé znovu ztopořené mužstí a do časného rána spíme ve vzájemném spojení. Během noci jsem se do ní přitom ještě několikrát vysemenil. Ráno ji znovu laskám v rozkroku a zjišťuji, že její stydké pysky a celý poševní vchod je stále rozevřený, silně prokrvený, kluzký a snad i oteklý. Znovu do ní nořím dlaň a nahmatávám eroticky aktivní místa. Vše mě silně dráždí a proto si neodpustím znovu do ní hluboce proniknout. To už přidušeně nezaheká, ale hlasitě zvolá, že to bolí a opět rychle vytahuje mou ruku z jejího lůna. Později ráno s Mariánkou a Jiřím snídáme, konverzace pokračuje, jako by se nechumelilo. Mariánka zřejmě o ničem neví a já se tvářím stejně. Byl to dárek k padesátinám na který bude dlouho vzpomínat, zajisté v dobrém. V následujících dnech si Hanka stěžuje na bolesti v podbříšku. Pravděpodobně jsem to s mou dlaní v jejím rozkroku poněkud přehnal. Takový je život.
  (66) Oropesa  
Počátkem léta jsme využili nabídky tišnovské cestovky na týdenní pobyt ve španělské Oropese. Domluvili jsme se s našimi dlouholetými známými Mirkem a Soňou, že pojedou s námi. Oba mají stejně jako my na krku padesátku a souhlasí s tím, že budeme společně obývat rozlehlý apartmán. Pozdě odpoledne nastupujeme do autobusu, ve kterém si vybíráme poslední řadu tvořenou šesti sedadly vedle sebe. Autobus s námi ujíždí po rakouské dálnici směrem na Salcburk, k večeru jsme v Lichtenštejnsku a vzhledem k tomu, že máme dva řidiče, jedeme bez přestávky. Po setmění je Hanka z monotonní cesty autobusem unavená a její hlava se postupně přesunula do mého klína Je tma jako v ranci a já mám na sobě kraťasy. Po chvíli cítím jak se Hančina ruka nohavičkou prodírá k mému mužství. Za pár okamžiků bylo ztopořené a Hanka mi rozepíná poklopec a zasunuje vetřelce do pusiny, lechtá mohutnící žalud jazykem a já cítím, že se dlouho neudržím. Mé přirození se křečovitě stahovalo a začalo vystřikovat semeno do její pusiny. V tom autobus zabočil k pumpě natankovat naftu a rázem v něm bylo světlo jako ve dne. Mě přitom úplne ochromil obrovský príliv slasti. Ještě štěstí, že naši sousedé pokračovali ve spánku.
Hned druhý den našeho pobytu nakupujeme dobré pití, díky kterému se dostáváme večer do příjemného alkoholického rauše. Nic lepšího nemůžeme domluvit, než že si na pár dnů našeho krátkého pobytu vyměníme na noc partnery. Pokukujeme po tom již delší dobu a zejména Mirek má opět zálusk na mou baculku, ve které by mohl uplatnit své vyvinuté mužství. Vzájemně se po stránce sexu trošku známe z pyžamové párty a oslavy Silvestra. Tehdy Mirek přišpendlil svým falusem ke gauči Alenu tak, že ho prohlásila za výjimečného samce. Bez přestání ji totiž vymrdával přes půl hodiny, až žadonila o přestávku. Hanku viděl při našich mejdanech již dvakrát zcela nahatou, naposled když si jako důkaz že má docela prostornou pochvičku zasunula do sebe třetinkovou láhev od coca-coly. O její baculatosti lahodící jeho oku se Mirek zmiňoval již několikrát a většinou neopomněl připomenout zájem si jí znovu vyzkoušet. Tentokrát jsme si řekli, že by nebylo v našem věku na škodu výměnou partnerů si obohatít již léta zaběhlé manželské praktiky.
Je pozdě večer, za námi je rušný druhý den pobytu v Oropese a tak se chystáme na kutě. Nic dopředu nevyjednáváme a vše necháváme na holkách které spontánně souhlasily s výměnou. Sedíme v hale a popíjíme brendy Tre torres. Nejdříve se zvedla Soňa s Mirkem a obsadili koupelnu. Po chvíli vycházejí ven Mirek jen s ručníkem kolem pasu, který nezakryl ani mohutného bimbaje, klátícího se mezi jeho nohami. I když neuplynuly ani dva roky od chvíle, kdy spolu souložili na Silvestra, nemohla se Hanka na jeho kládu vynadívat. Využila volnou koupelnu a po chvíli jen v krátkém pyžamovém kabátku zcela samozřejmě míří do pokoje za Mirkem, aby mu byla po vůli. Zpod kabátku vykukuje mezi baculatými stehny nepatrně porostlý klín, který si již několik týdnů neholila. Z tuhých chloupků se staly měkoulinké, které jen nepatrně pokrývaly její velké stydké pysky zcela uzavírající poševní vchod.
Soňa má na sobě krátkou, nadmíru průhlednou noční košilku s výstřihem, který nabízí vše od pasu nahoru. Oproti Hance má sportovní hubenější postavu bez měkkých polštářů a ladných tvarů. Mezi tenčími stehny je širší perineum, uprostřed něhož vévodí stydké pysky příliš nezakrývající rozměrné poševní ústí. Pokoj spoře osvětlují noční lampičky, je horko a oba čekáme na prvý impuls toho druhého. Po chvilce váhání se přesouvám blíže k Soni, odhrnuji noční košilku, abych se dostal k jejímu lůnu. To bylo pečlivě čerstvě vyholené a dominoval na něm rozměrný a rozevřený poševní vchod lemovaný nepříliš výraznými stydkými pysky. Přesunuji ruku k Venušinu pahorku a začínám prstem nejdříve průzkumnou výpravu po povrchu. Sem tam zajedu do štěrbinky mezi rozevřenými stehny, kde nalézám velmi rozměrný vchod, který snáší proniknutí i velmi objemného vetřelce. Soňa je zatím neaktivní a bez výraznější reakce snáší mou průzkumnou výpravu. Když se obrátím k jejímu lůnu hlavou, tak poněkud ožije, nahmátne mé přirození a pomáhá při jeho erekci. Já tedy přejdu na dráždění a laskání jejího ženství jazykem. Sama doširoka roztahuje stehna a přede mnou se objevuje rozlehlý, růžovoučký, nepříliš vlhký vchod. Hned jsem uvnitř jazykem. Její klitoris sice ve srovnání s pochvou rozměrný není, ale stojí pěkně vzpřímeně. Když jej špičkou jazyka přejedu, tak sebou pokaždé Soňa náležitě trhne. Stále je uvnitř spíše suchá a proto si sliním prsty, abych se dostal do jejího lůna hlouběji. Rozevírám rozměrný poševní vchod a bez problému do něj nořím část dlaně. Chytila ihned mou ruku a zatlačila ji hlouběji do svého lůna, nato ji vytahuje a znovu zasouvá. Nakonec přitahuje k sobě stehna, aby zvětšila napětí ve svém nitru. To už cítím, jak mi jemně hněte varlata a současně mačká perineum. Začne si pohrávat s předkožkou a já prožívám velmi příjemné chvíle, když vybuzený falus začne jemně dráždit svým jazykem. Poté její rty pevně objaly můj penis a já jej vsouval hlouběji a hlouběji do jejich úst. Jeho špička pronikla dovnitř, jak nejhlouběji to šlo. Cítil jsem, jak má pusinu horkou a jak se celé její tělo cuká. Mezi tím se lehce dostávám čtyřmi prsty do její vaginy a tak přidávám palec a v mžiku je uvnitř celá dlaň. Při tomto zasunutí důrazně zasyčela, zejména, když napnutým vchodem procházel hřbet dlaně s vystouplými kůstkami. Když jsem měl dlaň uvnitř, poševní stěny se k ní přimkly tak, že příliš pohybu uvnitř neumožnily. Zakrátko cítím nutkání se vyprázdnit. Soňa rovněž zaregistrovala mé periodické stahy a pěkně si žalud přidržela v puse dokud, jsem se do ní vysemenil. Její počínání při felaci bylo pro mne neobvyklé, protože Hanka obyčejně hned po prvém vystříknutí mé mužství nemilosrdně vytahuje z pusy. Nicméně jsem o příjemnou zkušenost bohatší. Orální sex je totiž u nás výjimečný. Po prvé noci tedy zjišťujeme, že naši noví partneři preferují orální sex, zatímco my jej téměř neprovozujeme. Což o to, minulou noc mi vůbec nevadilo, když Soňa vyžadovala, abych se do její pusiny celý vyprázdnil. Příjemné bylo i její neobvyklé vysávání a dráždění mého žaludu.
Mirek po příchodu Hanky dal přednost klasice. Nejdříve se v rámci předehry obrací k Hančinu ohanbí, začne je líbat a postupně se propracovává jazykem mezi jejími velkými stydkými pysky ke vzpřímenému poštěváčku a začíná s jeho drážděním. Po chvíli přivádí Hanku na pokraj orgasmu. Přibližuje tedy svůj ztopořený orgán k Hančině hlavě a zasunuje prokrvený žalud do jejich úst. Nejdříve naráží na zoubky, ale po chvíli mu dovolí, aby pronikl hlouběji a začne mačkat vetřelce sevřenými rty. To již Jiří pociťuje stahy perinea a nutkání se vyprázdnit. Chytí její hlavu, přitáhnul ji k sobě, aby zasunul své přirození co nejhlouběji do ústí hltanu a vystříkal vše, co v sobě měl, do její pusiny. To byla taky hlavní příčina jejího úprku do koupelny, aby všechno vyplivla. V dalších dnech již orální sex zcela zavrhla. Mirek byl však docela nadržený a zatím neuspokojený. Když se Hanka vracela z koupelny, ihned se k ní tulil, roztáhl její stehna a znovu dráždil, tentokrát prstem její klitroris, ve snaze vyprovokovat u ní touhu po souloži. Hanka po očku pozoruje jeho mohutné mužství a střídají se u ní obavy a zvědavost. Po chvíli stimulace klitorisu z její pochvičky vytéká sekret a okolí vchodu je natolik kluzké že Mirek cítí dostatečnou připravu k přijetí. Chvíli hledá nejvhodnější místečko a rázně do ní zasouvá svého mohutného bimbase. Z vedlejší ložnice jsem pak slyšel nejdříve velmi hlasité au, au, au prosím pomalu a po chvíli hlasité Hančino oddychování a hlasitou Hančinu prosbu, aby jej necpal tak hluboko, že ji uvnitř potrhá. Ještě několikrát za noc slyším silné vyjeknutí a pak ach, ach, ach, když Mirek do Hančina lůna zasouvá svůj objemný pyj.
Ráno se chystáme po snídani na pláž. Hanka s Mirkem ale vyspávají a přicházejí za námi až později dopoledne. Po obědě jedeme na prohlídku kláštera karmelitánů, zejména jejich výroby alkoholu. Tam si všímám, že Hanka chodí nějak zeširoka. Vysvětluje to tím, že minulou noc v ní byl Mirek tak desetkrát a je tedy celá rozlámaná a nevyspalá. Dále poznamenává, že je Mirek až příliš při chuti a jeho bimbas je nadměrně objemný a nedbá na její prosby, aby jej tak hluboko nedorážel. Ona má nyní lůno tak rozdrásané, zapálené a oteklé, že málem nemůže ani sedět.
Ani další noc jeho aktivita nepoklesla. Časně ráno máme plánovaný odjezd do Valencie a tak jej nepříliš úspěšně nabádá ke střídmosti. Opět se několikrát v noci z vedlejší ložnice ozývá hekání. Při prohlídce Valencie mi Hanka sděluje, že v ní byl v noci opět nepočítaně, takže téměř nezahmouřila oči a ještě teď cítí jako by byl stále v jejím lůnu. Cestou nazpět pak v autobuse poposedává z místa na místo.
Další večer dlouho sedíme, popíjíme a v dobré náladě jdeme na kutě. Mirek sám uznává, že se musí trochu krotit. Přitom poznamenává, že soulož s baculkou je fantastická, že má pičulku i v padesáti natolik pružnou, že bude dlouho na tyto výjimečné okamžiky vzpomínat. Třetí večer si Hanka vymínila, že tentokrát půjdou na koníčka, aby mohla být ona aktivnější. Mirek si proto ochotně lehl na záda a Hanka si na něj opatrně sedla a přitom pomalu vsunula jeho ztopořený penis do své pochvičky. Sama si pak celou dobu řídila úhel i frekvenci pronikání. Protože byla k němu obrácená čelem, mohl Mirek pozorovat míru jejího neskrývaného vzrušení. Nakonec se k němu obrátila zády a on mohl během spojení přenést pozornost svých rukou na její ňadra. Když se poněkud předklonila, aby více vyšpulila svou prcku a dosáhla co nejhlubšího proniknutí až na dno její pochvičky, volnější ňadra se jí rozkomíhala a byla tak vítaným zpestřením styku. Po pětidenním pobytu v Oropese se Hanka svěřuje, že tak vymrdaná ještě nebyla a ve svém lůně cítí, jako by byl stále v ní. Stydké pysky má totiž permanentně prokrvené a nateklé, takže chodí zeširoka. Rozdrásanou pochvičku přitom několikrát denně zvlažuje v moři. Tyto příjemné útrapy nakonec statečně vydržela až do konce.
  k o n e c